Jump to content

Nation Cup


Kio

Recommended Posts

  • Replies 312
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Gde si genome siso stara :P. Nema te ko kurca na tv soma :). Secas se starih dana i vX-a kad smo se jurcali 3 na 3. Gde je mali Phobos ?

A sto se tice ove tvoje rasprave sa Bizom, stvarno je besmislena ! Mada mozda sam malo vise na bizinoj strani jer je u CS-u konstantno i nije pauzirao za razliku od tebe, a ti si se vratio ne posle 3 nego posle 5, a mozda i vise god. Genome kgb (hyber, vlada, bata, comma,biza) je jedina ekipa kod nas, koja je vezbala, maximalno se cimala i jedina se nije obrukala u inostranstvu i pokazala nesto ! Genome skini kgb-ove demoe kad su igrali po inostranstvu, pa ces videti o cemu ti pricam !

Ne racunam G, koji je igrao pre 5 godina i koj je osvajao turnire kad niko misa nije znao da drzi. Glorija je ekipa koja je osvojila ubedljivo najvise trunira, mada ih je bolelo kurac da se spremaju za inostrane turnire, jer su isli tamo da se provedu. Ali treba im skinuti kapu sto su jos uvek u istom sastavu i jos ne verujem da kod nas ima ekipe koja moze da im parira.

Genome isro si se za sve pare ! Kad oces da odigramo neki cs pizdo :P. Nisam te video 5-6 god !!

Link to comment
Share on other sites

Gde si genome siso stara :P. Nema te ko kurca na tv soma :). Secas se starih dana i vX-a kad smo se jurcali 3 na 3. Gde je mali Phobos ?

A sto se tice ove tvoje rasprave sa Bizom, stvarno je besmislena ! Mada mozda sam malo vise na bizinoj strani jer je u CS-u konstantno i nije pauzirao za razliku od tebe, a ti si se vratio ne posle 3 nego posle 5, a mozda i vise god. Genome kgb (hyber, vlada, bata, comma,biza) je jedina ekipa kod nas, koja je vezbala, maximalno se cimala i jedina se nije obrukala u inostranstvu i pokazala nesto ! Genome skini kgb-ove demoe kad su igrali po inostranstvu, pa ces videti o cemu ti pricam !

Ne racunam G, koji je igrao pre 5 godina i koj je osvajao turnire kad niko misa nije znao da drzi. Glorija je ekipa koja je osvojila ubedljivo najvise trunira, mada ih je bolelo kurac da se spremaju za inostrane turnire, jer su isli tamo da se provedu. Ali treba im skinuti kapu sto su jos uvek u istom sastavu i jos ne verujem da kod nas ima ekipe koja moze da im parira.

Genome isro si se za sve pare ! Kad oces da odigramo neki cs pizdo :P. Nisam te video 5-6 god !!

Hahahah, dal je moguce da u 2 dana kuckam sa Hergom, Zmijom i Bladeom, OMG, ne mogu da verujem, evo brate igram ti ja sa ekipicom vec skoro pola godine, vezbamo, ovo ono... Brate, necu vise da pricam nista vezano za ono sto sam pisao gore, ne zanima me vise nista... A mi se boze zdravlja vidimo 25. Kod zekija na LAN party... Dolazimo Ja, Guliver, DL, Toma i ja se nadam Pedja... Znas ih sve, samo sto od svih njih samo ja i Toma opet aktivno igramo CS... DOdji obavezno kod Zekija... Pozzz te brat!!!

Brate, a za staru ekipu me ne pitaj, Ja sam batalio CS i otisao u askaru, posle toga radio i tako to, Guliver batalio studira, Shadow se smorio, pa sad opet kao puca pomalo, Phobos otisao u navijace postao opasan baja.... HAhahA, a za Novu necu nista da ti pricam, lik je u CZ-u, znas sta je uradio... Uzas!!!!

Edited by genome^

zanetba6.jpg

w300.png

Je ne ulazim u bitku po tome kolika me sila ceka, nego po tome koliku svetinju branim!

Link to comment
Share on other sites

ACU ZA SELEKTORA !!!!!!!!!!!!!!

xD

ofc :D

Eh ajde ja da se nadovezem na ovo sto je king0r napisao... Previse hejta je baceno na sve ovo... svi znate kako je to kada vas karaju ljudi u suprotnom timu kada ti nemas ni t od neke taktike i trcis po mapi ko babun neki , e tako je upravo bilo protiv letonije...i ako je svima vama smesno kada cujete ime reprezentacije "Letonija" oni nisu nimalo naivni sto se moglo i videti vezbali su likovi sto je moglo da se vidi barem je svako od njih znao gde da ide sto je u nasem slucaju obrnuto...meni je na pocetku bilo smesno kada sam gledao kako ih ubijaju posle sam razmislio i rekao pa ubijali bi i mene majku mu da nista nismo vezbali...ako on kaze da nisu nista vezbali onda je to to i nema price vise oko toga. Kao sto je rekao javljeno im je da igraju mec 2 dana nego sto je bilo zakazano , ako bi vezbali ta 2 dana onda bi bila druga prica...organizacija na nivou. E sada kada gledam sta pisete, kao kako vas nije sramota sto nosite tag SRB| kao igrate za reprezentaciju...koje su to nebulozne price koja crna reprezentacija . Napusavate ovde ljude ko da medijski popracen kao fudbal pa sada kao oni moraju vama da se pravdaju...A o tim kompleksima izmedju ostalih gradova i Beograda o tome nemam komentara , to cemo ostaviti za neku drugu priliku...

Poz

Brate nzm sta da ti kazem ali ti si meni naj veci doktor kod nas za CS ...I ti ne igras SMESNO!!!

Link to comment
Share on other sites

Bizicu kad cemo da vezbamo de_tuscan ? :D. Koja je ono tragedija bila na onom kupu. Izmishljaju likovi neke prolaze, izlecu nam s nekih terasica, a mi ko nemi posmatrachi, izbezumljeno blenemo i trokiramo u prijavljivanju:). Ko Eli u dobra stara vremena; "Fleshe evo ti blejd" ili igramo d2 i izjavljuje lik : "Uskochio u rubu" :P.

Genome vidimo se na tom kupu obavezno !

Kloshari ne prozivajte genoma on je do jaja lik i gomila vas bezobraznih klinaca koja ga proziva, ne moze da mu prismrdi.Odigrao je od vas duplo vise turnira i angazovao se oko CS-a za razliku od vas. A vi samo znate da serendzate i da napushavate preko rura !

A prvi klinac koj me bude iznervirao, cekam sledeci turnir i izlomicu mu boxerom rebarca :PPPP

Link to comment
Share on other sites

Bizicu kad cemo da vezbamo de_tuscan ? :D. Koja je ono tragedija bila na onom kupu. Izmishljaju likovi neke prolaze, izlecu nam s nekih terasica, a mi ko nemi posmatrachi, izbezumljeno blenemo i trokiramo u prijavljivanju:). Ko Eli u dobra stara vremena; "Fleshe evo ti blejd" ili igramo d2 i izjavljuje lik : "Uskochio u rubu" :P.

Genome vidimo se na tom kupu obavezno !

Kloshari ne prozivajte genoma on je do jaja lik i gomila vas bezobraznih klinaca koja ga proziva, ne moze da mu prismrdi.Odigrao je od vas duplo vise turnira i angazovao se oko CS-a za razliku od vas. A vi samo znate da serendzate i da napushavate preko rura !

A prvi klinac koj me bude iznervirao, cekam sledeci turnir i izlomicu mu boxerom rebarca :PPPP

hahha Eli lobanja :D fleshe evo ti blejd AHHAHAHHA pa jbg kada je prodao babuncina koji ne zna ni gde ide :DD ae mozda se vidimo na lan partyu kod zekija ako budes dolazio moram da odem da vidim kako je sredio kazu da je vrh :)

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

Chisto da se ne uvredi niko na onu nashu sprdnju gore, to je quote iz loga :P

Dejan

Zdravo Aco.

4:08amAleksandar

ZDRAVO

4:08amDejan

Kako si?

4:08amAleksandar

DIVNO

TI?

4:09amDejan

Odlicno, hvala na pitanju, cak stavise.

Zasto si budan ovako kasno?

4:09amAleksandar

Pa evo malo sam se igrao sa nekim prijateljima

4:09amDejan

E PA POPUSI GA ONDA MAJMUNE

Ei Aaniigoo 'Ahoot'e

Link to comment
Share on other sites

Bizicu kad cemo da vezbamo de_tuscan ? :D. Koja je ono tragedija bila na onom kupu. Izmishljaju likovi neke prolaze, izlecu nam s nekih terasica, a mi ko nemi posmatrachi, izbezumljeno blenemo i trokiramo u prijavljivanju:). Ko Eli u dobra stara vremena; "Fleshe evo ti blejd" ili igramo d2 i izjavljuje lik : "Uskochio u rubu" :P.

Genome vidimo se na tom kupu obavezno !

Kloshari ne prozivajte genoma on je do jaja lik i gomila vas bezobraznih klinaca koja ga proziva, ne moze da mu prismrdi.Odigrao je od vas duplo vise turnira i angazovao se oko CS-a za razliku od vas. A vi samo znate da serendzate i da napushavate preko rura !

A prvi klinac koj me bude iznervirao, cekam sledeci turnir i izlomicu mu boxerom rebarca :PPPP

Fala, fala... Matori, verovatno ce doci neki mix starog riska, tako da ce biti do jaja zezanje skroz... A za decu sto prozivaju sam navikao brate, zadnjih 6 meseci sam aktivan na ruru, da ti vidis bratac koji su to komentari, evo da postavim pitanje da li je iko ovde sa rura cuo za: vX, SVI, x3m... I da ih pitas da ti nabroje po jednog igraca iz tih ekipa svi bi te gledali kao tele... Al zato psuju keve i prozivaju za medalju...

E blade, jel eli i burazer njegov josh igraju CS, svratim ponekad u deus, znam da nightkin radi tamo, a ako imas elijev broj telefona ili od ebelog destrojera, mogao bi i njih da pozoves da dodju u nedelju, da se skupimo svi tamo...

zanetba6.jpg

w300.png

Je ne ulazim u bitku po tome kolika me sila ceka, nego po tome koliku svetinju branim!

Link to comment
Share on other sites

Fala, fala... Matori, verovatno ce doci neki mix starog riska, tako da ce biti do jaja zezanje skroz... A za decu sto prozivaju sam navikao brate, zadnjih 6 meseci sam aktivan na ruru, da ti vidis bratac koji su to komentari, evo da postavim pitanje da li je iko ovde sa rura cuo za: vX, SVI, x3m... I da ih pitas da ti nabroje po jednog igraca iz tih ekipa svi bi te gledali kao tele... Al zato psuju keve i prozivaju za medalju...

E blade, jel eli i burazer njegov josh igraju CS, svratim ponekad u deus, znam da nightkin radi tamo, a ako imas elijev broj telefona ili od ebelog destrojera, mogao bi i njih da pozoves da dodju u nedelju, da se skupimo svi tamo...

.

Edited by c0nfy pG

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...