Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja sam volontirao bas dosta u svoje vreme, za belgrade design week, za fashion week, za yokoso japan, i za jos par manifestacija i za sve njih je samo jedna stvar bila zajednicka, provod je bio bruka dobar. a posebno ovo za sportske manifestacije i to jos univerizijada... ma o cemu pricamo...

ti "atashei" od kojih ce svako imati svoju delegaciju za koju ce biti zaduzen ce i biti placeni 99.99% jer da bi to radili moraju da imaju odredjena znanja (jezik te delegacije), i to se placa oko 50+ evra dnevno(radio sam i to svojevremeno)

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

^^

damn, nisam ni razmisljao o tome!1

kul je volotiranje, moze covek da upozna gomilu cakiš klinki ^_^

Edited by Kung Lao

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

FB zabada od kad znam za njega :D

On topic, slusham Nightwish posle 3-4 godine, i provaljujem da mi mnogo treba tako neshto, daje mi osecaj prijatne nostalgije :)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Oko 16 sati u skupštinsku salu su ušli šef poslaničkog kluba Napred Srbijo Tomislav Nikolić i poslanik Igor Bečić kome je bio krvav nos, a novinarima je rečeno da ga je udario radikal Živanović...

Šef poslaničkog kluba SRS-a Dragan Todorović rekao je da je incident insceniran i da iza njega stoje domaće tajne službe i CIA.

:)))))))))))))))))))

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...