Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Poshto sam ustao danas u 4,cenim da mi nema spavanja bar do 7 ujutru,tako da vec mi je u glavi vruc burek koji cu za par sati da jedem ;)

In the meen time, chita se Plutarh bratori

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Boze koji je smor kad ne radi rur :D

+1

Kruko brate shta ti radish vikendima jbt!? Svaki chetvtak/petak prichash o nekom prebijanju za vreme vikenda i kako ce bash taj, sledeci vikend biti najvrh od svih. Nikako da skontam.

Ne ne ne,to je G! :)))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

To je to,josh pola sata i vruci burek s mesom here i come!

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

off to school :/ period od 7- 7:45 mi odredjuje raspolozenje tokom vikenda def...

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Kruko brate shta ti radish vikendima jbt!? Svaki chetvtak/petak prichash o nekom prebijanju za vreme vikenda i kako ce bash taj, sledeci vikend biti najvrh od svih. Nikako da skontam.

paa, izlazim, prebijam se, i provodim kao car, i bas taj vikend bude najvrh od svih! (uglavnom jer ih se ne secam). mada je prosli bio bulja, a mogao je da bude super da sam imao sredjene prioritete, a to je rejv na prvom mestu.

musli, vocni jogurt, koka kola, kafa, i raspadanje od nespavanja. dobro jutro, da odradim ovih pisljivih osam sati pa kuci da istesterisem shumu kao drvosecha...

Edited by krmkozoid

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Dobar burek bio odo sad da spavam, ostalima dobro jutro !

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

jebes li ti ista

sta god da radi il ne radi, nek ne menja jebeno je zabavan po forumu :)

kakvo zezanje sinoc sa ortacima uz tekmu u omiljenom kaficu :D svi piju tople chokolade chajice bechke kafe shapucu po coshkovima, mi tochen jelen 0.5 , od 20-24 :D tone kikirikija i urlamo na sudije,pljujemo chamuge i tepica... bwhahaha... a sve kao zvezdashi :D na kraju fina topla piza i padanje u nesves

aj sad na poso, pa posle pravac NS neko zezanje nesto

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Zila glupaca...:)

Pusti, ova jedna secretary, kad se utegne, ume da mi bude neprijatno i nelagodno, i osetim izvesnu napetost u predelu prepona...:)

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Ne, nijedna nece da mi da :(

da, vidim da si napacen pa muzjastvo pokusavas da ispoljis im-so-cool prozivkama tudjih postova.

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

juce sam se napatio u policiji oko vadjenja duplikata vazece vozacke koju sam izgubio (zamerke na fotografiju koja je stara 2 meseca jer na njoj nemam bradu a nemam nameru da se brijem zbog murije, toliko da danas necu otici da zavrshim sve jer mi je potreban odmor od kurvestije na shalterun ali sam joj ipak posvetio jednu karikaturu chisto da imam nesto da me podseca na "neprijatelja"

3102329058_3bd8b77c81.jpg

inache danas cu malo da radim, malo da uchim as3, a ako vreme ne bude loshe mozda veceras izadjem do gledam ovaj novi film sa Dzenifer koneli (moja omiljena bela chokolada) i Kijanuom

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

ne znam sta ces da radis i boli me kurac, al mene vise ne prozivaj

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Idi kod čika Doce ako te boli ^_^

pusi kurac konju retardirani.

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...