Jump to content

dovlagsi

Moderatori
  • Posts

    9,781
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    22

Everything posted by dovlagsi

  1. @Lucky pa đulija i stelvio su isti unutra, zato sam i pomenuo A klinac mitch je vozio reno rs, sad je i on ostario jbg
  2. 4 god/100k km. Veliki servis je na 120k km. Cena redovnog malog servisa je od 15-18k din. Od vanrednih stvari sam imao ljuštenje laka sa prednjeg branika i problem sa papučicom gasa, sve rešeno u garantnom roku.
  3. stelantis je pari sen žermen auto industrije!
  4. *ima čoveka za egr i dizne na speeddial*
  5. ja volim 500X jer ga ne možeš naći u dosadnoj boji, jako poštujem tu njihovu odluku 👍 šta znam, vozih mitch-ovu đuliju ono je sranjce unutra, @Mitch gde si?
  6. khm nećemo preterovati jbt 😄 ok malo siromašniji unutra, ali prelep je
  7. glup je period kad sam stavio oglas SVI SU NA MORU 🙂 srecom ne zuri mi se i iskr bi voleo da je uzme neko koga znam, onda bi ga dao ili za znatno manje novca ili na neke rate samo lagano 🙂
  8. Taj model i jeste jedan korak ispod Stelvia, vidiš i po motorima.
  9. Alfa Tonale stigla i u Srbiju 1,5 turbo benz 130 i 160 KS (+20 KS mild hybrid) 1,6 dizel 130 KS 320 Nm 35.500 eur pa naviše, može da košta i ovoliko.
  10. Realno, bod za vepra, sad priča drugarima kako se neki tamo u karavanu usro nije smeo da izađe! Evo ti ideja za sledeći put - izađeš odma iz kola, uletiš u njegova, izvučeš ključ iz brave, zafrljačiš ga negde u pizdu materinu, vratiš se u svoja i gas 👍
  11. Pa nemoj otići, šta, srbin si shvatiće
  12. Ja sam sad na registraciji, držite mi palčeve!
  13. ONDA KAD SE SVI POTRPAMO KOD MENE U ESPEJS KO DA SAM GA ČIPOVO HE HE
  14. Ja da imam auto od 360 konja, svima bi govorio da ima 400!
  15. Strance jure presretačima kad je sezona, prosečna sa naplatne stigne poštom 🙂
  16. izvinjavam se, fiesta ima fer cenu!
  17. *prvi put plati kvačilo kompresora klime 350 eur because star auto, proklinje polovnjake*
  18. I onda još plus za 3 god se stabilizuje tržište i izgubiš 60% umesto 40% na novom autu 😁
  19. Potvđujem i ja priču za porođaje a posebno za to što danas zovu "akušersko nasilje". Svako malo čujem neku novu horor priču, jer mi žena profesijom među malim bebama stalno. Svaki retard tamo daje sebi za pravo da priča i da radi šta hoće, jer jebiga gleda 5 porođaja dnevno i ne konta ženu koja će možda jednom u životu biti tu i proći kroz to. Mi smo sa prvim detetom imali obmotanu vrpcu, za koju bi moralo da se zna po UZ koji je bio neposredno pre samog porođaja, ali je retard babica naravno isprozivala ženu kako ne gura dovoljno dobro il tako nešto na taj fazon.
  20. ovima iz vw-a je verovatno jasno da je suv jedini pravac i napraviće sledeći tiguan da bude zver jbg
×
×
  • Create New...