Jump to content

WoW Pricajte


Paja

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

1) ja na forumu ne pishem velikim slovima osim kada pishem cirilicom.

2) Мени боде очи, мени је битно.

3) kao shto tebi smeta to shto ja kazhem da meni smeta, tako i meni smeta to shto neko ne ume da koristi svoj maternji jezik pravilno. it's just that simple.

Link to comment
Share on other sites

Ding 2206 2v2 retri + discpriest ! :D malko pao atm al vraticemo se cim uskoci neki "imba" holypaly dk tim

cekaj bre polako da otvore trasnfer nemojte sve bez mene sve da predjete :D

@ topic

hvala drugari omg !

poenta mog promotea je da se bolje i cesce kontrolise prodaja accova jer su debili poceli da se mnoze previse u poslednje vreme

tako da ako neko oce da pomogne u sprovodjenju pravde samo napred

Link to comment
Share on other sites

fuljio sinoc vh i culling heroice

zamalo da uvatimo onog infinite corruptora i to slucajno, nismo se dogovarali. slackovali bruka^^

dobio epic hands iz vha i greed sa mal ganisa. + neki ql ring i za offspec neki belt

edit: sta je bolje

Enchant Weapon - Accuracy

5 sec cast

Tools:

Runed Titanium Rod

Reagents:

Infinite Dust (40), Greater Cosmic Essence (8), Abyss Crystal (6)

Permanently enchant a melee weapon to increase critical strike and hit rating by 25. Requires a level 60 or higher item.

ili

Enchant Weapon - Berserking

5 sec cast

Tools:

Runed Titanium Rod

Reagents:

Infinite Dust (20), Greater Cosmic Essence (15), Abyss Crystal (10)

Permanently enchant a melee weapon to sometimes increase your attack power by 400, but at the cost of reduced armor. Requires a level 60 or higher item.

Edited by Plejer
Link to comment
Share on other sites

1) ja na forumu ne pishem velikim slovima osim kada pishem cirilicom.

2) Мени боде очи, мени је битно.

3) kao shto tebi smeta to shto ja kazhem da meni smeta, tako i meni smeta to shto neko ne ume da koristi svoj maternji jezik pravilno. it's just that simple.

Pa sudeci prema trecem odgovoru, izgleda da ne umes ni nepravilno da se sluzis svojim maternjim jezikom. A i to sto ti imas koncept pisanja postova, pa mislis da se pravopis ne odnosi na tebe je tvoja zabluda. Ali, stagod. Samo znam po postovima ovde da si metalac i dorf, dakle kul tip, pa mi nije jasno zasto se bavis ovim baljezgarijama. Mislim, meni je to sastavni deo posla i nemas pojma do koje mere to ide, jer uvek moze nesto da se ispravi. Na kraju krajeva, sta god te cini srecnim...Aj poz

Link to comment
Share on other sites

upadoh u super 3v3 tim, pala hiler, dk unholy i ja hunt. opremljeni ispod proseka(vecina plavih pvp sa po kojim epoxom i pve itemima) prvih deset pobedimo uzastopono dobili achiv i onda izgubimo 10 zaredom od jednog istog jebenog tima (pala hiler, warr i rogue) a mi debili nikako da skontamo vec posle druge trece partije da smo jedini timovi koji igraju u 3 posle ponoci i da batalimo. jebiga oni spamuju cc na naseg palu a ja ne mogu celog zivota da bezim od 2 melee i jos da dpsujem njihovog palu dok se ne bubbluje. posle probali ultra burst na warra i zamalo ih dobili al ne vredi. bas sam ispizdeo sto nismo pametno stali. grhaaaah!

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

1) ја на форуму не писхем великим словима осим када писхем цирилицом

2) Meni bode o;i, meni je bitno.

3) Као схто теби смета то схто ја каѕхем да мени смета, тако и мени смета то схто неко не уме да користи свој матернји јеѕик правилно. ит'с јуст тхат симпле.

koja je poenta paziti na pravopis kada sama slova nisu pravilna?

dakle, kada kucam cirilicom, ja pazim na pravopis zato shto ima smisla. kada pishem latinicom, pazim na pravopis zato shto moze da ima smisla.

i gde se ja nepravilno sluzhim jezikom u trecem odgovoru? O.o

Link to comment
Share on other sites

GDE JE TACKA!?!?1/1

A prvo apostrof, pa drugi apostrof, pa znak uzvika, posto je uzvicna recenica? I sto mene bashujes, pa Talijano prvi poco, jebo oca? :((

koja je poenta paziti na pravopis kada sama slova nisu pravilna?

dakle, kada kucam cirilicom, ja pazim na pravopis zato shto ima smisla. kada pishem latinicom, pazim na pravopis zato shto moze da ima smisla.

i gde se ja nepravilno sluzhim jezikom u trecem odgovoru? O.o

er nastavljamo ovo izdrkavanje? To moje je bilo stilska figura, zato sto si napisao na engleskom. Inace, kad smo vec kod jezika "ja pazim" je...kako bese? tautologija? pleonazam? los stil? Ne moze da se napise "on pazim" ili "ja pazis". I kako to slova mogu da budu nepravilna latinicom?

Link to comment
Share on other sites

ja bi uvek se odlucio za jeftiniu soluciju

sem ako nisi encahnter pa ne znas sta ces sa disovanim materijalima

@coyote alo ja volim brata nebru a braca ne rade takve stvari !

killy i ja ga volem :D zato i savetujem da se ne povredi,kako ne radi take stvari,pa prizn'o je malopre ;))))

oGvh0q0.gif

Link to comment
Share on other sites

pisanje zamenice pored glagolskog oblika ponekad istiche lice, ne radnju.

pleonazam je pisanje nepotrebnih rechi.

standardna latinica na rachunaru nema podrshku za dijakritichke znakove. "ch" nije "ч", nego ga mi tako tumachimo. ali to nije pravilno.

odgovor na tvoje pitanje - mislio si na pleonazam.

moj lichni stav je da fraza "it's just that simple" efektnija u ovoj raspravi od pukog "zaista je toliko jednostavno", zato shto se "it's just that simple" mozhe preterano naglashavati radi jacheg efekta [:)]

Link to comment
Share on other sites

pisanje zamenice pored glagolskog oblika ponekad istiche lice, ne radnju.

pleonazam je pisanje nepotrebnih rechi.

standardna latinica na rachunaru nema podrshku za dijakritichke znakove. "ch" nije "ч", nego ga mi tako tumachimo. ali to nije pravilno.

odgovor na tvoje pitanje - mislio si na pleonazam.

moj lichni stav je da fraza "it's just that simple" efektnija u ovoj raspravi od pukog "zaista je toliko jednostavno", zato shto se "it's just that simple" mozhe preterano naglashavati radi jacheg efekta [:)]

E, vidis, kao covek koji zivi od pisane reci, mogu da ti kazem da gresis za ovo poslednje. To je tebi efektnije zato sto, pretpostavljam, vise citas/gledas na engleskom, nego na srpskom. Pleonazam je pisanje nepotrebnih reci u smislu ponavljanja ili isticanja.

I naravno da zamenica istice lice, a ne radnju, ali cim pocnes da se bavis pisanjem u malo profesionalnijem smislu, naleteces na eticki ili stilski prirucnik koji ce ti reci da je to izuzetno nepristojno ili banalno, da ne kazem smesno.

Na kraju krajeva, poenta moje price je da nema kraja ispravljanju jezika. To sto, npr, ti i ja obracamo vise paznje na gramatiku i pravopis od prosecnog naduvanog tinejdzera na wow podforumu ne znaci da smo strucnjaci za jezik, pa da nekog ispravljamo.

I nisam ja poceo, ti si poceo !!!1

Link to comment
Share on other sites

Iskreno, mislim da bi trebali da se nadjete negde u gradu, lupite ga o sto i vidite ciji je duzi, a ne da ovde smarate ljude sa gramatikom posto ni ne dolaze na forum zbog toga [:D]

P.S. meni licno ne smeta polemika bilo koje vrste i zaista uzivam kada neko ko poznaje materiju prica o istoj jer se tako da nesto i nauciti.

@ Dzonika

Be affraid of Killy's wrath

"A te io canto una canzone perche non ho altro..."

Link to comment
Share on other sites

E, vidis, kao covek koji zivi od pisane reci, mogu da ti kazem da gresis za ovo poslednje. To je tebi efektnije zato sto, pretpostavljam, vise citas/gledas na engleskom, nego na srpskom. Pleonazam je pisanje nepotrebnih reci u smislu ponavljanja ili isticanja.

I naravno da zamenica istice lice, a ne radnju, ali cim pocnes da se bavis pisanjem u malo profesionalnijem smislu, naleteces na eticki ili stilski prirucnik koji ce ti reci da je to izuzetno nepristojno ili banalno, da ne kazem smesno.

Na kraju krajeva, poenta moje price je da nema kraja ispravljanju jezika. To sto, npr, ti i ja obracamo vise paznje na gramatiku i pravopis od prosecnog naduvanog tinejdzera na wow podforumu ne znaci da smo strucnjaci za jezik, pa da nekog ispravljamo.

I nisam ja poceo, ti si poceo !!!1

1) nije iskljucheno da greshim, ja ne drzhim kljucheve apsolutne istine u svojim rukama. nemam problem sa time.

2) pleonazma nema u mom pisanju. bar ne ovde.

3) da sam napisao "ja" pored oba "pazim", to bila pleonastichka upotreba zamenice, ali nisam, te stoga nemash razloga da kazhesh da sam napravio greshku. zamenice prave diferencijalnu distinkciju tamo gde ima potrebe za time - "mozhda si "TI" to tako odluchio, ali "JA" necu dozvoliti."

4) niko nije rekao da nema kraja ispravljanju jezichkih greshaka, ali bash to je razlog vishe da se ne prestane sa ispravkama.

5) ja sam ispravio greshku, ti si pocheo raspravu. [:)]

Link to comment
Share on other sites

Sigh, ajde obojica na jedno pivo i polako, uz karirani kafanski stolnjak (aha, iskoristio sam stilsku figuru da bi istakao da ste u kafani!), po mogucnosti uz Iron maiden i/ili Pantheru, da u miru i ljubavi raspravite o tome kada ste poslednji put fapovali na Simicevu gramatiku i koliko vam je bilo lepo dok ste prskali korice [:D]

"A te io canto una canzone perche non ho altro..."

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...