Jump to content

Serbia.kode5.com


SaKaL_HuNtEr

Recommended Posts

  • Replies 192
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ljudi a kako je SK osvojio qualy u holandiji prosle godine ? KODE5 je kao cpl moze da se prijavi ko oce na qualy.

tako da me ne bi chudilo da dodje blank ipak snajdan je vec bio u beogradu...

kao sto vidite vec se prijavila jedna ekipa iz UK da igra ...

@sakal koliko para ce biti ufur ?

edit:

video sam na sajtu da je 1800 dinara po ekipi.

takodje sam sad video da ce se ovaj online qualy igrati po knock-out sistemu tako da ce slabije ekipe dati 1800 dinara za jedan mech.

Edited by Dejan J.

lA DPS FAMILY

Link to comment
Share on other sites

evo odma da zamolim i da ukazem na jednu stvar...posto mora se igra sa svojim steam acc,zbog steam ID-a,jel moze da se namesti na svim kompovima u kgb [posto sigurno ce se potrefiti da igra makar 2-3 ekipe u isto vreme iz kgb-a da su tj iz bg-a] da se na svim kompovima u streetu,i pogotovu u PRO SOBI,moze ulogovati na svoj steam acc? posto za sada moze samo iz nepusacke sobice,i pusacke koje su stalno zauzete...inache ce ekipe morati da igraju od kuce,online ili nece uopste biti u stanju da igraju :S

Pain is temporary, Glory is forever...KBP

Link to comment
Share on other sites

E ovako da kazem par stvari. Kazes Hammla da je to fail?.1 Reci mi da li kod nas u srbiji od 64 ekipe koje bi trebalo da se prijave na ovaj event svi imaju steam?

2. Kazete da moze da bude fejkovanja ako je non - steam, a recite mi jel moze da bude fejkovanja ako je steam? Ja mislim da moze, i iskreno znam jedno 20 ljudi koji koriste isti steam.

Mi smo se potrudili da napravimo ove kvalifikacije da budu samo REGIONAL znaci samo da budu za srbiju, izdejstovali smo da bude NON-STEAM da bi se prijavilo 64 ekipe, ne znam o cemu pricas $$$ posto KGB kao KGB nema ni jednog jedinog dinara od ovoga sto se pravi, to je nasa dobra volja zato sto hocemo da uradimo i napravimo nesto za nasu counter scenu.

Sledece godine, ako ove protekne sve kako treba turnir ce biti STEAM ( ali ce i onda moci da se fejkuje kako vi to kazete ).

Koliko god se mi trudili uvek da napravimo da nesto bude kako treba i dovedemo nekoga u zemlju vi pocnete da pljujete po tome, umesto da podrzite i kazete : " EXTRA , BICE JOS BOLJE SLEDECE GODINE, BRAVO " vi pljujete po tome.

Pogledajte malo SK,gotfrag i jos par sajtova gde su objavljene vesti da ce biti kode5 u srbiji, ko je znao za nas preko do sada? Sada ce znati SVI , znace za nas/neke igrace,ljude sto nam daje vise mogucnosti i svega za buducnost, da mozemo jos vece nesto i bolje da napravimo.

Zamolio bih Vas da ne lupetate svasta, fejkovanje itd. ako neko hoce da fejkuje moze da fejkuje kako god zeli a to vrlo dobro znate i sami.

Zahvaljujem Vam se na iskrenom i otvorenom misljenju, kada Vi budete pravili nesto ja cu Vas podrzati :)

die.like.the.rest.and.fuc*.only.the.best

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...