Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

recimo ispizdeo sam za sada jedino jer zadnja 2 vikenda, juce i sutra radim noc. to me bas zraci, posebno sto se em ne placa, em moras preko dana da budes tamo.

ne kapiram bash najbolje - radish npr trecu smenu i posle morash da josh jednu (prvu) da problejish u kancelariji ?!? lol, koji pakao

@ topik...uchim objektno programiranje (actionscript 3),pravim bozicnu i novogodisnju cestitku koju cu poslati svim poslovnim partnerima i tako...

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Ne kapirate me.

Moja poenta je da ja to ucim pod presijom jer evo kako to ide.

neka firma (recimo moja) odluci da bude gold partner HP da bi konkurisali na neki tender i uterali karu IBM-u, tj da bi dobili veci rabat.

Onda se o tome raspravlja dugo.

Onda stigne mail da je zadnji rok za sticanje statusa 15 decembar. Mail stigne 9 decembra.

9 decembra u 13 sati ja dobijem obavijest da sam od 10 do 15 na kursu i da imam da polozim ispite.

kad to odradim dobijem potaps po ledjima.

Dakle nije to u stilu :"jao igor je geek ajde da ide na kurseve bas je sladak i pametan"

Da ne pricam kakav je bio stres ici na prvi deo begginer kursa za tivoli (neko IBM sranje za bekape) a kada se vratis ocekuje se da uradis impementaciju na totalno kompleksnom okruzrenju.

Sve to donosi gadan stres :)

I nikoga ne zanima sto je greska u reg bazi, ili grep, sudo i kurci. Zanima ih radi (pare)/ne radi (najebo si)

Ijao bre :/ Nisam znao da je tolika uzasna situacija...

Link to comment
Share on other sites

pa jeste.

ja napisem sta sam radio,ako neko nesto prokomentarise to,red je u svakom slucaju da odgovorim.A prvi da se mesam u stvari koje neko drugi radi,ne pada mi na pamet,jer nije moja stvar da palamudim nekome sta i kako.A ako me pita za misljenje,uvek sam dobre volje da ga iskazem.

a sto si ti inace mene analizirao?Ne kapiram...

nisam nista lose mislio... nije mi trebalo da analiziram,rekoh da sam citajuci postove to skapirao,pa kad su te vec pominjali za ''jogurt reklamu'' ,rekoh da se ubacim.

ja prvi ne pisem ovde i ne palamudim o tome ko sta radi,samo sam konstatovao kako jeste,kao sto i ti kazes. ako si pogresno shvatio moj post,onda sry.

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

Vratio se i Erekcija, shta je ovo, "povratak otpisanih altova" ?

http://forum.klanrur.rs/index.php?showtopic=44018

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

nisam nista lose mislio... nije mi trebalo da analiziram,rekoh da sam citajuci postove to skapirao,pa kad su te vec pominjali za ''jogurt reklamu'' ,rekoh da se ubacim.

ja prvi ne pisem ovde i ne palamudim o tome ko sta radi,samo sam konstatovao kako jeste,kao sto i ti kazes. ako si pogresno shvatio moj post,onda sry.

e,pa ako nisi nista lose mislio,onda ok...taman sam pozvao neku ekipu da te jurcamo,ali povuci cu akciju... :D

@topic idem da spavam,dug i MNOGO jeben dan bio... :(

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

definitivno mi je najbolja kombinacija za jutarnju smenu -- spavanje tokom dana, ucenje / we tokom noci :/, ujutru mi se ne spava popodne odspavam onako lepo cim mi se prispava, to je to...sad kao radim nesto, pa cu da legnem, i ujutru kad ustanem kao da su me 4 niggroa jebala celu noc

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

I javi nam shta radi Heath Ledger

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

patt sa rodjom raicevicem :p

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

au...nije se spavalo, iz skole tek u 1, mnogo obaveza, kako li ce proci, pojma nemam

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Pobogu sotono jedna pa kako tako za malu gugu bebu :(

cek jos jedno desetak meseci, kad mrtav legnes u 10, ona te probudi u dva, pa u cetiri, a u sedam treba da ustanes da opet robijas. i tako 6 meseci :)

zabananisao sam se za faks skroz, u subotu moram da jurim da polazem TOEFL, ako ne bude mesta kad budem danas prijavljivao, ili ako mi je istekla kartica za placanje preko neta, zduvao sam kobas za ovu godinu [b)]

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...