Jump to content

Tenis


leisure

Recommended Posts

  • Replies 996
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dizanje tegova ...bacanje kugle kladiva :D diska :D rvanje :D dzudo :D :D:D

je li ?:D nisam znao samo ne znam odakle ti to ?!:D znas u basketu i fudbalu imas kontakt igru u basketu non stop i stalno se trci ;) nikad ne mirujes dok u tenisu svaki put posle poena imas pauzu od 15-20sekundi :D kao i u fudbalu sto moze da se desi da setkas ili stojis :D ali to su sve razlicite vrste kondicije ;) jedno je sigurno ne moze se reci da je tenis tezi fizicki od basketa ili fudbala....a ni psihicki

tu si se malo zajebao :D teniseri su lagani za kosarkase :D

respect za kontakt igru u basketu, ali kosarka je nesto drugo... ako uzmemo vas etalon to je najpederskiji sport IKADA...

pa zar ti to ne sto ne govori rodjace !?:D ako moze da se igra svaki dan znaci da je leska jebem mu mater pa stoni tenis je jos tezi od tenisa jer igraju po 2 meca na dan ......nisam reko da psihicki nije tezak ali da ne mozes reci da je psihicki tezi od basketa ili fudbala .

bedan sofizam... ta dva meca traju ukupno sat vremena... i JESTE psihicki tezi od bilo kog grupnog sporta, ako sam ja sjeban mogu me izvuci saigraci u tenisu to NE POSTOJI...

kapiram da Nadal moze da prebije Gatuza 1v1 ko picku

usro bi ga od batina... ali bukvalno ;)

^Al ne moza Adriana! A Adriano cak vise ni ne igra fudbal, pa ti vidi, ha! :D

adriana bi ameli morezmo natakla na kurac bez veceg naprezanja...

a bez lopte se ne trci ? idi malo na neki sport umesto sto ovde diskutujes o istom a vidim da si jako neupucen

bez lopte se nekada trci, a nekada ne... pored svih pauza koje postoje u fubalu, postoji i period u kome je lopta u igri, a fudbaler i dalje ima vremena za odmor...

ahaha, pa nije tolika muskarcina kao npr. Cilic (pao mi je prvi na pamet zbog svoje atletske gradje)!

ronaldinjo je bio najbolji igrac na svetu, cilic to moze da sanja sa doticnom gradjom :P

Link to comment
Share on other sites

respect za kontakt igru u basketu, ali kosarka je nesto drugo... ako uzmemo vas etalon to je najpederskiji sport IKADA...

bedan sofizam... ta dva meca traju ukupno sat vremena... i JESTE psihicki tezi od bilo kog grupnog sporta, ako sam ja sjeban mogu me izvuci saigraci u tenisu to NE POSTOJI...

usro bi ga od batina... ali bukvalno ;)

adriana bi ameli morezmo natakla na kurac bez veceg naprezanja...

bez lopte se nekada trci, a nekada ne... pored svih pauza koje postoje u fubalu, postoji i period u kome je lopta u igri, a fudbaler i dalje ima vremena za odmor...

ronaldinjo je bio najbolji igrac na svetu, cilic to moze da sanja sa doticnom gradjom :P

PUSI KURAC !! :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

znaci plivaci su alfa muzjaci za fudbalere? krauc ili zigic su sjajne figure, bartez je sinonim za idealne proporcije... nisu svi fubaleri kao toti ili drogba... a ako mi nadjes bolje gradjenu ribu od stefi graf pics or gtfo...

ne znam odakle si ti ispao i kako nebitnim argumentima odgovaras na tudje postove...znaci bar sam se lepo ismejao a nisam hteo da citam posle "basket je pederski sport" jer ne znam o cemu bi neko mogao dalje da prica sa tobom.

Plivaci i jesu najrazvijeniji sportisti, pored vaterpolista, pa i logicno je :) Drugo, nisam rekao da su sve teniserke debele ali ih ima dosta, a kad mi pokazes sliku nekog fudbalera ili kosarkasa koji ima 20kg sala na sebi i igra na PROFI NIVOU onda si me ubedio (znaci ne Zorana Stevanovica i kompaniju).

I ja sam se lozio na Stefi kao klinac :)

~~

Link to comment
Share on other sites

ne znam odakle si ti ispao i kako nebitnim argumentima odgovaras na tudje postove...znaci bar sam se lepo ismejao a nisam hteo da citam posle "basket je pederski sport" jer ne znam o cemu bi neko mogao dalje da prica sa tobom.

Plivaci i jesu najrazvijeniji sportisti, pored vaterpolista, pa i logicno je :) Drugo, nisam rekao da su sve teniserke debele ali ih ima dosta, a kad mi pokazes sliku nekog fudbalera ili kosarkasa koji ima 20kg sala na sebi i igra na PROFI NIVOU onda si me ubedio (znaci ne Zorana Stevanovica i kompaniju).

I ja sam se lozio na Stefi kao klinac :)

ukoliko zelis da shvatis sta je pisac hteo da kaze onda nemoj da preskaces u citanju...

rekao si bravo lesko, pa sam citirao tebe, posto ste istomisljenici... basket je respect, kosarka je pederski sport... ALI TO NISAM REKAO JA! to je zakljucak koji se moze izvuci iz tekstova nekih forumasa... ja sam samo projektovao nametnuti sistem vrednosti na datom primeru...

koliko je tenisera debelo??? posto ti poredis teniserke i fudbalere... ajde da poredimo kosarkasice i tenisere??? you cannot mix grandmothers and frogs...

jako zurim, a trotonasa u basketu cu ti linkovati MILION... pa ti izaberi koji su na profi nivou...

Link to comment
Share on other sites

tajlor dent,stigao prilicno daleko sada u majamiju

94085267b50f382f4484260590bb5948-getty-83286616mh010_sony_ericsson.jpg

[:D]

shto se tice rasprave,totalno je idiotska.kosharkashi i fudbaleri upravo i rade na tome da povecaju svoju masu bash zbog te kontakt igre/cvrstine koja naravno nije potrebna u tenisu

o cemu vi pricate,ko lepshe izgleda ili koji je sport vishe naporan?kak'e to veze ima jedno sa drugim?

Edited by psy
Link to comment
Share on other sites

o cemu vi pricate,ko lepshe izgleda ili koji je sport vishe naporan?kak'e to veze ima jedno sa drugim?

mi smo pokusali da drzimo pricu na tome koliko je naporan tenis... prvo je pocelo poredjenje sa ostalim sportovima, pa onda razno razne picke materine, na koje je tesko precutati...

Link to comment
Share on other sites

slazem se, totalno je smorila rasprava

pochinje Monte Karlo! \o/\o/\o/

Troicki ispao od Vavrinke u 1. kolu

Tipsa igra protiv Monfilsa u 2.

Novak protiv Ernandeza(61. ATP)

btw Novak i Tipsa se plasirali i u 2. Kolo dubla

brate bez dezinformacija....

prvo i prvo tipsarevic i monfils cepaju u PRVOM kolu SUTRA od 10:30

drugo

novak i TROICKI su se plasirali u drugo kolo dubla...

Edited by Synd

Nema tu nista vezano za nas mentalitet vec za mentalitet interneta i foruma gde je svako jak i svakome je pisa mnogo velika pa moze da se kurci jer zna da ga nece drmnuti neka pesnica iz monitora i sasuti mu sve zube niz grlo ( mlechne zube naravno ).

ovog dakija ovnuju svuda jebote
by Pesma-Mrtve-Dece
Link to comment
Share on other sites

gg za jecu,jes da je osvojila neki jadan turnir (bar se meni tako cin s obzirom s kim je igrala u finalu) al bar da dobija...

Elem da se osvrnem malo na lol raspravu,po mom misljenju svaki od navedenih sportova(basket,fuzbal,penis) je tezak na svoj nacin i tenis jeste da je gej sport (zbog svih fensi stvari i zato sto je skup) al i on zna da bude jaRko tezak,npr kad igraju u australiji na 50000000 stepeni ili u tezim mecevima kad se igra i po 4 sata.Basket i fudbal ce meni licno uvek biti zanimljiviji i uvek cu ga gledati i igrati,za razliku od tenisa,al isto tako nikad necu biti iz fazona ,posto se jelte umaram na tim istim spotovima,kao tenis je sranje tu se nista ne umaras ...

stoni tenis jeste gej i boli kicma od ogranja istog :(

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

takođe, alal vera tipsi

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

znaci gael je samog sebe failovo

e jbg :/

hvala na ispravci

desava se ne brini

novak pobedio hernandeza

igra sasvim fino za pocetak

a sad

HEWITT-SAFIN

XD

Nema tu nista vezano za nas mentalitet vec za mentalitet interneta i foruma gde je svako jak i svakome je pisa mnogo velika pa moze da se kurci jer zna da ga nece drmnuti neka pesnica iz monitora i sasuti mu sve zube niz grlo ( mlechne zube naravno ).

ovog dakija ovnuju svuda jebote
by Pesma-Mrtve-Dece
Link to comment
Share on other sites

Iskreno, ja sam predpostavio da ce Tipsa da pobedi, nisam se iznenadio. em Gael nije ne znam ni ja sta, a em je Tipsa tako lud da mozhe svakog da dobije i od svakog da izgubi, a delovalo mi je kao da mu je danas dan da pobedi ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...