Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ladno me mrtvi pijani ortak probudio da mu pogledam na netu neke brojeve za iznajmljivanje Sony dvojke, jebem ti budalu pijanu :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

ti si izgubio pravo glasa one sekunde kada si kupio po drugi put rejzer iako ti se kvario.

Ticu, da ti ne zapalim mali krzneni sheshiric

[:D]

поправио сам V3, још је остао V9. упоран сам ја дечак... :)

и даље од моје шубаре. са овом брадурином и том шубаром сам се опако приближио једном од стилских идеала сајбер панка.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

probudio se , ocistio malo sobu ,sada malo animea a uveche zezanje (YEEEEEEEEEEEEEEEAAAAAAAAAAAAAAH ® by CSI Miami)

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

[:D]

поправио сам V3, још је остао V9. упоран сам ја дечак... :)

и даље од моје шубаре. са овом брадурином и том шубаром сам се опако приближио једном од стилских идеала сајбер панка.

sajber mongol :)

spavao sam 11 sati, dokotrljao se na sljakicu da zavrsim par papirica za kraj godine, pa gajbi da igram kutiju i blejim ^_^

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Cip, cip, mai cipjatki

Cip, cip, cip, mai kasatki

Vi pusistkie zkamocki

Mai buduscie kvocki

:D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Noctilux-M-50mm-f0.95-ASPH.jpg

to je to. savrseni objektiv. blagih 6300 funti. to je skoro 8000e. to je 650 000 din.

za parce metala, stakla i plastike od 140g. . .

majkko daj mi dinar. jbt.

elem ajde peeeeeeeeet : )

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

sajber mongol :)

па тако је изгледало пре 2 недеље...

тежимо ка Растафаријан Нејви луку...

ћелави (без и једног дреда - ти дредови су у другој диимензији, Дамбала их види) брадати раста маринац са брадом и шубаром... треба ми још сочиво сребрне боје и аутоматски скраћени шатган са ласерским нишаном.

:)))))

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

kada se ti spremash za taj KLOSH'AR look, vidim ja da nam dinar ide na 120

што само значи да ћеш, са девизним приходима, да ћивиш као краљ...

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...