Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 08/03/2022 in all areas

  1. Elem, sutra imam termin u Audi servisu, a kao za baksuz ovo ''cimanje'' u menjacu je prestalo. Tako da cu sutra dzabe ici verovatno samo da mi uzmu pare heh.
    4 points
  2. It really whips the llama's ass!
    3 points
  3. Ovaj Drale je trebalo da zivi u SSSR-u, bio bi najbolji clan partije : D
    3 points
  4. meni se cini da je ideja suluda sama po sebi, da svako moze da ima oruzje, pogotovo u takvom drustvu...
    2 points
  5. Ovako nesto? Mene bi nasmejalo, ovako me je trigerovaloLoL! Xd
    2 points
  6. neka ga, bolje tako, kad proba da priča srpski pa ubaci pola slovenačkog ne mogu ništa da ga razumem!
    2 points
  7. Plaćam Dinom kad mogu, mada ova što su mi je izdali u banci nema čip (vidim da novije imaju), a kako je magnetna traka tehnologija iz osamdesetih koja se lako kopira i zloupotrebljava (a potpis na računu je kao što znamo mnogo jaka autorizacija), izbegavam da provlačim osim tamo gde često kupujem. Beskontaktno plaćanje, osim što tokom plaćanja čini da se osećate lepršavo i moderno kao Keri Bredšo u najboljim danima, predstavlja stravičan security breach i nabijem ih na kurac što ne izdaju dve varijante kartice po izboru nego mi uvaljuju ovu novu bez pitanja.
    2 points
  8. - Ok na osnovu cega ti je retard i jesi li ga gledao u pozoristu? Ja sam ga gledao u 4-5 predstava i daleko od toga da je najbolji glumac koga imamo, ali da je los, nije. - zapravo gresis jer taj nacin razmisljanja upravo sakati nas prelep jezik. Tvoja urcobolja da trazis ekvivalent na srpskom znaci da ce kroz par generacija omladina to prihvatiti, jer ce njih boleti jos vise kad tebe od 40 boli sada. I tako ce 4-5 prelepih izraza na nasem biti zamenjeno jednim generickim i sakatim na engleskom a bez ikakve potrebe. Drugo, ako ne mozes da nadjes ekvivalent na srpskom mozda da procitas knjigu ili dve da se podsetis? 4. Tebi kapiram daleko da ga gledas na predstavama pa daj predlozi nekog smesnog da ga pogledam? 7. A zasto bi uzivo rekao "in the first place"? To je nekako i bila moja poenta... 1. jebeno 2. U picku materinu 3. Nabijem ih bas
    1 point
  9. Zaobišao u širokom luku, random Netflix akciono smeće. Ali sam pogledao Trial of Chicago 7, do pola za sada, i čini se odličan. Grupa hipika i crnja na sudu zbog protesta protiv rata u Vijetnamu vs beli matori sudija
    1 point
  10. Naravno da ne znamo kad nas Vudzi nije pravovremeno obavestio! Ja i dalje na poslednjoj verziji koju nam je okacio za DL jos onda!
    1 point
  11. svi bismo trebali da zivimo u SSSRu, jer to je jedina ispravna stvar.
    1 point
  12. Pa zar tako što će da ga prima u dupe? ccc 😞
    1 point
  13. Moguće da sam često imao i nize cene i kad sam se bavio sa tim 😄 do pre 10tak godina 🙂 sad samo od drugara dobijem nekad nove stvati da mu prodam 🙂 kao iz ovog oglasa .tu samo grafike dve moje 😄
    1 point
  14. šta je ovo majko moja, ko je ovo napravio i odobrio :))) mislim sve je genijalno od kostima, do maske, do koncepta, imena ... ne znam šta je bolje :))
    1 point
  15. ma sabijanje amerikan drim :DDDDDDDDD i needle drop box sabija isto
    1 point
  16. Ko linkuje Andriju, mora da dobije minus, sorry.
    -1 points
This leaderboard is set to Belgrade/GMT+01:00
×
×
  • Create New...