Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

meni je ta emisija bolno retardirana. 5 minuta se nešto dešava, a ostalih 55 urbani voditelj nešto sere i sluša urbane učesnike kako nešto objašnjavaju. užasan mi je taj jeftini "dokumentarni" program.

elem, bio sam na sajmu vina u hajatu. koncentracija fejka kao petkom u plastiku, samo na pet puta većoj površini. vredelo je dati 800 kinti samo da bi se to videlo :)

al kakve sponzoruše furaju domaći bogataši, fiijuuuuuuu

ja, sa druge strane, nalazim da ta emisija ima tipa duplo manje popunjavalica i praznog hoda i prosera od bukvalno svih ostalih na diskaveriju, setimo se samo ozloglasenih mitbastersa sa svojim montiranjem bastera na kran od pola sata da bi na kraju pao i polomio se najprediktabilnije moguce:) mada, gledao sam je nesto malo, par puta po malo, danas sam gledo nesto sa skejtom i bilo mi je kul.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

tu je uvek bbc :)

pa jeste, ali je bbc profi, a ovako kezual ako neces da gledas nesto tipa film/serija, a onako bezveze drkas daljinski, emisije tipa 'sta bude coveku kad padne iz aviona' i 'pogledajte hiljadu puta usporeno kako radi mikser' su dusu dale za pola sata blejanja u ekran...

Edited by Doolio

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Vratih se iz grad , ima sve :D

Vec sanjam krevet tako da necu da tupim , pa laq noc pplz

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

Opet se napio i opet loshe istripovo,vreme ja promene(OBAMA!)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

napokon pobedio :D :D prva faza gotova!

ovaj C kod

int No_Type;

int b;


unsigned function(int x) 

{

	return 2u;

}


int main() 

{

	int b;

	int k;

	unsigned q;

	q=function(2);

	b=2;

	k=3;

	k=2+3;

	b=k*2;

	if(b<k) {

		while(b!=k) {

			b=k;

		}

	}

	while(b>3) {

	}

}
kad prodje leksicku, sintaksnu i semanticku analizu, prelazi u ovaj asemblerski:
No_Type:

			WORD	1

b:

			WORD	1

function

			PUSH	%14

			MOV 	%15,%14

@function_body

			MOV 	$2u,%13

			JMP 	@function_exit

@function_exit

			MOV 	%14,%15

			POP 	%14

			RET

main

			PUSH	%14

			MOV 	%15,%14

			PUSH	$2

			CALL	function

			ADDU	%15,$4,%15

			MOV 	%13,%0

			MOV 	%0,-12(%14)

			MOV 	$2,-4(%14)

			MOV 	$3,-8(%14)

			ADDS 	$2,$3,%0

			MOV 	$2,-8(%14)

			MULS 	-8(%14),$2,%1

			MOV 	-8(%14),-4(%14)

@if0

			CMPS 	-4(%14),-8(%14)

			JGES	@false0

@true0

@while1

			CMPS 	-4(%14),-8(%14)

			JEQ 	@false1

@true1

			MOV 	-8(%14),-4(%14)

			JMP 	@while1

@false1

@exit1

			JMP 	@exit0

@false0

@exit0

@while2

			CMPS 	-4(%14),$3

			JLES	@false2

@true2

			JMP 	@while2

@false2

@exit2

			SUBU 	%15,$12,%15

@main_body

@main_exit

			MOV 	%14,%15

			POP 	%14

			RET

sreca sreca radost

ehhh... sad posle nedelju dana nespavanja i preko milion sati za kompom, moze jedan sleep :D

Edited by daki_
Link to comment
Share on other sites

Josh malo pa ce 9,a josh ne spavam O_o

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

pa i mitbastersi spadaju u te new age mtv dokumentarce koji zatupljuju, mada ume da ih usere dobar mit pa ispadne i kul emisija.

pametan covek ce iz svega izvuci pouku, retard moze da gleda tri diskaverija, pa ce ostati retard. mislim, konstatacija o zaglupljujucem dokumentarcu, prdnuo si i ostao ziv brate...

sinoc sam se vratio u pola 12 kuci, i jednostavno nisam mogao da sedim gajbi, pa sam opet odjebao, i dosao jutros, koja idiotska noc.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

pametan covek ce iz svega izvuci pouku, retard moze da gleda tri diskaverija, pa ce ostati retard. mislim, konstatacija o zaglupljujucem dokumentarcu, prdnuo si i ostao ziv brate...

je l ti i ja imamo isti diskaveri?

Link to comment
Share on other sites

nisam video da se prica o emisiji koja je na diskaveriju, lupio sam pa je doslo do nesporazuma. ubaci umesto diskaverija "televizija koja emituje mega pametne emisije".

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

jebi ga, ja sam pre baš voleo taj dokumentarni program. sad na kablovskoj imam 7-8 dokumentarnih kanala, i svi su puni gluposti tipa braniac, mythbusters, deadliest catch, dirty jobs, ultimate survival blabla. ima tu i dobrih i zabavnih emisija, ali to je reality tv koja veze nema sa dokumentarnom, i zatupljuje makar onoliko koliko i svaka televizija. zabode se tu i tamo poneki zaista dobar dokumentarac, uglavnom iz BBC produkcije, ali i tu ne možeš da gledaš ništa što ima veze sa istorijom jer ti se od njihove verzije istorije sere, i onda imamo situaciju da na 10 kanala imaš 2 stvari nedeljno koje su vredne gledanja, i još malo ovih koje su ok da ubiješ pola sata, što kaže dule. mator si dovoljno :D, seti se šta je bilo na RTB-u preko dana kad smo bili klinci.

Link to comment
Share on other sites

nije fazon u tome da li ces izvuci pouku ili ne, vec je fazon u tome da gledas pola sata nicega, al stvarno nicega, zarad sedam minuta neceg sto zapravo ima veze sa temom emisije. sad, koliko je to nesto pametno/glupo nije bitno.

edit:

ne videh ivanov post. jes vala, diskaveri je previse otiso u sareno, ko neki pomalo edukujuci mtv, a i te informacije koje dobijas su vecinom beskorisne i svode se na neko zadovoljavanje cula, tipa joj lik ga udario, joj eksplozija, joj sise, joj vidi sto je lepo usporeno. rtb je bio car zato sto se secam da sam gledao tipa hemiju s kojom veze nisam imao ni tada, a ni sada, pa sam je gledao jer me nesto drzalo, a bogami, emisija je bila hevi. sa druge strane, trend zaglupljivanja je prejak, svi imamo milion programa sa milion gluposti, jednostavno se radja i lenjost i razmazenost, pitanje je vremena kad cemo svi postati ko oni ameri iz sitkoma sto sednu sa pivom za kablovsku i prebacuju sa top shopa na americke gladijatore, pa na springera.

Edited by Doolio

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

sad sam se setio branka kockice :D ima emisija u kojoj objašnjava deci da i vazduh ima težinu, pa stavi na terazije s jedne strane naduvan a s druge izduvan balon, i naduvani balon pretegne :)

pa to je više "nauke" nego tri epizode mitbastersa jebo te!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...