Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Prica mi danas koleginica sa faksa da poznaje tu dvojicu koji su ubijeni sinoc.

Valjda su bili u kafani nekoj i ispala frka,sve u svemu plac majke bozije.

No shit Sherlock ?

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Ja jebeno ne mogu da verujem, da postoje ljudi koji toliko zabadaju nos u tudji zivot da te za zvaki postupak smaraju ...

I da daju savete za nesto, sto nikad u zivotu nisu prosli ...

Edited by subE-

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

taj smajli nema veze sa tim. stavio si ga da ne ispadne da jako hejtujes.. a u stvari si se popisao po sebi.

btw. ne brini, niko ti ovde nece uzeti titulu ucitelja polnih odnosa, ucitelju polnih odnosa.

Daki je doktorirao na tumačenju smajlija. Nema šta. Bravo [claps]

Je l' mogu da dobijem onu tvoju sliku sa sekirom u nekom većem formatu kako bih uradio neki poster. Čisto kao tvoj veliki fan.

@Ivan_: Ali ti možeš "Veliki Pwnošo"!

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

Koliko sam pokisao :((((

oh well barem sada sushenje pa qnt

laq noc pplz

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

kada ce ljudi skapirati da reverzna psihologija nikad ne funkcionise?

mislim, dal ce sada darijan zaista da se pokunji zato sto mu je ovaj ironicno aplaudirao ili ce ivan da na mikrosekund pomisli kako njegov pwn nije dovoljno kvalitetan, jer je dobio sarkastican odgovor?

glupo je sto sam ja uopste ovo napisao naravno :) ali sam "isprovociran" nemogucnoscu da shvatim odakle logika da se napravi ^ onakav post kao odgovor na bilo sta...?

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Ne znam da li si skapirao. Ali uglavnom to tako ide sa odgovorima kod njih dvojice.

Samo što je dakica u većini svojih postova mrtav ozbiljan, pa kad ga napuše onda kao zajebancija na svoj račun.

Ivan_ pak ume da se povuče i da prećuti ponekad. U suštini javlja samo gde poznaje tematiku. Što je ustvari i dobro donekle na forumu jer gradi neki "aj ma smart gaj" trip.

P.S. Sutra se ide na reklamoždere, pa u Ander. A ko će da sprema kolokvijum za ponedeljak, to ne znam. :D

Edited by VoOdoO_MaN

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...