Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Bio danas do ski saveza, dobio sam fensi novu jaknu ovoono !

Sad zavrshio plan i program rada klinacke reprezentacije za 2009., od 4. januara pa do kraja marta me nema u Beogradu, presesce mi sneg.

BITNO JE DA SE RADI JEA

jedi govna bas !!!

daj,vodi i mene bar 4-5 dana!!! ::(((

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Auuu sjajan dan :D izashao sam jutros u 10,sad sam ushao u kucu :D

U gradu totalna hvarija,kupio neke stvarchice,uglavnom bakcao se ceo dan u gradu, popodne se ortak vratio iz vojske, kasnije se nashli sa drushtvom, napili se ko pichke, i sad mi je do jaja...

ONE LOVE, TJM!

www.last.fm/user/uNkindTJM

Link to comment
Share on other sites

Naravno, komandante...

Slepi puk javlja se na razbrojs...puno radno vreme....hell yeah....nek umru dusmani i peta kolona i subverzivni elementi...:)

Veceras planiram da budem pristojan, fin i pod konac....:)

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

ja planiram da se unakazim. kakva mi je bila cela godina, takav ce mi biti i docek. mada, kao, kako pocnes novu godinu, takav ce ti biti i ostatak. mozda bih mogao da budem i ja fin i kulturan za promenu.

Edited by krmkozoid

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

ради се ради...

ја ћу да будем исто фин и уредан вечерас. чекамо н.г. у паровима, коузи топли кућерак, кари, ракија/текила, филмски маратон и још понешто... на нивоу, мирно и достојанствено.

:)

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

o boze, znao sam da nije trebalo da dolazim danas. kao i uvek, ovakvim danima, zovu samo budale.

"dobar dan, da li reciklirate racunare?"

sisko-facepalm.jpg

@ drale

mene bi grizla savest da docekam tako novu godinu (a nije da mi ne bi leglo). hocu li ikada prestati da imam propeler u dupetu? :|

Edited by krmkozoid

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Hehe ja sam imao najavu da bi bilo lepo da ispostujemo klijenta pa da danas popodne idem na neke lokacije da pustim nes....

Hehe Hehe kako da ne. Sad kad su na moje obuke calnuli para, prava azdaja krece da pomalja glavu. Hehe Hehe

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Volim praznike, svi prave sebi klopu ili bar planiraju negde svecanije da idu da zderu, savrseno opravdanje sto ne radim do 12.1.2009 godine :) Odmor, odmor!!!! Nek umru dusmani koji smatraju da moram da radim da bi njih 10 kupilo po kiflu. :D A ima budala, evo eminentna pekara u gradu radi 24/7 nije da nece prodati neko pecivo ali zajebi to kad ce da te bije maler sto nisi dao radnicima da idu na odmor, plus sumljam da ih je platio ekstra sto rade za N.G. Ipak cu za novu kod kuma u kucnoj reziji, kumu i kuma plus brat i zena od kuma i druga kuma koja ih je samnom vencala, dolazi iz Zajacara ako ih ne zaledi. Puna kuca kumova.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

evo eminentna pekara u gradu radi 24/7 nije da nece prodati neko pecivo ali zajebi to kad ce da te bije maler sto nisi dao radnicima da idu na odmor, plus sumljam da ih je platio ekstra sto rade za N.G. Ipak cu za novu kod kuma u kucnoj reziji, kumu i kuma plus brat i zena od kuma i druga kuma koja ih je samnom vencala, dolazi iz Zajacara ako ih ne zaledi. Puna kuca kumova.

Koliko ja znam, uvek ima nekoga ko radi za novu godinu tj. ko hoce da radi za novu godinu. Ona varijanta - ko radi 31. dobija 50 evra, ili tako nesto, i uvek se nadje neko ko ne zna kako bi bolje proveo novu godinu.

Inace sedim i kuckam, malo razmisljam kako skroz nemam pojma sta sa tom novom godinom tj. nemam osecaj nove godine, i eto tako :)

Link to comment
Share on other sites

zar ima nekog ko je zaposlen da ima slobodan dan danas?

a i zasto bi dobijao slobodan dan, mora da se radi :D kriza ekonomska svetcka

napio se sinoc na regeu lol sad me glava razbija a ng tek treba proslaviti ouyea

i kakvi su to docheci u parovima i filmovima... lol bre, jel vi imate sitnu decu neku?

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Teglio sam kevi torbe jutros sa zemunske pijace na -6. Treba malo kuću da sređujem a osećam se ko da sam ispao iz kamiona, ima da zaspim ko klada večeras još u devet.

Ides i na pijacu...pa svaka bi te zelela...:)))

Ajde, vudu, glavu gore...malo trcanja veceras - da se razveselis i onda palis na najbolji docek ng...sa 2 manenke i Peruanskim tapirom, da bi bilo svecanije...:D

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

ova godina na kraju vodi ipak sa oko 17 - 2 u korist fantasticnih stvari koje sam radio/koje su se desile, u odnosu na odvratne stvari koje bih voleo da se nisu desile. . .

tako da, sledetje tje da bude bolje, valjda :(

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...