Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

jaoj bedak, evo i ja sam se zaposlio i sledeće nedelje palim na tri meseca u njujork. BEDAK BRATE

njujork =/= kop

grad u kome imas sve i svasta

i planina na kojoj imas samo sneg sneg i sneg

sto je kul ako volis da skijas

ako sa druge strane ne skijas kao recimo ja i nije toliko kul :P

al dobro promena sredine, svez vazduh vise manje mi dodje to kao radni odmor

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

njujork =/= kop

grad u kome imas sve i svasta

i planina na kojoj imas samo sneg sneg i sneg

sto je kul ako volis da skijas

ako sa druge strane ne skijas kao recimo ja i nije toliko kul :P

al dobro promena sredine, svez vazduh vise manje mi dodje to kao radni odmor

dosta stvari ima na kopu da se radi, naročito ako si od 9 do 5 na nekakvom poslu. nego, probaj da skijaš ili borduješ, ne znam nikoga ko je probao a da se nije navukao (zapravo, znam neke dve, al to su baš ženetine).

Link to comment
Share on other sites

nije od 9-5, vec je klizno radno vreme, u sustini nemam pojma kad radim. mada kontam da cu biti slobodan od tipa 10 - 5 popodne. mada opet nemam pojma :) znacu sve u petak

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

e igore, jesi prc'o u kragujevcu? [:D]

rikne mi akumulator dan pred ovaj sneg, smrz'o sam se kao pizda dok sam docekao autobus. jos mi dolazi gomila neke robe, bice gotivno istovarivati je po charobnim vremenskim uslovima.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

nisam spavao, idem u 10 da kupim patike, pa cu da ih gledam do 3-4 pa cu da popijem 2 guarane da me drze do 11-12 do kada cu da gledam patike pa cu da legnem...

@tibor

lol, obaveze ;D

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

izasao do prodavnice, stvarno najlepse zimsko vreme mislim, ne mnogo hladno, sneg fino pada...milina... :)

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

zasto izbegavas da mi odgovoris na pitanje? :D

kako mi je dosadno, znao sam da ne trebamo da pocinjemo da radimo do 12. januara, ko ljudi, a ne ovako, ni zive duse...inace, pola zemlje bez grejanja, kragujevac, pola jagodine, pancevo, novi sad.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Au shto volim ova velika pijanstva, a neplanirana, jedva prezive sinoc. I josh sad nemam mamurluk \o/\o/

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

vratio se iz bg-a, kupio patike, najeo se kao stoka....pre podne, do jaja :D

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

zasto izbegavas da mi odgovoris na pitanje? :D

kako mi je dosadno, znao sam da ne trebamo da pocinjemo da radimo do 12. januara, ko ljudi, a ne ovako, ni zive duse...inace, pola zemlje bez grejanja, kragujevac, pola jagodine, pancevo, novi sad.

Iskljucheno i u Chachku. Jebem ti zivot. Nishta drugo ne greje moju sobu osim radijatora na gas. Cale zalozio kreku u dnevnoj sobi, ishao jutros da kupi kubik drva pa sad to treba da slozimo u garazu. Nemam ni tople vode bre, bojler na struju pokvaren. Kukuuuuuuu... :\

.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...