Jump to content

WoW Pricajte


Paja

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

lol quite an interesting video :D

ne seri da nisi nikad gledao Leeroya? Taj film je bio popularan kad 99% wow igraca sa rura (i ja sam prolly medju njima) nije ni znalo sta je wow. Lik je ziva legenda cak se i u nekom stranom kvizu spominjao ima isto clip. Inace posle tog filma je svaki tank imao macro "yell: LEEROYYYY JENKINS" i spamovao ga je pre pulla :D

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Sta vas je ovde hordasa na Fmanu, Marlena, Italiano, kobaya, vidim da je i Herga s vama u gildu.

@Psy: Si ti njihov guild master "Nosimutoku" lol ?

nije cika kibo u toj veseloj ekipi ^^

NEMA JAKO I NEMA U GLAVU!

[19:12:21] [W From] [80:Primevilka]: ja to zato shto te volim <3

Pa ne znam,pola shljive,njivik i bashtu

Link to comment
Share on other sites

@Marlena:Previse si kul o.O?

@thread: Ociscen Eastern Kingdom, kako sam se smorio dok sam ocistio Eversong Woods i Ghostlands... Bar sam svratio do Silvermoona na casak :D

wowscrnshot011509221316kk9.jpg

Sutra pohod na Kalimdor, ima da bude pain in the arss, vise sam questovao u EK, bar cu i tu da svratim do Thralla i Cairna, mozda i odradim na brzinu RFC [:D]

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

Oh lol koliko postova za 1 dan. Samo da kazem da je PvE toliko zajeban da cika Xzor koj nije radio pve u TBCu i sad nije usao skoro ni u jedan 10 man raid ima 5 valorous itema koj su mi jedini pve itemi neracunajuci stit i weapounz, i jos sam guildless i nemam naxx hc achievment i ni jednog bossa u naxxu nisam ubio 3 puta :p. Toliko o zajebanom kontentu i ostalim zajebani stvarima trenutno u wotlku.

I don't know who pegi is, but i'm glad she's 18.

Link to comment
Share on other sites

Ne sada bez zajebancije....stvarno je postalo malo zabrinjavajuce i depresivno.

Sedimo nas par ortaka na Ventu,caskamo i inspectujemo ljude po OG malopre kad ono jebote bog ludi svaki lik...ali bas svaki (ja sam pala on shaman) paladin i shaman sa 4 5 delova tiera, i naravno ostale klase...svako minimum drugi set bonus...Ljudi u guildama koje bez preterivanja nisu nikada ochistile TK i SSC nego su odma otishle u MH kada je vec sve otislo u kurac i skinuti atunmenti i tamo dogurale da jedva vide prvog bossa od trasha nose full jebeni gear...likove za koje odgovono tvrdim da ne znaju da kliknu dugme za spell koji su pre wotlka igrali 24/7 a i dalje bili plavi i glupi ko pandurski kurac sada nose ,,end game,, sekire maceve macheve...

Brate ranije se znalo...imao si dve maximum 3 guilde po frakciji koje su imale neki gear i max 2-4 coveka po klasi sa imba gearom ovo je sada cista nebuloza i pishanje po igrici...ja kapiram da je igrica za 98 % ljudi preteshka bila ali isti taj koncept je jebnom blizardu i doneo 10 miliona igracha pretplatinka a ne ovo sranje...jos samo treba vendora u OG da stave i da od njega lootujes sta oces kada oces...isti kurac ionako je atm situacija takva a ni u najavi nije da ce sa sledecim instancama situacija da se promeni....

Ne znam ali veceras sam se bas zapitao dal uopste vishe i vredi igrati...

UM CARUJE DOK SNAGA NE POPIZDI !!!

Link to comment
Share on other sites

Polako ljudi, ovo vam je sad malo da uzivate u igri tj da se opustite, ionako izlazi starcraft ][, pa ce da WoW da oslobodi 14 GB na mom hard disku :)

But I doubt there's a journey planned for me - As I own every moment of my life

And the blessed they shall call it blasphemy - But I know what I think is right

Still the sun and the stars will shine for me - For the pure I will fight

For no king I will die - For my thoughts I will live

Link to comment
Share on other sites

geek(grasak), ti imas toliko zatovren pogled na sve stvari kao konj tacnije da ti godinama istu pricu pricas na forumu

i uopste nemas razumevanja da neko ne igra iz te neke casual zajebancije ja i dalje igram 15h dnevno mislis da uzivam da me neko ubija iz udarca?

a strategija i mmo mogu inace da se porede to je jako logicno

Link to comment
Share on other sites

http://armory.wow-europe.com/character-she...l&n=Senator

Jel imate neke sugestije za enhancement shamana, koji gear da jurim, pa da pocnem da radim heroice, jer sad svako u lfgu kenja da je losh gear. Ja sam skroz zadovoljan, tek izlevelovao.

Mogao bi za pocetak da nabavis neki sporiji offhand ...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

@tek dingovani ljudi

ko da je neka mudrost kako se gearovati

imas heroice, imas 10 men raidove, imas elitne kvestove i imas badge gear

posle toga ide 25 men raidovi i valor gear

ako te zanima pvp imas vendora u orgrimmaru i dalaranu sewers kod kojih sve pise sta ti treba da bi ih imao

Link to comment
Share on other sites

i uopste nemas razumevanja da neko ne igra iz te neke casual zajebancije ja i dalje igram 15h dnevno mislis da uzivam da me neko ubija iz udarca?

a strategija i mmo mogu inace da se porede to je jako logicno

Ko ti kriv sto igras 15 sati dnevno. Prihvati odgovornost za svoje postupke: odlucio si da igras 15h dnevno, sad ti se ne svidja kako uredjuju igru, nisu ljudi krivi koji hoce da zarade sto vise, nego ti koji si imao nerealna ocekivanja.

BTW igrao sam i ja 15 sati dnevno, ali na srecu bio je prvi wow, bilo mi je vrh. Srecom na vreme sam prestao i posvetio se drugim obavezama, sad jedva stignem i ova 2-3 raida nedeljno, i da se uradi daily JC...

A sto se zanrova tice dobra igra je dobra igra, igrao bih i igru sa barbi lutkama ako je do jaja...

But I doubt there's a journey planned for me - As I own every moment of my life

And the blessed they shall call it blasphemy - But I know what I think is right

Still the sun and the stars will shine for me - For the pure I will fight

For no king I will die - For my thoughts I will live

Link to comment
Share on other sites

Ne sada bez zajebancije....stvarno je postalo malo zabrinjavajuce i depresivno.

Sedimo nas par ortaka na Ventu,caskamo i inspectujemo ljude po OG malopre kad ono jebote bog ludi svaki lik...ali bas svaki (ja sam pala on shaman) paladin i shaman sa 4 5 delova tiera, i naravno ostale klase...svako minimum drugi set bonus...Ljudi u guildama koje bez preterivanja nisu nikada ochistile TK i SSC nego su odma otishle u MH kada je vec sve otislo u kurac i skinuti atunmenti i tamo dogurale da jedva vide prvog bossa od trasha nose full jebeni gear...likove za koje odgovono tvrdim da ne znaju da kliknu dugme za spell koji su pre wotlka igrali 24/7 a i dalje bili plavi i glupi ko pandurski kurac sada nose ,,end game,, sekire maceve macheve...

Brate ranije se znalo...imao si dve maximum 3 guilde po frakciji koje su imale neki gear i max 2-4 coveka po klasi sa imba gearom ovo je sada cista nebuloza i pishanje po igrici...ja kapiram da je igrica za 98 % ljudi preteshka bila ali isti taj koncept je jebnom blizardu i doneo 10 miliona igracha pretplatinka a ne ovo sranje...jos samo treba vendora u OG da stave i da od njega lootujes sta oces kada oces...isti kurac ionako je atm situacija takva a ni u najavi nije da ce sa sledecim instancama situacija da se promeni....

Ne znam ali veceras sam se bas zapitao dal uopste vishe i vredi igrati...

ti sekiru od hc KT nazivas end game sekirom?

ti jebeni shield od hc maly nazivas end game shieldom?

mojne sam sebe varas ovo ti je 1/5 pve-a sto nas ocekuje u wotlku

tako da uvucite svoje pisice,sacekjate arthasa i onda kenjajte

edit:

koma torima,igras li ti wow uopste?

Edited by kiBo

NEMA JAKO I NEMA U GLAVU!

[19:12:21] [W From] [80:Primevilka]: ja to zato shto te volim <3

Pa ne znam,pola shljive,njivik i bashtu

Link to comment
Share on other sites

ti sekiru od hc KT nazivas end game sekirom?

ti jebeni shield od hc maly nazivas end game shieldom?

mojne sam sebe varas ovo ti je 1/5 pve-a sto nas ocekuje u wotlku

tako da uvucite svoje pisice,sacekjate arthasa i onda kenjajte

edit:

koma torima,igras li ti wow uopste?

Ne seri , ne znas decka.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...