Jump to content

Smederevci pomagajte...


Recommended Posts

  • Replies 50
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

O kojoj cifri govorimo? Ako su neke male pare onda je smesno, ako su sredjnje onda verbalno a ako su velike onda fizicki, plus bonus ako se pravi majmun u javnosti tipa "Ha,ha zajebao sam ga za toliko i toliko". Hoces rezim zastrasivanja, jel ima ljubimca nekog ? Jel se boji neceg konkretnog, visine ili paukova, mozda zmija? Jel mu neko od familije drag a lako dostupan ili jos bolje, voljan da pomogne ili bar neko koga mozemo "urazumiti" da pomogne?

Ne mozes bre samo da se deres "Pomagaj, pomagaj!!!" ima sve svoj red.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

BILO!

http://forum.klanrur.rs/index.php?s...=51900&st=0

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Ok vidim da je ljudima do zabave a da nekome pomognu koga zabole za to... lik mi je duzan 400ak eura fora je sto kao radi u makedoniji i nije nikad kuci a zena i dete i familija su u smederevu e sad ja bi da dodjem nekako do njih samo da ih kontaktiram da vidim sta se desava i da vidim na koju adresu da mu sevnem tuzbu jel imam sve crno na belo...

Ti si retos

Link to comment
Share on other sites

Uuuuuuuuuuf kako se izkomplikuje situacija za tako nesto jednostavno... ja za sebe ne tvrdim ni da sam car ni bolid nego retos u momentu kad sam pristao da bilo sta imam sa likom koji mi je duzan pare a mene porediti sa nekim ko vozi bmw sa zatamnjenim staklima i poziva se na DB nema veze sa zivotom... I posto mi se ne cima tek tako do Smedereva mislio sam kad vec neko zivi tamo mozda mu je komsija ili zna nekog ko njega zna itd. pa samo da znam jel tu ili je zazdio u inostrasntvo...

Link to comment
Share on other sites

Ne mislim da je zapalio zato sto je meni duzan nego zato sto ja nemam nikakvo uverenje da je u zemlji a i sto covek kaze duzan je na sto strana vrlo verovatno... nego ima li ko iz Smedereva a da je voljan da se malo raspita sta gde kako... ostalima ova tema kao i sve druge sluze za zabavu a bas me zanima kako bi im bilo da su vec neko duze vreme kratki 400e [;)]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...