Jump to content

Europe's best nightlife


Recommended Posts

  • Replies 152
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ma bio je dobar ovo grad za zezanje ali ranije SAD SE SVE ZATVARA RANO

a i kapiram da i ako krene ovde brda turista i sve opet radi dugo itd. ovi ce da se pomame i skochice cene svuda tako da cemo opet mi deblji kraj izvuci

ma imas i sada mesta za turiste i mesta za nas...

niko od vas nejde svako vece u skadarliju ili rakija bar da se opija... retko ko od nas ima para za strahinjica bana, to su mesta za turiste.

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

^koliko si ih to upoznao pa mozes tako da tvrdis :p

ja sam upoznao 2 spanca na moru, do jaja likovi, mrzim britance

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

pa da, ali smo i mi gori od cigana, tako da je sve okej:) bliskost mentaliteta > gotivnost

edit: pre nego sto se javi ivan da me nabada sto generalizujem, da kazem da pod 'gori od cigana' mislim na hiperbolisani model, tj formu ponasanja, a ne na kvalitet istog. tipa ja cu da se derem i podrigujem sa jelenkom u ruci, isto ko taj spanac.

Edited by Doolio

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

imas pojentu, ali su mi ipak oni nesto mnogo urbani i lice mi na one prsnute bogate tinejdzere iz filmova sto onda uzmu neki viski i odvale se do ispiranja, nema duse tu:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

dobro, onda cemo morati da se druzimo sa narodima koji imaju merak, sevdah, dert i slicno u recniku:)

eh, pa i englezi imaju splin, nista, ne valja mi podela:)

Edited by Doolio

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Ah ok onda, serije su pravi izvor preciznih informacija!

odo da vidim gde je ambasada venecuele, ribe su vrh, svi imaju do jaja kola i uvek se uzmu na kraju.11!!1

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...