Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tako to pocinje...

Sukob stotina navijača u Novom Sadu

from B92 Vesti

U Novom Sadu danas se sukobilo nekoliko stotina navijača fudbalskih klubova Vojvodina i Partizan uoči utakmice koja se igra danas u tom gradu.

Nešto posle 11 časova pre podne grupa navijača Vojvodine napala je navijače Partizana, koji su sedeli u lokalnim kafićima u centru grada. Nastala je tuča, koja je trajala nekoliko minuta, gužva je nastavljena na ulici, lokal je uništen, a onda je reagovala Žandarmerija i privela desetak izgrednika. Za sada nema zvanične potvrde da je u tuči neko povređen.

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

dosli navijaci po njiove novce

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Sad dosho iz onog grckog megamarketa za tehniku, kako se bese zvase, Tehnomarket... Tehnodrom... nebitno, uglavnom, DOBILI SU FOCAL ZVUCNIKE ZA KOLA!!!! OUMAGAD - Focal Utopia Be Kit No7, tri drajvera (17cm, 8cm, 3cm), samo skretnica dimenzija ~30 x 25 cm, zlatni konentori, berilijum itd itd itd.... 225.000 din! Daj da vidim sta imam da prodam za to! :))

Srecom ima i jeftinijih, al tek treba da formiraju sve cene....

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Ma to je zbog vremena. Jebo aktivniji život.

ne pijes i ne pusis dovoljno :)

Jeste krenulo da me smara od promene vremena a duvanio nikad nisam a zadnji put sam popio pivo pre 3 meseca. Kafu takodje ne konzumiram. Da krenem ja sa energetskim picima, ako ovako nastavi ima da mi prodje ostatak zivota u spavanju.

@lale

Sta se palite ko usrana bebina guza?

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Vratećeni su vaši novci nazad u BG, in your face!

ni bodove ni novce niste uzeli [8D] [8D]

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Ololo nekoliko stotina.

Bilo je maks 50 navijacha Partizana, a Vojvodine je bilo vishe, koliko nem pojma.

Bio sam na tekmi. Igra je bila uzhas. Prozivke su bile sjajne. (soz za psovke)

"Pushite kurac pederi!"

"Jebo vam peder mater!" "Ahahahahahaha" i takve stvari.

Navijanje je bilo solidno. Shta znam, moglo je i bolje. Neki lik dobio stolicu u glavu, i to je sve od nereda na stadionu. Posle shta je bilo ne znam.

Ali sva pricha oko tekme je naduvana do jaja ...

edit: I BIO SAM NA ISTOKU HA-HA ! MADJARI !!1

Edited by -protA
Link to comment
Share on other sites

Jbt, koja je rupa ova Zvezda, znaci celu utakmicu kontrolise igru, a izgubi na kraju sa 2:1... Hajduk dva suta na gol, oba precizna.

Bio na zapadu, smrz'o sam se uzas....

REPLY ZA SVE KOJI SU SE SMEJALI:

Meni je drugar rekao da idemo na Zvezda - Javor, ali sam ja provalio da je Hajduk tek kad sam usao na stadion... It's not my fault!!!!!!

Edited by kreator_

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

Pa kad biste im placali nesto,mozda bi imali para da poprave autobuse a ne da ih salju usred spica u garazhu.

Ja jesam placao i kupovao karte svaki put kad sam se vozio, ali su alavi direktori trpali pare u svoje guzice!

Svaki cas na TV-u se kurce kako imaju nova vozila, kako se sve reorganizovalo i kako nema problema u gradskom prevozu, a ovamo cekam po 20 minuta ujutro na bas!

I gde su sva ta nova vozila? I gde je logika da idu 3 (slovima: tri) 17-ice za redom, a 18-ice nema ni od korova? I onda kad dodje, ljudi ispadaju iz nje i nema sanse da se udje!

Ne dam im jebenog dinara dok ne uloze sve one pare koje sam im ostavljao godinama (i ne samo ja) u vozni park, u ljubaznost osoblja, u popravku vozila, u tacan red voznje!

Nemam nista protiv da odredjena linija ide na 20 minuta, ali onda nek tako napisu da znam kako da se organizujem, a ne da u redu voznje pise da je u vrshnom opterecenju interval izmedju dva vozila 5 minuta, a basa nema pola sata i onda kad naidje, projuri za garazu!

Jebo im pas mater svima!

Link to comment
Share on other sites

lol skola u 6 uvece, reminds me of osnovna !!!

Pravim palacinke i onda idem na neki party na kome se pusta najbolja muzika po bilbordu od 1931 do 2008 i nosim palacinke tmao !

LoL, 2 smena u srednjoj !!! mozda??? Oo

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...