Jump to content

WoW Pricajte


Paja

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jel moze neko da mi objasni kako arena radi sada, posto su blizardovi debili kao jedino objasnjenje napisali "nov je sistem mozda nece raditi kako treba, ali mi cemo motriti". odigro sam danas dvadesetak mecheva i svaki jebeni put, bez obzira dal je protivnicki tim los ili dobar, kad pobedimo dobijemo 6-8 poena a kad izgubimo roknemo brate 16-26 poena. zasto? i kako ja da dodjem do 1700 na taj nacin? ma sta 1700 kako ostati na 1500 na taj nacin? a cujem price od likova sto su bili na 2000+ da dobijaju po 20 poena po pobedi a gube 2-4. sta sad to znaci da ce oni danas moci da kupe sva oruzja zbog buga? pogledaj sta sam danas odigro:

jebenirejtingtv7.jpg

trebalo bi da imamo 1700+ team rejting a vidi ovo govno. pogledaj personal rejting isto nema smisla, pala sa kojim sam igro ima ispod timskog a kad smo krenuli da igramo imo je vise od mene?

iskreno se jebeno nadam da ce pederi listati log od svake jebene borbe ocu svoj rejting nazad!!!

a ako ovo ostane nek se jebu.

u dupe.

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

Interesantno je koliko je nekim spodobama tesko da pisu cele reci (msm - mislim, ins. - instancu, i tako dalje...). Jeste, nerd rage, smeta mi debilisanje bez potrebe

wtf u r talking m8 ? <- ovako nesto

There is nothing either good or bad, thinking make it so.

Drndara.thumb.png.e387ee50467198aff9c89a

 

Link to comment
Share on other sites

Latency mi je obicno 60 a danas ceo dan nepada ispod 150, melee likovi me udaraju na 40 yardi daljine. I jos jedna iritirajuca stvar, svaki put kad releasujem spirit loaduje mi zonu u kojoj sam, primer kad me ubiju u AVu i uzmu mi insigniju, komp ponovo loaduje AV i stvara me na groblje.

I don't know who pegi is, but i'm glad she's 18.

Link to comment
Share on other sites

Letim po sholazar basinu i trazhim saronite, odjednom daze, ljusnem u neku baru, okrecem se, i vidim moba koji trchi ka meni...Melee mob u pitanju, jebiga, dejzovao me dok sam leteo 30 yardi (ako ne i vishe) iznad njega.

reroll druid!

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Jel moze neko da mi objasni kako arena radi sada, posto su blizardovi debili kao jedino objasnjenje napisali "nov je sistem mozda nece raditi kako treba, ali mi cemo motriti". odigro sam danas dvadesetak mecheva i svaki jebeni put, bez obzira dal je protivnicki tim los ili dobar, kad pobedimo dobijemo 6-8 poena a kad izgubimo roknemo brate 16-26 poena. zasto? i kako ja da dodjem do 1700 na taj nacin? ma sta 1700 kako ostati na 1500 na taj nacin? a cujem price od likova sto su bili na 2000+ da dobijaju po 20 poena po pobedi a gube 2-4. sta sad to znaci da ce oni danas moci da kupe sva oruzja zbog buga? pogledaj sta sam danas odigro:

jebenirejtingtv7.jpg

trebalo bi da imamo 1700+ team rejting a vidi ovo govno. pogledaj personal rejting isto nema smisla, pala sa kojim sam igro ima ispod timskog a kad smo krenuli da igramo imo je vise od mene?

iskreno se jebeno nadam da ce pederi listati log od svake jebene borbe ocu svoj rejting nazad!!!

a ako ovo ostane nek se jebu.

u dupe.

Bas u vezi ovoga se govoru u artiklu koji sam linkovao

f_aaaaaacopym_d1a80cd.jpg
Link to comment
Share on other sites

za onog sto je pitao kad ce Icecrown Citadel (mrzi me da trazim i quotujem) ....to nece skoro. Sledeca instanca u planu je Ulduar i pikace se po mojoj proceni duzi period, bez obzira sto ce je verovatno top guild ocistiti iste nedenje ako ne one sledece. IC citadal ce biti poput Sunwella ostavljeno za kraj. Licno bi voleo da ubaci neki Grim Batol dungeon sa Deathwingom ili nesto sl.

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

za onog sto je pitao kad ce Icecrown Citadel (mrzi me da trazim i quotujem) ....to nece skoro. Sledeca instanca u planu je Ulduar i pikace se po mojoj proceni duzi period, bez obzira sto ce je verovatno top guild ocistiti iste nedenje ako ne one sledece. IC citadal ce biti poput Sunwella ostavljeno za kraj. Licno bi voleo da ubaci neki Grim Batol dungeon sa Deathwingom ili nesto sl.

Tacno za Ulduar, blizz je objavio da ce isto biti 10 i 25 man i mozemo da ocekujemo dosta titan-based lore-a, takodje i verovatno deo arhitekture i umetnosti titana kao sto smo videli u wotlk art-u. Vezano za Icecrown citadel, to ne bi trebalo da bude kao sunwell vec nesto kao BT; mislim da sam na par mesta nashao da "krajnja" instanca/raid treba da sadrzi Old Goda, Yogg-Sarrona (ako niste upoznati sa njegovim glasom/whisperima se srecete skoro svuda; prvo u saronite rudnicima u Howling fjordu, ima quest za alijansu i hordu takodje ja mislim blizu Westguard Keepa, onda u Grizzly hillsu imate dug chain quest koji se zavrshava kod Ursoca, bear God-a koji na samrti napominje beware of Yogg-Saron, the beast with a thousand maws. Takodje quest giveri napominju da su druidi zasadili Vodrassil ali su njegovi koreni duboko isli pod zemlju i probudili veliko zlo, upravo tog Old Goda. To je jedan od razloga za korupciju furbolga. Isto, siguran sam ako ste radili Old Kingdom kod zadnjeg bossa kad udjete u fazu da ubijate ostale party membere on wisperuje; onda imate daily quest slaves of saronite u Ymirinheimu, Icecrown gde robovi ponekad beze iz ludila i skacu u one rupe. Tog istog Old Goda su Arthas i Anub'arak pregazili u Frozen Thronu ako ste igrali, i isto imate gomilu onih njegovih spawnova u Old kingdomu/saronite rudniku u Ymirinheimu onaj vezan sa lancima/ispod Icecrowna ima quest sa mathias lehnerom i sa arthasovim srcem, tamo ima gomila njih i deo arhitekture iz Azjol-Neruba)

-Sto se tice ideja za raid, to josh niko nije zvanicno objashnjavao. Koliko ja znam taj isti old god je corruptovao i Lokena da preuzme vlast nad Ulduarom, tako da mozda su njega titani zarobili bash ispod ulduara, da bude sigurno ali kao i C'thun Old God moze da utice na najjace armije i njihove vodje. On takodje moze da bude i bilo gde ispod northrenda; meni se licno svidja ideja sa ulduarom/produzetkom Azjol-Neruba zbog neke underground eksplozije ili sta vec. Isto moguce je da otvore bash ispod icecrowna jer kao sto sam napomenuo tamo ima dosta spawnova njegovih.

-Josh jedan moguc raid bi bio neshto slicno Zul'Amanu kao most izmedju naxxa i ulduara/icecrown citadela. Koliko ja znam ona glavna zgrada blizu gundraka nije josh iskoriscena.

-Josh moguce ideja za raid je kao sto si rekao Deathwing Lair. Doduse, neznam gde bi smestili njegov lair jer po loru vishe ih je imao na Azerothu i cak jedan na Draenoru/sada Outlandu; ja mislim da njega cuvaju za Grim Batol koji bih bash voleo da vidim. Mozda stave kao u patchu kao off-northrend instancu kao sto je bio mount hyjal u TBC-u, mada mozda njega ostave za emerald dream/Malestorm. Isto Uldum, treca baza titana je moguca da se pojavi kao raid, ali tu nisu nishta spominjali sem da je pre nekog vremena neshto veliko pobeglo odatle; ako ste prolazili tuda ima velika rupa na vratima i gomila strela oko nje. Takodje vidi se da su vrata zatvorena sa spoljne strane, sto znachi da sta god da je bilo unutra je trebalo tu i da ostane i stubovi pored ulaza asociraju na neku vrstu zmije i ima trollova na njima. Verovatno hakkar ili sta vec.

Edited by Serthias

Najbolje su subare od Kolubare!

Link to comment
Share on other sites

Uldum - vise me oni mobovi ispred podsecaju na Uldaman. Kad pricas sa cikicom ili diskom posle zavrsetka Uldaman-a , kvest nastavljas i zavrsavas ispred Ulduma. Davno je to bilo.

One tri klinke su mogle da se depiliraju pre slikanja sa Frostmourn-om.

There is nothing either good or bad, thinking make it so.

Drndara.thumb.png.e387ee50467198aff9c89a

 

Link to comment
Share on other sites

Uldum - vise me oni mobovi ispred podsecaju na Uldaman. Kad pricas sa cikicom ili diskom posle zavrsetka Uldaman-a , kvest nastavljas i zavrsavas ispred Ulduma. Davno je to bilo.

One tri klinke su mogle da se depiliraju pre slikanja sa Frostmourn-om.

A mozda su nolife-ke pa nemaju vremena za depilaciju [:D]

Link to comment
Share on other sites

evo blizovog objasnjenja za arenu:

The new matchmaking system utilizes "gear checks". You are given a score based on your gear (owned, not equipped). If this gear score is higher than your TR or PR, your wins will count for less & your losses for more. If this gear score is lower than your TR or PR, your wins will count for more & your losses for less. Even numbers will, of course, result in normal losses and gains. This system will use this gear score for matchmaking, as well as for rating gain/loss.

This system cripples players who over-gear their bracket and rewards players who under-gear it. The effect will end PR selling and penalize players who try to carry their friends to 2050+. This may result in players jumping upward suddenly and gaining access to some very nice gear. This is good, this is the intended result. If these players gear up and maintain a healthy win/loss ratio then they deserved the gear they are wearing. The players who don't will be pushed back down to where they should be playing, with the disadvantage of the above "over-gear" problem affecting their ratings & point gains.

The new system is not designed to hand out gear like candy. If you suck at PvP and lose all the time, you are never going to get your rating up & therefore you will not get access to the "welfare epics". This is just a means of propelling players who are skilled but lack access to the gear to realize that skill on the ladder. It's some medicine and it tastes bad for a while, but the eventual result we hope will make the ladders overall healthier & fairer to everyone playing.

nemam reci koliko je ovo debilno.

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

evo blizovog objasnjenja za arenu:

The new matchmaking system utilizes "gear checks". You are given a score based on your gear (owned, not equipped). If this gear score is higher than your TR or PR, your wins will count for less & your losses for more. If this gear score is lower than your TR or PR, your wins will count for more & your losses for less. Even numbers will, of course, result in normal losses and gains. This system will use this gear score for matchmaking, as well as for rating gain/loss.

This system cripples players who over-gear their bracket and rewards players who under-gear it. The effect will end PR selling and penalize players who try to carry their friends to 2050+. This may result in players jumping upward suddenly and gaining access to some very nice gear. This is good, this is the intended result. If these players gear up and maintain a healthy win/loss ratio then they deserved the gear they are wearing. The players who don't will be pushed back down to where they should be playing, with the disadvantage of the above "over-gear" problem affecting their ratings & point gains.

The new system is not designed to hand out gear like candy. If you suck at PvP and lose all the time, you are never going to get your rating up & therefore you will not get access to the "welfare epics". This is just a means of propelling players who are skilled but lack access to the gear to realize that skill on the ladder. It's some medicine and it tastes bad for a while, but the eventual result we hope will make the ladders overall healthier & fairer to everyone playing.

nemam reci koliko je ovo debilno.

Sto debilno? Meni zvuci kul. Ne znam kako ce to funkcionisati u praksi ali zvuci kul.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Na prvu loptu vidim par prednosti, nema vise da dva gladijatora bustuju treceg u 3vs3 i jos bitnije nema vise u 2vs2 likova koji prave nove timove navlace rejting, prodaju tim i onda opet tako.

Edited by mohican

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...