Jump to content

DOTA TURNIR 5 VS 5 LAN ARENA MOSTAR


UncleSam.la

Recommended Posts

do kada moze da se prijavi i gde ima spisak prijavljenih ekipa?

za sada imam najave

3 ekipe citluk

3 capljina

2 posusje

3 mostar

3 sarajevo

2 tuzla

1 zenica

imam neke najave iz hrvatske

znaci do turnira ima josh mjesec i vise dana ...ne trebate se brinuti za broj timova jer nagrada je fixna bile 2 ili 22 ekipe.

moze se prijaviti cisto formalno do 6.1

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 70
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

vidite ljudi u mojoj igraoni su uvijek bili najjaci turniri u bih bilo wc3 ili cs....ako vas zanima pitajte momke iz 4gl ili kgb kako im je bilo u mostaru..takodjer su bili i momci iz rs-e dosta puta.....cilj je druzenje i zajebancija...mi smo isto dva puta bili na eswc u bg i bilo nam je extra ( ostali smo 4 dana :)).... ja sto se tice mene obecavam da nece biti nikakvih sranja i gluposti ako vam se zbog toga ne dolazi, jer kod mene u igraoni toga nema niti netko smije da se usudi da radi sranja !

Momci stvarno organizuju extra turnure, vredi otici sa namerom da se osvoji.

Hoteli su skupi, al mozhe da se nadje prenocishte u kucnoj varijanti za manje od 5 evra. Has objashnjava.

Link to comment
Share on other sites

Momci stvarno organizuju extra turnure, vredi otici sa namerom da se osvoji.

Hoteli su skupi, al mozhe da se nadje prenocishte u kucnoj varijanti za manje od 5 evra. Has objashnjava.

pozz sharky...igraona ce biti otvorena tako tko zeli moze biti unutra cijelu noc ...a za spavanje cemo se vec snaci nemate frke !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...