Jump to content

WoW Pricajte


Paja

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

http://serbandsteel.dingblog.com/blog.php?...log=524&cm=

Kolko je coveku potreban ZIVOT pa to je strasno :D

Izvini, sledeci put kada budem gledao sta radim u moje vreme i kako ga provodim, doci cu prvo tebe da pitam.

Prvo, nauci da citas i da skapiras poentu.

Drugo, prestani da mislis da se ovde radi o meni, mene zabole patka za 3 retardirana deteta, nego mi je zao ljudi koji su najebali u celom procesu.

Trece, reformirao sam svoj guild za manje od 24h posto sam otisao i 95% starog naroda mi se vratilo, tako da sam dobar sto se tice zabave i raidovanja.

Every man dies,not every man really lives...

sig-282239.jpg

Link to comment
Share on other sites

Moze neko preprichavanje texta, previshe slova za ove kasne sate! ;(

U sustini, Kungen je odjebao pola likova iz Nihiluma sa kojima je igrao dugo, kada su se mergovali, bez reci...Kungen je pare od sponzorstva uglavnom stavljao u svoj dzep, neki sheik iz Dubaia je dao neke pare za taj merge, on je kupio i neke najjace likove (nppr zeuzo itd)...

uglavnom , kungen je picka, ne zna svoju klasu bolje od sasa (:)), uzimao je pare, boli ga kurac za sve u guildu, MOAR MONEY...

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Ah, real life je i u wow usao :)

Kungen..

Sta ocekivati od coveka koji se zove (i izgleda) kao bratanac od tetke hajnriha himlera...

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...