Jump to content

Nation Cup


Kio

Recommended Posts

  • Replies 312
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

POD 1. nauci da pises i nisu litvanci nego letonci

2. iskreno te zalim zato sto si sebi dozvolio ovakav post posto smo svi jako lose odigrali a ja ne znam kako si to zakljucio da sam ja bio glavni krivac za poraz ? Verovatno ti je ortak dejanJ ako je tako razumem te potpuno proradio ti kompleks zato sto sam se posvadjao oko repke sa njim dan dva uoci meca pa ovim izrazavas to...

3.Za ovo sto nas nazivas nabedjenim retardima nemam komentar jos jedna kompleks izjava

4.Za ovo da ima boljih igraca od ovih sto su igrali i primer igraca koje si naveo 2 od 3 su moji sadasnji teammate-ovi i ne bi igrali sa mnom ako sam retard i tako los igrac kakvim si me predstavio ..

5. Bez uvrede ali jedno pitanje.. ko si ti uopste? ja stvarno ne znam ni za koga ni koju igru igras ako te ne mrzi reci mi real nick

6.Koliko sam bio obavesten od kapitena i selektora mec je trebao biti 19og tj danas a ne 17og mi smo 17og 18og i 19 pred mec trebali da odigramo pracc a mene zove hamla u 18h 17-og i kaze mi e igrate u 20 .. ja mu kazem pa da dogovorili smo se to vec da treba da vezbamo veceras sto me zbog toga zoves? On mi kaze ma igrate vs letonije u 20h... toliko o tome..

7. Stvarno mislite da bi bilo bolje da su igrali neki drugi igraci? Letonija nije uopste naivna sto je pokazala i veceras.. sasvim ok ekipa sto se ne moze reci za NASU EKIPU I NASU SCENU trenutno bilo koji lineup da je odigrao..

Poslednja stvar : Zapitaj se sledece.. Ko je tebi dao za pravo da dajes ovakve izjave ? Nisi ti bio ni u sirem spisku za reprezentaciju niti ces ikad biti verovatno... Ako budes bio bice mi drago .. toliko ...

Ko god da su Srbija je za njih Amerika ....

Link to comment
Share on other sites

Eh ajde ja da se nadovezem na ovo sto je king0r napisao... Previse hejta je baceno na sve ovo... svi znate kako je to kada vas karaju ljudi u suprotnom timu kada ti nemas ni t od neke taktike i trcis po mapi ko babun neki , e tako je upravo bilo protiv letonije...i ako je svima vama smesno kada cujete ime reprezentacije "Letonija" oni nisu nimalo naivni sto se moglo i videti vezbali su likovi sto je moglo da se vidi barem je svako od njih znao gde da ide sto je u nasem slucaju obrnuto...meni je na pocetku bilo smesno kada sam gledao kako ih ubijaju posle sam razmislio i rekao pa ubijali bi i mene majku mu da nista nismo vezbali...ako on kaze da nisu nista vezbali onda je to to i nema price vise oko toga. Kao sto je rekao javljeno im je da igraju mec 2 dana nego sto je bilo zakazano , ako bi vezbali ta 2 dana onda bi bila druga prica...organizacija na nivou. E sada kada gledam sta pisete, kao kako vas nije sramota sto nosite tag SRB| kao igrate za reprezentaciju...koje su to nebulozne price koja crna reprezentacija . Napusavate ovde ljude ko da medijski popracen kao fudbal pa sada kao oni moraju vama da se pravdaju...A o tim kompleksima izmedju ostalih gradova i Beograda o tome nemam komentara , to cemo ostaviti za neku drugu priliku...

Poz

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

moram da izlozim svoje misljenje ovde kad ste zapeli toliko

ovako mec je trebao da se igra 18og sto sam rekao kingu a selektor ili kapiten nije imao veze sa ovim "pickovima".

to sto pricate vezbanje taktika to je smesno iskreno pa ne vezbas ti da bacis smoke u sredinu na infernu i bombe da se oni malo povuku da im ne das da igraju svoju igru

i dalje stojim da je repka tj. igraci koji su igrali za nju bolji igraci nego igraci koji su nastupali za letoniju ali dobro necu da kazem da su se usrali jer mozda i nisu ali svoju igru (povucenu) daleko promenili, pa bar ljudi koji prate cs svi znaju kako mi volimo da budemo bezobrazni (agresivni) in game, ali to se nije pokazalo na mechu jebiga ja ne znam sta je to niti cu ikad saznati.

mogao bi jos dosta toga da napisem ali uvek ima ono ali :D:DDDD

glhf btw "sad" u martu je esl nation cup pa vidite sta cete ^_^_^_^

NIKAD NIKOME IZVINI

...i ako jos na guzi

seva tetovaza

ti shvati da si onda

prava gotivaza...

Link to comment
Share on other sites

@king ne daj na sebe! Najozbiljnije!

@formy delom si u pravu,ali delom i nisi. U cs-u je malo drugacije. To je mnogo manji krug,i mi se ovde svi znamo(manje-vise),i kad neko kaze kingu "a brate,sta bi,ispustili ste ga,koji si degen",ovaj zna da se on sprda,i da je to ok. Ali ne moze neki neandertalac sa 2 razreda osnovne da dodje i pisa po njemu,jer mu je tata kupio internet za dvojku iz fizickog... - ACO ako te je ovo uvredilo,isto to si ti kingu uradio,pa da znas malo kakav je osecaj...

@repka imamo dobre igrace,ali nama prvo treba organizator,tj menadzer. Neko ko je kompetentan da napravi line-up,i ko je isto tako voljan da se iscima da organizuje neke treninge i gluposti. Posle toga ce doci i rezultati...malo po malo,ali hoce...

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

[roflmao] Prichate kao da smo proshle godine osvojili clanbase ,pre 2 dana izgubili od letonaca, wow koje razocharenje... dajte ljudi shta vam je? niste valjda ochekivali neshto vishe bez ikakvog vezhbanja? Barem 10 dana pred mech? Mi smo proshle godine vezhbali makar neshto malo,imali smo 1 pobedu i 4 poraza shto je u tom trentku bilo sjajno s'obzirom koliko smo se spremali... Ne znam shta se sada proseravate sa tim Beograd vs. ostali gradovi ? Chemu to? Koliko vidim sale je mnogo ljuti zato shto niko iz ns-a nije igrao, ili shto nije igrao zeus? Meni bi lichno bilo bolje da je igrala neka druga postava iz prostog razloga , zheljni su dokazivanja, i siguran sam da bi se barem 3x vishe potrudili. Toliko. Nhf ovoj sad postavi ali to je moje mishljenje.

ONE LOVE, TJM!

www.last.fm/user/uNkindTJM

Link to comment
Share on other sites

svaka cast za lika koji je ostavio link za skidanje sa rapidshare-a od onog deficienta,odgledavsi demo nisam mogao da se suzdrzim od komentara ovde...

Garantujem da bi prosecna ekipa u Srbiji sacuvala onaj inferno,12 puta su im prodali jednu te istu akciju (jednom su vratili B),prosek ekipa,a ako su ono vezbali onda su se bas namucili,1 bust 1 kuca ostali sreda,svaki put trcanje kroz malu sredu,prva partija Srbije kao ct,zivi ocaj,a o pucanju ovog lika necu da trosim reci,rafali su mu ok,malo dalje relacije kao oni pocetnici sa oni retardiranim klikcanjima,shift kod njega prvenstveno jedva i da postoji,a da ne zaboravim da je lik 50 % puta pri bacanju flesha fleshirao sam sebe,a svaki treci He je zavrsio njegovim saigracima u noge,sad verovatno mnoge misle,sta ga ovaj tupi i pravi se idiot ali to su cinjenice,pitam se da li su ovi likovi koji su nas predstavljali (znamo da nisu vezbali) seli uopste za cs zadnjih dveju godina...a ne mogu ni da ne prokomentarisem kad ga trojica pucaju u bustu, 2 sa leve srede,jedan ispod kuce i lik ih pobije...a da su cist prosek od ekipe vidi se i kad trojica cuvaju manji i izgube tu partiju,SRB je bila eco/dgl...

Izvinjavam se ako sam nekog uvredio,a obicno ne penim ovoliko i jedan sam nebitan lik kao i svi mi ili bar vecina nas...

Link to comment
Share on other sites

svaka cast za lika koji je ostavio link za skidanje sa rapidshare-a od onog deficienta,odgledavsi demo nisam mogao da se suzdrzim od komentara ovde...

Garantujem da bi prosecna ekipa u Srbiji sacuvala onaj inferno,12 puta su im prodali jednu te istu akciju (jednom su vratili B),prosek ekipa,a ako su ono vezbali onda su se bas namucili,1 bust 1 kuca ostali sreda,svaki put trcanje kroz malu sredu,prva partija Srbije kao ct,zivi ocaj,a o pucanju ovog lika necu da trosim reci,rafali su mu ok,malo dalje relacije kao oni pocetnici sa oni retardiranim klikcanjima,shift kod njega prvenstveno jedva i da postoji,a da ne zaboravim da je lik 50 % puta pri bacanju flesha fleshirao sam sebe,a svaki treci He je zavrsio njegovim saigracima u noge,sad verovatno mnoge misle,sta ga ovaj tupi i pravi se idiot ali to su cinjenice,pitam se da li su ovi likovi koji su nas predstavljali (znamo da nisu vezbali) seli uopste za cs zadnjih dveju godina...a ne mogu ni da ne prokomentarisem kad ga trojica pucaju u bustu, 2 sa leve srede,jedan ispod kuce i lik ih pobije...a da su cist prosek od ekipe vidi se i kad trojica cuvaju manji i izgube tu partiju,SRB je bila eco/dgl...

Izvinjavam se ako sam nekog uvredio,a obicno ne penim ovoliko i jedan sam nebitan lik kao i svi mi ili bar vecina nas...

ti si lud ili ne znas da igras, lik je ninja sto se tice pucanja, samo to i radi.

Link to comment
Share on other sites

Ovi bolji od nas? Pfffff.... sa onim haotichnim kretanjem dao bi im mozda 1/8 finala EXDG lige i to zavisi od zreba. Jbg momci vishe srece drugi put i bice bolje ako se neshto promeni...

Nishta loshe... gubio sam ja i od mnogo gorih :D

Edited by Bjeka
Link to comment
Share on other sites

ti si lud ili ne znas da igras, lik je ninja sto se tice pucanja, samo to i radi.

sad ja treba stavim ti si lud ili ne znas da igras,tako sam pucao davne 2001-02 godine kad sam pocinjao da igram...mislim realno cuti brate,lik je trebao biti izbusen svaku partiju u bustu a njegova brzina izlazenja iz istog malo po malo je smesna...a kolko sam primetio lik se zalio na fps=30,mozda razlog tako ocajnog pucanja,pitam se jesi li ti uopste odgledao demo ?

Od njega mozes nauciti samo kako da 1 obican fles bacis i odbijes od nekog krova :)

Link to comment
Share on other sites

da neko ne otvori topic o NC-u ne bi ni znali da uchestvuje nasha zemlja.

elem...smarate, likovi lepo rekli da nisu vezbali ili shta sve ne, no ne bitno, nisu se dobro pokazali ovaj put bice prilike sledeci, kad bude neshto postojalo na vecem nivou u samoj organizaciji reprezentacije onda cete moci da ih pljujete na konto "predstavljaju Srbiju". Niti oni imaju neshto od vasheg pljuvanja niti imate vi neshto od nerviranja, jednostavno pomirite se sa chinjenicom da ljude boli ona stvar da se upuste ozbiljno u celu prichu oko organizovanja likova i trazenja "mladih" talenata po Srbiji. For fun se sve radi pa neka na tome i ostane.

uzdravlj i no hard feelings

Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih pređemo odlaskom u nemoguće.

76561198022439373.png

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...