Jump to content

slike forumaša


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

duvel je meni kanal,ali navodno je to pivo najkvalitetnije,pricali su mi tacno u cemu je caka ali nisam slusao :)) Pakleno je skupo mater mu :) 280 dinara ti je u kupeu,cisto da znas :)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

brate hevi...kapiram da je bila super dok se nije pregruvala...povela se prica o pivima, splitujte topik!

Edited by Kung Lao

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

brate ovo nije zena gtfo

Nema tu nista vezano za nas mentalitet vec za mentalitet interneta i foruma gde je svako jak i svakome je pisa mnogo velika pa moze da se kurci jer zna da ga nece drmnuti neka pesnica iz monitora i sasuti mu sve zube niz grlo ( mlechne zube naravno ).

ovog dakija ovnuju svuda jebote
by Pesma-Mrtve-Dece
Link to comment
Share on other sites

Ja bi razmislio dobro dal bi prco...to. A stvarno greota izgleda ko lepa riba :/

Ma ovu bi brate u selo poveo da mi pomogne da iscepam 6 metara drva i nista vise ...eventualno da popijemo po koju rakiju i da se razidjemo.

Hated by some...Loved by few...Respected by all...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...