Jump to content

WoW Pricajte


Paja

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Drugar ima problem:

Nece da udje u wow jer kad udje u interface folder i addons ceo addons folder prazan, aj sto nema onih "sastrane" addona, vec nema ni onih tipa Blizzard_AchievmentUI, Blizzard_BarbershopUI... koje ja imam a on nema?

edit: Problem solved :)

Edited by kreator_

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

A tebe cu jebati, kukaj bre na msn-u ili IRC-u ako sta treba, stavi se na neutral bez problema ;)

samo pazi... barcas fura mehano hog-a od kineskih novaca sa neutralne ah :P

da bi uspesno "varao" potrebni su ti imba pro skillzor macro-i:

/who 1-5

/who strangl

/who tanaris

/who winters

mada cenim da je alijansino trziste na maggiju nezanimljivo cak i kinezima :D

da kacim SS kako dobiti stack titansteel barova u 3am za 1 copper sa lvl jedan charom u winterspringu :)

to je killy-ev alt po babinoj liniji

izlevelovao je profesije kao kilijeva baba??? :)

Link to comment
Share on other sites

Kojih sve retarda ima to je neverovatno.

DK moj lvl me gankuje u Dragonblightu, dotrcim ja do corpsa i vidim on campuje, ja reko "evo ti k***c" i ne resujem se, ctrl+esc, pogledam sta imam na jednom forumu, na drugom forumu, na trecem forumu, na fejsu, vratim se posle nekog vremena, on i dalje bleji, trckara oko lesa ololol... xD

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

Jedino sto mi je zanimljivo u ovjo retardiranoj igrici sad je JC profesija, juce i danas sam zaradio 200g stojeci u mestu i kliktajuci na create. Ova arena je sranje, gledam DKovi sa valor i ostalo epic/blue sabijaju arenu a neznaju da spelluju "arena" pravilno. Jebeno niko nece da igra sa warriorom sem retarda koj nisu nikad usli u arenu i ne znaju sta je i cemu sluzi resi. Usao sam u neki glupi pve guild samo da uzmem neko oruzije i kad sam video onaj guild chat kako popuje sranja glava me je zabolela vishe nego kad me je gm podestio kako ide dkp sistem.

I don't know who pegi is, but i'm glad she's 18.

Link to comment
Share on other sites

DK moj lvl me gankuje u Dragonblightu, dotrcim ja do corpsa i vidim on campuje,

Ne volim gej elfove. Oni su mi bili omiljeni za kampovanje.

Dan danas imam spisak likova koje sam kad-tad nasao na serveru i kampovao za osvetu sto su mi genkovali altove ;]

There is nothing either good or bad, thinking make it so.

Drndara.thumb.png.e387ee50467198aff9c89a

 

Link to comment
Share on other sites

Jedino sto mi je zanimljivo u ovjo retardiranoj igrici sad je JC profesija, juce i danas sam zaradio 200g stojeci u mestu i kliktajuci na create. Ova arena je sranje, gledam DKovi sa valor i ostalo epic/blue sabijaju arenu a neznaju da spelluju "arena" pravilno. Jebeno niko nece da igra sa warriorom sem retarda koj nisu nikad usli u arenu i ne znaju sta je i cemu sluzi resi. Usao sam u neki glupi pve guild samo da uzmem neko oruzije i kad sam video onaj guild chat kako popuje sranja glava me je zabolela vishe nego kad me je gm podestio kako ide dkp sistem.

Samo 200g ?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...