Jump to content

DOTA TURNIR 5 VS 5 LAN ARENA MOSTAR


UncleSam.la

Recommended Posts

Turnir ce se odrzati 10.1.2009 u pc klubu LanArena u Mostaru s pocetkom u 11h. Igrat ce se najnovija stabilna verzija.Mode -apxl ili -cm (captain mode ) ovisno o tome sta vi predlozite.Uplata po ekipi iznosi 50 km (25 e).

NAGRADA ZA PRVO MJESTO IZNOSI 1000 KM (500 EURA ).

Molimo da ekipe prijavite unaprijed .Sve informacije ili tu na forumu ili na tel: 063312270

konfiguracije :

Procesor: Intel Core 2 Duo E8200 Wolfdale 2666/333 , x38 , 800

Grafika: ATi Radeon HD3870 RV670, 825 Mhz, 2400 Mhz, 512MB GDDR4

Maticna ploca: ASUS P5K Intel P35 FSB1333 soc775 2xPCIeX DDRII800 +SB+GLAN

Memorija: Apacer DDRAM II 1024 x 2, PC-800 Mhz

Hard disk: HDD Western Digital 250GB, 7200rpm, S-ATA II

Napajanje: 550W

Monitori: 19" Samsung P950 CRT

Miševi: Intellimouse

Edited by UncleSam.la
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 70
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Vidi ne moze se piskit cu kakit cu....masa ljudi ima vec prijavljeno iz bih i hrvatske tako da zbog jednog ili dva tima ne pada mi na pamet da pomjeram termin...a sta vam fali da dodjete do mostara malo za bozic....promjene radi.... zamislite samo kao bozicni dar 500 eura i lakse ce vam biti

Edited by UncleSam.la
Link to comment
Share on other sites

Vidi ne moze se piskit cu kakit cu....masa ljudi ima vec prijavljeno iz bih i hrvatske tako da zbog jednog ili dva tima ne pada mi na pamet da pomjeram termin...a sta vam fali da dodjete do mostara malo za bozic....promjene radi.... zamislite samo kao bozicni dar 500 eura i lakse ce vam biti

u svakom slucaju mogli ste bolji datum da izaberete ako ste ocekivali ekipe iz srbije, a pretpostavljam da jeste s'obzirom da na wc3 turnire dolaze redovno ljudi iz srbije...

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Zato sto se svi turovi odrzavaju 350+ km od naseg grada. btw dosli smo na wcg ali sa 4 igraca jer je jedan otkazao 1h pre odlaska, nazalost nismo nasli ringera i vratili se kuci. Inace ne izgledas mi kao neko koga boli kurac sta hunter prica pa mozes i da izbegnes reply na svaki njegov komentar.

legen... wait for it.

Link to comment
Share on other sites

vidite ljudi u mojoj igraoni su uvijek bili najjaci turniri u bih bilo wc3 ili cs....ako vas zanima pitajte momke iz 4gl ili kgb kako im je bilo u mostaru..takodjer su bili i momci iz rs-e dosta puta.....cilj je druzenje i zajebancija...mi smo isto dva puta bili na eswc u bg i bilo nam je extra ( ostali smo 4 dana :)).... ja sto se tice mene obecavam da nece biti nikakvih sranja i gluposti ako vam se zbog toga ne dolazi, jer kod mene u igraoni toga nema niti netko smije da se usudi da radi sranja !

bila bi mi cast da dodje nekoliko ekipa iz srbije i rep.srp. jer je gaming u srbiji ipak na mnogo vecem nivou nego tu kod nas u bih .

ekipu mozete prijaviti tu na forumu.

sto se tice prijevoza najlakse vam je busom do sarajeva pa na voz(jeftinija varijanta ) ili direktno u mostar mislim da je iz bg za mostar povratna karta oko 25 eura....

Link to comment
Share on other sites

vidite ljudi u mojoj igraoni su uvijek bili najjaci turniri u bih bilo wc3 ili cs....ako vas zanima pitajte momke iz 4gl ili kgb kako im je bilo u mostaru..takodjer su bili i momci iz rs-e dosta puta.....cilj je druzenje i zajebancija...mi smo isto dva puta bili na eswc u bg i bilo nam je extra ( ostali smo 4 dana :)).... ja sto se tice mene obecavam da nece biti nikakvih sranja i gluposti ako vam se zbog toga ne dolazi, jer kod mene u igraoni toga nema niti netko smije da se usudi da radi sranja !

bila bi mi cast da dodje nekoliko ekipa iz srbije i rep.srp. jer je gaming u srbiji ipak na mnogo vecem nivou nego tu kod nas u bih .

ekipu mozete prijaviti tu na forumu.

sto se tice prijevoza najlakse vam je busom do sarajeva pa na voz(jeftinija varijanta ) ili direktno u mostar mislim da je iz bg za mostar povratna karta oko 25 eura....

Niko nista ne kaze da ce biti problema i tome slicno, najveci problem je datum, a bozic je ipak bozic, a vecina nas ima neki obicaj da uglavnom svake godine ide na neko mesto za bozic, bio to manastir, crkva, hram Sv. Save ili ne znam ni ja sta...

Ja takodje znam da je iz Srbije bilo puno ekipa koje su isle za Mostar, i svima je bilo super, zezanje i sve, ali jednostavno za bozic je bas nezgodno. Doduse baja gordan i ja mozda napravimo neki mix, ali ne znam jos uvek da li ce ista biti od toga... Najveci problem je, kao sto sam ti rekao, datum, ostalo su manji problemi. Isli smo mi i u hrvatsku na turnire, nije to problem veruj mi.

Edit: u svakom slucaju nemoj menjati datum zbog nas (1 ekipe ili eventualno 2), tj. jedino ako se prijavi malo veci broj ekipa, makar 3 npr.

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...