Jump to content

WoW Pricajte


Paja

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Quest helper je sjajan addon, ali ume da smara i da prilicnu gusi igru i smanjuje framerate.

Verovatno malo ljudi zna da kucanjem komande /qh perf 10% u proseku dobijate 10-ak fps-a i znatno manje seckanje, a ne gubite nista. Takodje, umesto 10% mozete napisati bilo koji broj, i time smanjiti kalkulacije koje addon vrsi posto konstantno racuna putanje kojim Vam pokazuje kuda treba da se krecete, a sto pola ljudi ni ne gleda.

Dakle, kucajte /qh perf 10% i picite.

Link to comment
Share on other sites

Nasao sam nekog teskog kineza/farmera. Svaki dan me zove da mu cutujem nekih 60-80 gemova, 400 golda mu uzmem svaki dan :D.

realno on zaradjuje na tebi vise nego ti na njemu... 400g = 1 titansteel bar :D

ako imas vremena treba ti oko 1h dnevno (10ak puta po 5 min) da se logujes na banku i cekiras ah... imas mehano hog za 10 dana i bolece te qrac sto je to 15k golda i sto ga neces ni voziti :D

dobronamerni savet 400g dnevno za 5 min posla je super, ali treba naci kineza koji ce ti prodavati 50-100 stekova rude ispod cene svaki dan :D

racunica je jednostavna za svakih 5g koje on tebi da za cut on dize cenu gem-a za minimum 30g (tebi da 400g, a on dnevno uzme 60x20 = 1200 i to je minimum minimuma, a dokaz da ih sve proda je taj sto svaki dan uzima istu kolicinu, sto znaci da nema velike zalihe)... ti dajes upotrebnu vrednost gem-u i sto je jos bolje bez obzira koliko on golda ima ne moze da uzme sve recepte u dogledno vreme jer su recepti bop, a damaged necklace-a nema beskonacno :)

p.s. frustriran sam sto mi je warr sa jc-om na neaktivnom acc-u, inscription nije ni primaci naj OP profesiji ikada... :DD jedina profesija koja ima potencijal da prevazidje JC je ENCH nazalost ljudi su navikli da dobiju mongoose za 10g, ali kada bi postojala svest i organizacija medju ench oni bi se bukvalno usrali u igru, pogotovo sada kada im je ostavljena mogucnost da ostave ench na ah... nazalost po njih i dalje ima previse ljudi koji ne shvataju (ili ih boli kurac) da je: ENCH LF work [enchanting] free with your mats, if i skill up i ll pay you 10g... SAHRANA ne samo za njih, vec i za sve ostale ench... huh sad mi je lakse... :DDDDDDDDD

Edited by Sarma
Link to comment
Share on other sites

Jel se desilo nekom da blizz skine pare a da acount nije "produzen" tj da i dalje stoji frozen... A pri tom nije neki sumnjivi acc, vec regulano najobicniji acc od klinca iz igraonice koji je bezopasan...

Uradio sam placanje odmah nakon sto je sajt dosao online danas, jer klinac nije mogao da ceka, cenim da je to problem, posto placam wow vec 3 godine za 3-4-5-6 razlicitih ljudi i nikada mi se ovo nije desilo [b)]

neko mi je ukrao kriglu...

Link to comment
Share on other sites

Kad kliknem 22 stranu izadje mi prozor na kome pise:

"Authentication Required

A username and password are being requested by www.*censored*.com . The site says: "Fixing Site"

Username :

Password :

"

Ko zna sta sam sad pokupio, samo znam da nisam isao na taj sajt.

Ne znam kakav je link zato preporucujem da ne klikcite.

I don't know who pegi is, but i'm glad she's 18.

Link to comment
Share on other sites

Kad kliknem 22 stranu izadje mi prozor na kome pise:

"Authentication Required

A username and password are being requested by www.*censored*.com . The site says: "Fixing Site"

Username :

Password :

"

Ko zna sta sam sad pokupio, samo znam da nisam isao na taj sajt.

Ne znam kakav je link zato preporucujem da ne klikcite.

evo i meni.. nekoliko puta tokom dana,ali samo na rur-u

Edited by HitCrit
Link to comment
Share on other sites

ali treba naci kineza koji ce ti prodavati 50-100 stekova rude ispod cene svaki dan

A Ako nadjes takvih 4 kineza ? :)

ima klasicnih grindera uvek... treba ti jedan... potraznja ne moze da bude za 300 stekova :) ionako ostali JC-eri pizde posto im se konstantno vracaju gemovi...

Link to comment
Share on other sites

ima klasicnih grindera uvek... treba ti jedan... potraznja ne moze da bude za 300 stekova :) ionako ostali JC-eri pizde posto im se konstantno vracaju gemovi...

Sve zavisi od servera ... Najbolje vreme za stavljanje ogromne kolicine gemova 22:00-02:00 new gear after raids :P

Stavljaj samo odredjene gemove ionako najvise idu crveni zuti narandzasti

Link to comment
Share on other sites

jel' ima neko da preporuchi dobar wlock pve build (instance itd.)... sveze sam izlevelovao na 80 i u principu imam mixed lvl70 epic/rare/green gear (oko 1300SP sa fel armorom)... affliction mi ne radi posao vishe jer nemam dovoljno spell powera..

Link to comment
Share on other sites

idi na woweurope forum, podforum za warlocke, kapiram da tamo imas bar 10 topika na prvoj strani vezano za to...

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

enhanting je vrh sada matsi me kostaju 20g prodam enchant na ah za 120 :)

na malo skupljim enchantima zaradim manje ali boze moj koga boli kurac

a kad vidim idiota koji placa ljudima za skillup za ench /rofl padam sa stolice

Edited by Capma

Interrupts better than Kanye

Link to comment
Share on other sites

idi na woweurope forum, podforum za warlocke, kapiram da tamo imas bar 10 topika na prvoj strani vezano za to...

ima i google i armory pa sam opet pitao ovde... zanima me iskustvo ljudi jer josh uvek imam mali spellpower... vecina warlocka pichi full affliction build al' ja nemam gomilu SP za to...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...