Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

E pa krecem da spremam ispit, onako izbiljno kao :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hristos se rodi!

Vratio se iz Zemunske crkve (u parku), mase kolko oces, pucaju petarde pored nogu, 'ladno lik u sred mase ispred crkve izvadio pistolj i pucao u nebo...

Posle guzva na Shishu, guraju se ljudi ko stoka, samo dodje pandur i preko reda uzeo sta je hteo.

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

Mislio sam da necu morati da objasnjavam, ali pogresio sam. Evo Stanko je odmah pomislio da cu ja da bijem nekog :D Mislim jeste meni ZOLA rodjak al jebiga :D

Dakle, ispred crkve se skupi mnogo ljudi, ima tu i pravih vernika naravno, ali ima i dosta degena koji dodju tu radi reda, neki i u pijanom stanju naravno. I naravno na takvim skupovima uvek dodje do nekog incidenta, na to sam mislio.

lol

naravno da nisam mislio da ces sa svojih tries kila nekoga da bijes :D

Link to comment
Share on other sites

HRISTOS SE RODI!

Ali koliko fejlova veceras u gradu ... Dolazi mi drugarica koja zivi u holandiji i dosla u Srbiju kod caleta i prilazi mi oko 00:15 i kaze "sreTan badnjak", ae ok to saljem drugu poruku "hristos se rodi" , a on meni mrtav ladan odgovara "vaistinu vaskrs", i jos u wc-u dolazi neka devojka i pita jel ti bozica ja reko da, a ona e onda hristos se rodi ...

/facepalm celo vece !

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

^tOtAlNo loodeelo brate [8D]

smor ne prestaje, ni cs ne pomaze ;(

jos 11 dana omg ajde vise

Edited by vLaDa_

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

vaistinu se rodi, srecan bozic svima

kakav provod kakva zeza hmm

ja nemam pojma sta se radi u crkvi za bozic i zasto bi neko isao u crkvu na badnje vece, pricali mi samo da je prepuno debila koji bacaju petarde

prvi put u zivotu nisam u selu sa svojom porodicom, jer tamo tradicionalno bozickujemo... jbga, bilo je samo rejv i tako to, i stash malo mi krivo

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ustao u deset kako sam i hteo do jaja :D

Danas ozbiljno hard-core shtrebanje!

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Koliko su mi jadne ove predefinisane poruke za Bozic, nemam rechi :(

Ako hocesh nekom da chestitash Bozic napishi mu sam neshto...

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Ne valja biti suvishe kreativan sa nechim iza chega stoji vekovna tradicija!

Onda mozhe da dodje do, recimo, ovakvih ispada:

"Isus je crnac,

ljubichice su plave,

Chabke je reta,

a Vudu_ prazne glave!"

I shta smo time dobili? Masovne uvrede... Javnu sablazan...

Bolje je igrati na sigurno.

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...