Jump to content

WoW Pricajte


Paja

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Probao sam survival specc.

Explosive shot je prejebano buffovan.Tickovi krituju.

Za sada mi je initial dmg critovao 3900 + 3900 prvi tick + 3900 drugi tick. QQ

Daj neki pvp sad. :D

Samo sam cekao da ovo neko spomene.

Da li JE JEBENO NORMALNO to sto survival hunter radi!?!?!?!? Da li su ONI JEBENO RETARDIRANI!?!?

HVALA za disengage, koji je na jebenom 15 sec cooldownu, i frost trap koji prekriva pola poda, i jebeni JEBENI EXPLOSIVE SHOT KOJI crituje 2.7k na bone shield i full deadly/hatefull gear koji imam na DK-u..

Znaci 3 na 3 arena, moj tim Resto shaman, Warrior, Dk ---- njegov tim Holy paladin, Resto shaman, Surv. hunter.... znaci ODVALJUJU nas od zivota, NEMA teoretske sanse ubiti ikoga tamo. Jednom smo ga za malo ubili, ali sta taj covek radi...to je nehumano. Znaci moj shaman igra kao zmaj, shockuje svaki cd healove, warrior sa super gearom, ma nema leba dobiti ono...bolest. A stici ga ne mozes na duze od 3 sekunde... a da ne spominjemo UBAGOVANI grounding koji lepi na sebe BESKONACNO icy chains-a... jebem mater stvarno...koja frustracija. Inace imamo oko 1700 sada...

Link to comment
Share on other sites

LOL igras deathknighta i bunis se.

A hunteri su oduvek bili OP samo za njih ti je trebala osnovna koordinacija u vremenu i prostoru a posto 99% populacije to nazalost nema uvek je bili whinovanja iako su imali ne kolacic nego jebenu svadbarsku tortu... sada je i to neutralisano sa disengageom tako da faceroll moze da pocne.

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

haha QQ more za huntere, u 3v3 kad krene nuke nema sanse da me jedan hiler odrzi zivog. dmg nam jeste uber ali svaki skilled igrac zna da koristi pilar i los. sad smo otprilike ko mage u tbc, mozemo da pobedimo ako je koncentracija top notch dok neke klase jos uvek mogu sebi da prisute greskei da opet pobede. od hilera jedino palu ubijamo lako, shammy nemoguce oom, druid nemoguce oom, disc priest necu ni da komentarisem. i sta mi onda ostaje, nego da tempiramo cc u brucu na hilera koji se lepi uz pilar i skenjamo jednog dps.

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

dobro kaze lik iz guilde. Daleko od toga da je arena izbalansirana ali 99,99% whinova dolazi sa 1500-1700 ratinga. I ja ponekad bacim neki whine al to je cisto iz nervoze i moram negde da se ispraznim. Opet kazem, igra je idalje daleko od balansa ali moze da se nadje po 10 ljudi iz svake klase koji su u top 3 u svojoj BG. Zakljucak: l2p

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Mozda zvuci kao n00b pitanje,ali sam se do jaja is3povao nesto.

Juce me od jednom adduje neki lik na msn i pita me dal i dalje tradeujem mog loka (koga sam inace iztrejdovao pre 4 meseca). Ja mu reko da jesam,on me pita dal imam sada nesto za trade i ja mu kazem imam paladina kog planiram da zadrzim (stvarno sam mu nabio do jaja gear,full t7 heal oprema i full random epick retri gear),i on krene neku pricu od prilike "dajem ti mog maga (koj inace kolko sam video na armory-u ima BOLESTAN GEAR ali bas bolestan gear,sve reputacije exalted,profesije max,arena team na 2k ratina 5v5,pokazao mi 20k golda in-game,brdo epick fly mountova,rare ground epick mopuntovi,4k achievment pointa,ma HAVARIJA OD LIKA),za tvog paladina. I jao kao krenem pricu "ne znam ovo-ono". I lik mi kaze "ako ti je kao do protekcije evo reci mi tvoj mail menjam ga odma na tvoj mail i dajem ti user name i pass,ime i prezime,sq,cd key-eve,pa tek onda ti meni". Sad sve ovo deluje do jaja dok nije rekao da mu kazem pravi mail od mog paladina,ne da promenim na njegov,nego samo da zna mail na koj je pala registrovan. I ja mu lupim jedan mail i on uradi sve ovo sto je naveo i kaze mi lik "idem ja sada,moram nesto hitno do grada,promenices posle ti tvoj mail na moj i daces mi info". Lik ode nema ga ceo dan,ja igram lepo na mage-u. Danas se lik javlja i kaze "evo me u bolnici kod caleta doneo sam mu lekove,onaj mail sigurno nije od paladina,ajde molim te samo mi reci koj ti je mail od paladina,nemoras jos da ga menjas". E sad,meni je ova prica nekako do jaja sumljiva,a moje pitanje je da li je ovaj lik neki game master jebeni :S,mislim totalno je nelogicno,ne verujem da lik koj ima ovakav acc bi dao prvo sav svoj jebeni info i pravio pauzu od skoro 2 dana da uzme moj info. Kako vama sve ovo zvuci? i da...ceo razgovor je na engleskom + se lik predstavlja da je iz rusije,a charter mu nije na ruskom serveru...

Link to comment
Share on other sites

EXPLOSIVE SHOT KOJI crituje 2.7k na bone shield i full deadly/hatefull gear koji imam na DK-u..

A bilo ti je lepo kad je bone shield redukovao 40%.

1 explosive shot, pod uslovom da sve krituje na 0 resilience, skida 11000 hp-a. :P

A hvala bogu crituje skoro uvek, em zbog talenata koji bustuju samo ES crit, em zbog master tacticiana koji je u 80% sluchajeva proccovan. :P

Edited by k0baya
Link to comment
Share on other sites

Mozda zvuci kao n00b pitanje,ali sam se do jaja is3povao nesto.

Juce me od jednom adduje neki lik na msn i pita me dal i dalje tradeujem mog loka (koga sam inace iztrejdovao pre 4 meseca). Ja mu reko da jesam,on me pita dal imam sada nesto za trade i ja mu kazem imam paladina kog planiram da zadrzim (stvarno sam mu nabio do jaja gear,full t7 heal oprema i full random epick retri gear),i on krene neku pricu od prilike "dajem ti mog maga (koj inace kolko sam video na armory-u ima BOLESTAN GEAR ali bas bolestan gear,sve reputacije exalted,profesije max,arena team na 2k ratina 5v5,pokazao mi 20k golda in-game,brdo epick fly mountova,rare ground epick mopuntovi,4k achievment pointa,ma HAVARIJA OD LIKA),za tvog paladina. I jao kao krenem pricu "ne znam ovo-ono". I lik mi kaze "ako ti je kao do protekcije evo reci mi tvoj mail menjam ga odma na tvoj mail i dajem ti user name i pass,ime i prezime,sq,cd key-eve,pa tek onda ti meni". Sad sve ovo deluje do jaja dok nije rekao da mu kazem pravi mail od mog paladina,ne da promenim na njegov,nego samo da zna mail na koj je pala registrovan. I ja mu lupim jedan mail i on uradi sve ovo sto je naveo i kaze mi lik "idem ja sada,moram nesto hitno do grada,promenices posle ti tvoj mail na moj i daces mi info". Lik ode nema ga ceo dan,ja igram lepo na mage-u. Danas se lik javlja i kaze "evo me u bolnici kod caleta doneo sam mu lekove,onaj mail sigurno nije od paladina,ajde molim te samo mi reci koj ti je mail od paladina,nemoras jos da ga menjas". E sad,meni je ova prica nekako do jaja sumljiva,a moje pitanje je da li je ovaj lik neki game master jebeni :S,mislim totalno je nelogicno,ne verujem da lik koj ima ovakav acc bi dao prvo sav svoj jebeni info i pravio pauzu od skoro 2 dana da uzme moj info. Kako vama sve ovo zvuci? i da...ceo razgovor je na engleskom + se lik predstavlja da je iz rusije,a charter mu nije na ruskom serveru...

Ovo definitivno smrdi na neki scam ^^ I to neka iskusna varijanta, a ne kao sto ova deca scamuju ovde po forumu.

f_aaaaaacopym_d1a80cd.jpg
Link to comment
Share on other sites

haha QQ more za huntere, u 3v3 kad krene nuke nema sanse da me jedan hiler odrzi zivog. dmg nam jeste uber ali svaki skilled igrac zna da koristi pilar i los. sad smo otprilike ko mage u tbc, mozemo da pobedimo ako je koncentracija top notch dok neke klase jos uvek mogu sebi da prisute greskei da opet pobede. od hilera jedino palu ubijamo lako, shammy nemoguce oom, druid nemoguce oom, disc priest necu ni da komentarisem. i sta mi onda ostaje, nego da tempiramo cc u brucu na hilera koji se lepi uz pilar i skenjamo jednog dps.

Idi sa resto shamanom i holy paladinom. Ja nemam reci sta su nam likovi uradili... doduse dobili smo svaki put onu novu arenu gde izlaze pilari iz zemlje, ne znam joj ime, i jednom dalaran arenu... nema los, ne mozes prici hunteru, nema leba ista da se uradi. Naravno, pricam o mom setupu. Sa nekim casterom ili bar rogom situacija bi bila znatno drugacija.

Edited by Failure.Sanitarium
Link to comment
Share on other sites

Digao sam paladina na 70. Respecovao na prot i ostavicu ga valjda i na 80. tako. Posto sam dosad igrao i sa retri i sa holy, trebaju mi neki saveti za tankovanje u instancama (valjda ce se Italiano kao predstavnik javiti :D). Hvala.

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...