Jump to content

Rezultati FIFA 09 - PS3 | 15.11.2008


Recommended Posts

Grupe - AIO | PDF |

/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\

PS3 - FIFA 09 - turnir - Rezultat - finala - AIO

PS3%20-%20FIFA%2009%20-%20turnir%20-%20Rezultat%20-%20finala%20-%20AIO.jpg

Prvo mesto - Mirko Stojanović

Drugo mesto- Marko Baucal

Treće mesto- Goran Rebić i Rastko Spasojević

@quakenet.org

#team-serbia

Aloha

Link to comment
Share on other sites

Hvala svima sto ste dosli u tolikom broju, i sto je turnir odigran u fair&play atmosferi :)

Malo se kasnilo jer dosta igracha je prvi put igralo na PS3 FIFA 09, oduzelo je vreme na namestanju gamepad-a, i na probnom igranju (da vide kako se krecu igrachi, kako se sutira), kad su se prelezale "decje" bolesti... krenuli su mecheve :) mozete da vidite koliko je golova palo...

Kad su grupe zavrsene, okupila se ekipa i slikala se za naslovnu stranicu klanrur lista :))) FIFA mafija :))

Finalni mechevi su bili dosta zanimljviji, i dosta golova je i tu padalo, i bilo je produzetaka, ocekivao sam penale, ali to se nije ostvarilo :/

Sve u svemu bilo je super... ali uvek postoji ali...

S moje tacke gledista:

+ Ufur je bio simbolican (300 dinara)

+ Majica PS

+ Nagrada je bila SUPER :)

+ Atmosfera

- Otpale mi noge :/ Makar da su bile barske stolice, pa da smo se i gurkali ne bi bilo strasno.

- Mozda sledeci put neki has ili sok? bombone? :/ (ovo pricam za takmicare, jer znam kad ide neki turnir uvek ponesem zalihe :) )

- Satnica... da smo imali makar 2-3 sata viska... pa da se lepo izigraju ljudi... 9h za takmcenje - 32 igracha :/ tesno... :)

* Sve u svemu - Hvala svima koji su obezbedili samo takmicenje i vrednu nagradu :) Bice bolje sledeci put

Vidimo se sledeci put

Over and out

@quakenet.org

#team-serbia

Aloha

Link to comment
Share on other sites

Ja sam ceo dan danas bio van kuće pa ne stigoh da se javim, a i nisam baš najpozvaniji da dam komentare oko turnira, najbolje je da to kažu takmičari.

Ja bih se samo zahvalio svima koji su se odazvali, došli, odigrali svoje mečeve, pobedili ili izgubili i dobro se zabavili :)) Naravno najveće hvala Peđi koji se u'vatio posla da organizuje turnir i svima koji su pomogli u organizaciji.

Vi slobodno recite u slučaju da vam se nešto posebno nije dopalo, da probamo da poboljšamo za naredni put :) Čuo sam komentare da je nekima smetalo što se stoji, šta da vam kažem, ideja je bila da se igra na PlayStation stendijima, teško da biste lepo mogli da sedite ispred njih. Em biste smetali ovima što idu na sajam, em ne biste videli ekran :) Ujedno, ako je to jedina zamerka, ja ću biti srećan.

Dalje, ono što je meni lično krivo jeste što nismo odmah na licu mesta mogli da vam uručimo nagrade da idete kući i odmah se igrate, ali zbog pravnih "zavrzlama" oko poklanjanja moramo da imamo puna imena i prezimena kao i podatke onih kojima se nagrada uručuje, da bi ona bila izdata. Kako je bila nedelja, nije ni bilo šanse čak i da imamo podatke da to sredimo. No kao što rekosmo i tamo juče, dobitnici nagrada će svoje osvojene nagrade moći da pokupe već u sredu, samo je važno da ili Peđi ili meni direktno jave svoje ime i prezime, JMBG, broj lične karte i adresu stanovanja.

Link to comment
Share on other sites

Evo i mene [:D] !!! Jos jednom da cestitam pobedniku Mirku Stojanovicu !

Organizacija je bila na nivou naravno tako mora da bude kad je Pedja u organizaciji [:D] nisam ni sumnjao ... Samo krivo mi je sto on nije mogao da ucestvuje da i njega pobedim po tradiciji hehehehe [:D] Poz Pedja ... Stajanje je stvarno bio problem ali izdrzali smo [:D] veci problem je to sto je bilo jako malo prostora pa je bilo gurkanja i sto su mi se neka deca motala oko nogu dok sam igrao sa Rebbom i plus neki matori stao pored mene i sve me gurkao kako bi lik probao da igra ps3 [:(!] ! Ali nema veze :) turnir je bio EXTRA !!! ZADOVOLJAN SAM !!! Sto se tice nagrade meni je ovako i lakse nemoram da vucaram PS2 po vozu [:D] Ostavio sam Sve podatke !!!

I imam jedno pitanje !!! Posto ja nisam iz Beograda nego iz Vrbasa ocu li morati licno da dodjem po nagradu ili cete mi vi poslati ili ako ja ne budem mogao da dodjem licno po nagradu oce li moci neko da podigne u moje ime ? HVALA UNAPRED !!!

Link to comment
Share on other sites

ekstra je sve bilo, samo sledeci put da se ispostuje kada neko prati kolegu kuci, a ne da se izvuku igraci a da svi nisu tu............................. i imao sam 2:0:1 ispravka mala ali ne bitna navikao sam,,,,cestitke Mirko sve najbolje pokazao si kako sta poz od Senke i Ivketa pozdravi Rastka cujemo se..

Edited by igorivan

SENKA, IVKE

Link to comment
Share on other sites

Khm... ja bih popravo stepenice one sto vode do podzemlja (pao sam pa sam ih razbio xaxaxax )..! ! ! Slike su cool... a fora za sa pokrivanjem glava je EXTRA :D..

Next time ...samo sa stolicamaaa....

Pobednik zasluzeno pobedio ISKRIVIO JE MASU ! ! ! Cestitam

Braca "BULES" su luda ! ! !! <3

Poz do sledeceg igranja sa fudbalerima ! ! !

Olympiakos-Panathinaikos 0-0 ..<<velikih 0-0 ...SKILL tekma hhahaha

Edited by Joko_

www.tabrate.com visit us :)

LET'S PLAY FOOTBALL ! ! !

Link to comment
Share on other sites

Evo da se javim i pozdravim sve. Stvarno ste super ekipa, odlicno sam se proveo, zgotivio sa par ljudi. Svaka cast i organizatorima, pogotovo onom crnom decku (jbg ne znam ime) koji je sve vreme stajao, trckarao, upisivao rezultate. Treba imati i kondicije i zivaca za to, objasnjavati svakome komande, taktiku i slicne decije bolesti. Sto se tice igraca, vidi se da znaju znanje, ali nazalost (iliti moju srecu :)) Fifa 09 na kompu i ps3 se dosta razlikuje i zahvaljujuci mojoj praksi na soniju sam osvojio ovaj turnir.

p.s. Sto se tice Rastka, cudno je jer se preziva SpasojČević, ali vidim da ste ga i vi krstili u Spasojevic. Jadan, sta ce, navikao.

p.s.2 Poseban pozdrav za bracu zemunce Igora i Ivana.

edit: Bilo bi lepo da ima vise ovakvih turnira, pa makar i sa simbolcinim nagradama.

Edited by Mirketz
Link to comment
Share on other sites

ekstra je sve bilo, samo sledeci put da se ispostuje kada neko prati kolegu kuci, a ne da se izvuku igraci a da svi nisu tu............................. i imao sam 2:0:1 ispravka mala ali ne bitna navikao sam,,,,cestitke Mirko sve najbolje pokazao si kako sta poz od Senke i Ivketa pozdravi Rastka cujemo se..

Ispravio sam tvoj deo u grupi, naravno da cu odma da ispravim gresku, ipak tu sve vi da mi ukazete na gresku.

Kolege su ispracene na jahanje...

Evo da se javim i pozdravim sve. Stvarno ste super ekipa, odlicno sam se proveo, zgotivio sa par ljudi. Svaka cast i organizatorima, pogotovo onom crnom decku (jbg ne znam ime) koji je sve vreme stajao, trckarao, upisivao rezultate. Treba imati i kondicije i zivaca za to, objasnjavati svakome komande, taktiku i slicne decije bolesti. Sto se tice igraca, vidi se da znaju znanje, ali nazalost (iliti moju srecu :)) Fifa 09 na kompu i ps3 se dosta razlikuje i zahvaljujuci mojoj praksi na soniju sam osvojio ovaj turnir.

p.s. Sto se tice Rastka, cudno je jer se preziva SpasojČević, ali vidim da ste ga i vi krstili u Spasojevic. Jadan, sta ce, navikao.

p.s.2 Poseban pozdrav za bracu zemunce Igora i Ivana.

edit: Bilo bi lepo da ima vise ovakvih turnira, pa makar i sa simbolcinim nagradama.

Cestitam jos jednom na zasluzenoj pobedi i na 'utesnoj' nagradi :)

Rastka sam sada 'prekrstio' u SpasojČević :)

P.S. Sorry mala greska se potkrala... :)

Bices obavesten ako budu bila naredna takmicenja

@quakenet.org

#team-serbia

Aloha

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...