Jump to content

Nation Cup


Kio

Recommended Posts

  • Replies 312
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

E pa dodje braco vreme da i ja posle duzeg vremena kazem nesto.Sta da kazem na ovakav TOPIC,sem da smo jos jednom pokazali da smo Srbi.Strasno je to da jos uvek postoje kompleksi odredjenih igracha,kompleksi koji su karakteristicni za pubertet.Reprezentacija drugovi, se ne pravi po shemi ko sa kim hoce da igra,igrac se ne gleda po tome iz kog grada potice,vec po kvalitetu i postignutim rezultatima.Necu komentarisati pojedince koji su igrali, i smatram da na to nemam pravo sem da napisem svoje misljenje o kriterijumu sastavljanja selekcije.Ne znam da li bi reprezantacija u sastavu za dejanom,salom ili zeusom postigla bolji rezultat,ali sigurno je da im treba pruziti sansu.Isto tako smatram da onoga dana kada Beograd ili igraci iz Beograda (ovo se ne odnosi na sve igrace iz bg-a),prestanu da omalovazavaju scenu koja postoji i van glavnog grada cs ce krenuti uzlaznom putanjom.Kvalitet igraca iz bg-a i iz unutrasnosti se ne dovodi u pitanje,ali drugovi molim vas ostavite iza sebe kombinacije necu sa Perom,Mikom,Lazom.E kada dodje taj dan i kada svi zajedno sednete,nadjete se,i vi iz bg-a i vi iz unutrasnjosti,recite jedni drugima sve u lice i resite to jednom za sva vremena.Ne dozvolite da vise pati ova jadna,prejadna scena,jer samo vi mozete da podignete njen kvalitet ali ZAJEDNO.Toliko od mene,nadam se da nisam nikoga uvredio sa ovim postom.Pozdrav iz Sapca.

Link to comment
Share on other sites

k1ngoree brate preporucujem ti da uzmem da kupis klizaljke i da ides tamo u Bg na ono klizaliste i da se klizes ..Brate nije za tebe CS ...Ti ne mozes da ubijem Liitvance na prodaju a kamoli kada imaju puste ...Ako nemas para da kupis klizaljke poslacu ti ja ...

deckonja, king ce za tebe uvek biti hiton, nema razloga da se lozis.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...