Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 729
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

uf Rapide ubio si me sa onim postom na desetoj strani, suze mi idu od smeha.

danas me pustili ranije sa posla, kako sam izleteo na ulicu poceo sam da pustam zvukove BRRMMM BRRR i zamisljam sebe kako letim ko Boogerman kad pojede ljutu papricicu, a celo vreme me gleda neka zena u chudu. koja je to sreca kad ides kuci sa crnjchenja...

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

Nego, da ne otvaram nov topik, je l' zna neko neki program za jednostavno skiciranje izgleda namestaja, tj. nesto sto bi moglo da se koristi za tu namenu?

Gimp? Mislim da je onaj GIMP skroz kul za to. Ako se beshe tako zvashe, u svakom slucaju Guglov program za modeliranje.

Dobro, ne moramo do grada onda... :(

Ici cemo, samo da izadjem iz guzve!

Link to comment
Share on other sites

uf Rapide ubio si me sa onim postom na desetoj strani, suze mi idu od smeha.

danas me pustili ranije sa posla, kako sam izleteo na ulicu poceo sam da pustam zvukove BRRMMM BRRR i zamisljam sebe kako letim ko Boogerman kad pojede ljutu papricicu, a celo vreme me gleda neka zena u chudu. koja je to sreca kad ides kuci sa crnjchenja...

[Kole]Haha Maki, a jel' se secas kada smo tako leteli prosle godine pa kad si mi se ispovracao po naocarama, good times =O)) [/Kole]

:-)

Link to comment
Share on other sites

Zovem ortake da blejimo napolju , niko zivi se ne javlja , nekima se javljaju roditelji i kazu da im je loshe / da su prehladjeni , onesvesceni , udrogirani i ko zna koji vise izgovori da ne izlaze napolje ...

Cisto iz znatizelje se pitam sta je moglo da izazove toliku asocijalizaciju drustva kada videh datum i shvatih da je ogavni WOTLK izasao...

oh well bilo je lepo poznavati vas :(((

idem da smaram sefa da mi isplati honorarac za prosli vikend

Ma uzas jebo ih wow bc i wotlkfuytgj.

Mene je danas moj "jedini" ortak ispaliooo zbog jebene igreee....

I to smo imali u planu da igramo MONOPOL......!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

SMRT KAPITALIZMU I EU...

Link to comment
Share on other sites

Otisao do doma sindikata da probam LBP , kad tamo lik sa dvoje dece zaseo i igra igru , klinci se smenjuju a matora drtina uvek drzi jedan dzojstik ... napravila se guzva iza da ljudi probaju igru ali ne ovaj slepac zauzeo ko da je njegova konzola , raspad bedni ..

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...