Jump to content

Za sve ljude koji posecuju igraonice kod Vuka


Nemanja85

Recommended Posts

Dakle, bio sam danas u onoj novoj igraonici CYBER SHARK ili samo SHARK... Zamolio bih sve koji se prepoznaju u imenu topica da ne idu tamo jer su ljudi KRAJNJE, i u najmanju ruku, RETARDIRANI. Ne umeju da uplate vreme i krajnje su neljubazni. Nisam aktivan na ovom forumu, ali sam se posle ovog danas zakleo da cu da ih pljujem gde god stignem... Molio bih SVE ex 4gl membere da se suzdrze od komentara ovde xD

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

igraonica sabija, radi garena super moze autoupdate ima vent i ostala sranja, i jos bitnije moze da se hostuje bez problema!

Mare veruj mi... Ono sto mi se sinoc desilo ne zelis da ti se desi nikad... Znaci dosao sam dole da igram jebenu dotu i da se malo opustim, ali likovi su uspeli da me iznerviraju do jaja... Dole ne mozes da igras za svoje pare... Uplatish ti, ali neko drugi ce to da potrosi... Ma lol...

Link to comment
Share on other sites

ala ovaj laze zlo jedno :D

Pogledaj mi broj postova ovde... Videces da su jedini... Toliko su me iznervirali da sam dosao da postujem... Nije mi u interesu da lazem... Jel ima potrebe dalje da objasnjavam :) Dakle idite U BILO KOJU DRUGU IGRAONICU OSIM U TU. Kad god vidite ajkulu, vi samo prodjite....

Link to comment
Share on other sites

SVI NA MEDAK!! OLOLOl

nego sad ce forum dole da im objasni par stvari, sa onim nocnim od 21 h - 6 h 170 din i ono sranje 6 sati 270 dinara (valjda), ne secam se bas najbolje kako ide 1h u forumu i ostale one njihove "tarife"...

u svakom slucaju igraona je po meni bolja od kgb-a, hostujes za strance preko garene bez problema, kompovi rade vrh, mozes da updateujes garenu, ne moras da cimas admine (mada su sad to i u kgbu sredili), atmosfera je vrh, a i ne dolazi puno ljudi...

sad to sto je tebi password 123 i neko ti se ulogovao na vreme, to nije njihov problem :)

Edited by SilentCat

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Bio sam preksinoć u Shark igraonici sa društvom, i ne znam šta priča ovaj čovek. Softver za vreme je isti kao u ostalim igraonama, to što ti nisi promenio šifru, je tvoja greška. Jedina zamerka je što su kablovi fiksirani pa ne mogu da pomeram tastaturu gde hoću, i podloge su im obične.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Igraonica je extra, samo je bzvz sto ne moze vise usera na isto ime da igra! ostalo je bas ok :)

stavili su da moze, igramo goca i ja iz sharka :)

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Bio sam preksinoć u Shark igraonici sa društvom, i ne znam šta priča ovaj čovek. Softver za vreme je isti kao u ostalim igraonama, to što ti nisi promenio šifru, je tvoja greška. Jedina zamerka je što su kablovi fiksirani pa ne mogu da pomeram tastaturu gde hoću, i podloge su im obične.

nisi skapirao o cemu se radi -

ortak je uplatio vreme na nemanja198, tacnije zeleo je. riba je uplatila na NEMANJA acc i rekla mu posle da nikako ne moze da prebaci pare(vreme) na nemanja198, sto znaci da je ortak ostao i bez jareta i para XD. sa sifrom to nema veze, niti softverom.

btw pljeska jeste 90, ali samo ako je zelis u lepinji. mozes da kupis plastican tanjir i viljusku za po 5 din komad pa ce da kosta 70 din sto je skroz ok

Link to comment
Share on other sites

nisi skapirao o cemu se radi -

ortak je uplatio vreme na nemanja198, tacnije zeleo je. riba je uplatila na NEMANJA acc i rekla mu posle da nikako ne moze da prebaci pare(vreme) na nemanja198, sto znaci da je ortak ostao i bez jareta i para XD. sa sifrom to nema veze, niti softverom.

Upravo tako... Nisam jebeni retard da ne umem da promenim sifru i da mi se neko uloguje na account... Dakle, uplatila vreme na POGRESAN USER i niti mi je vratila pare, niti sam dobio to vreme... E josh nesto posto je sve tako bajno i krasno. Na 2 kompa nije bio update WC3(trazio je CD...), i NIJE BILO MOGUCNOSTI DA HOSTUJEM IZ LANA Duletu da skine mapu(koje nije bilo na drugom kompu). E sad, poslednji put kad sam proveravao, U IGRAONICAMA MOZE DA SE IGRA U LANU, ne znam, mozda i greshim...

@paradoks: Ne razumem poentu tvog posta... Ne volim da me ljudi prave budalom, a iskren da budem jebe mi se za pare sto sam im dao ako na to mislis... Kakve veze DCE ima sad sa ovime??? Ako ti se ne svidja, nemoj ni da igrash...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...