Jump to content

How to heal as a Resto Druid


Sasuke-kun

Recommended Posts

  • Replies 50
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

entagle roots , bezanija , stealth

krenem warra da zabadam

cyclone lol i heal warra na 100% intercept druida , hamstring i entagle roots ,bezanija forma i cyclone lol

ode iza 50 stubova na debilnoj mapi heal na 100%

baci 2 hota na warra 2 i ne mogu da outdpsujem jer nemam rage jer mi zabada shamana sve vreme

i tako me vrti ko majmuna 2 minuta i ostanu na punom hpu i druid i warr za to vreme mi crkne moj healer koji nije picka da bezi ko antilopa sve vreme

nerf that shit tbfh ffs

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

entagle roots , bezanija , stealth

krenem warra da zabadam

cyclone lol i heal warra na 100% intercept druida , hamstring i entagle roots ,bezanija forma i cyclone lol

ode iza 50 stubova na debilnoj mapi heal na 100%

baci 2 hota na warra 2 i ne mogu da outdpsujem jer nemam rage jer mi zabada shamana sve vreme

i tako me vrti ko majmuna 2 minuta i ostanu na punom hpu i druid i warr za to vreme mi crkne moj healer koji nije picka da bezi ko antilopa sve vreme

nerf that shit tbfh ffs

Pozdravi tog shamana koji ne purgeuje hotove sa wara i druida ....

Nije ti hiler pichka nego je maloumni retard :*

A i ti nisi bolji od njega jer punis waru rejdz umesto da juris druida

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

shaman i warr ne mogu da dobiju taj combo

ne moze non stop da se purguje jer shaman ide oom mnogo brzo sa pvp gearom

a uspeo sam samo neke nubove da dobijem vs druid i warr i to kada sam dobio 5 wf critova za redom i to opet na warru

jer pise sve iznad ako krenem na druid dobijem instant entagle/cyclone i bezaniju na drugi kraj mape ili jos bolje bear formu sa 20k armora

i onda ga udaram za 50

4 partije u zivotu sam odigrao protiv tog comba i 2x dobio i oba puta ubio warra a ne druida

druge 2 su bile protiv rank1 tima u mojoj battlegrupu koji igra taj combo gde nisam skinuo hp nikome i jos je mene ubio warrrior ...

Edited by killYg0r
Link to comment
Share on other sites

shaman i warr ne mogu da dobiju taj combo

ne moze non stop da se purguje jer shaman ide oom mnogo brzo sa pvp gearom

a uspeo sam samo neke nubove da dobijem vs druid i warr i to kada sam dobio 5 wf critova za redom i to opet na warru

jer pise sve iznad ako krenem na druid dobijem instant entagle/cyclone i bezaniju na drugi kraj mape ili jos bolje bear formu sa 20k armora

i onda ga udaram za 50

4 partije u zivotu sam odigrao protiv tog comba i 2x dobio i oba puta ubio warra a ne druida

druge 2 su bile protiv rank1 tima u mojoj battlegrupu koji igra taj combo gde nisam skinuo hp nikome i jos je mene ubio warrrior ...

1. Purge kosta 8% base mane i skida 2 beneficial spella, rejuvenation kosta 420 mane. Shaman skine i regrowth i rejuve jednim purgeom. Druid ima mortal na sebi tako da se hiluje za kurac.

2. Da bi druid bacio bilo sta od stvari o kojima pricas mora biti u caster formi u kojoj ga iole pametan war pojede. Da bi druid bezao mora biti u travel formi u kojoj ga bilo koji war sa pola mozga isto pojede. Trinket, intercept, hamstring, frostshok, earthbinding totem. Druidova travel forma kosta 13% base mane a da bi skinuo sve od prethodno navedenog mora da se shiftuje.

3. Healer druid nema 20k armora vetj 14-15 max osim ako nije t6 sto mu dodje oko 58% redukcije sto i nije omg strasno s obzirom da ne sme da izadje iz doticne forme dok si pored njega

4. root i ciklon = trinket intercept i pummel

5. Shaman ne mora da se shiftuje da bi kastovao bilo shta vetj chuchi sa shildom i sa onim govnima na sebi koja ga hiluju kad ga udare i trudi se da kajtuje wara da ga isti sto manje pegla.

6. Shaman u pvp opremi je sta? Hiler? Elementalista? Udarach? Naravno da nema mane ako je udarach ali onda sabijete druida josh brzhe ili josh bolje ako je elementalista = dzaba mu armor, a ako je hiler i nema mane onda ti se serem u rabotu.

7. Instant entangle kako ga zoves iliti natures grasp ima cooldown 45s, druidov stun pogotovo ako je hiler bez +hit opreme misuje ko popizdeo, a taj isti druidov stun ima 1min cd.

Shaman i war su stvoreni za taj kombo, a ti svoje neznanje i nedostatak skila pravdaj necim drugim.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Hejt je profi, ali nisu sve stvari tako jednostavne. Da razjasnimo, mislm da je i kod ovog komboa glavna stvar skill, ali je istina da u 2v2 druid ima upperhand u odnosu na druge hilere. Jer:

1. Purge kosta 8% base mane i skida 2 beneficial spella, rejuvenation kosta 420 mane. Shaman skine i regrowth i rejuve jednim purgeom. Druid ima mortal na sebi tako da se hiluje za kurac.

Healing spellovi imaju 40 yrd range, dakle jedino talentovani hunter ima veći range. On može da počne i steltovan dok njegov var ne hamstringuje/fearuje/štagod njegovog šabana. Osim toga, glavna fora kod purgea je Lifebloom, koji se stackuje tri puta, tako da će posle njegovog purga njemu ostati 1 stack lifeblooma i, eventualno, regrowth i rejuv. Osim toga, shammy troši global CD na purge, a ne leči sebe dok ga war jede.

2. Da bi druid bacio bilo sta od stvari o kojima pricas mora biti u caster formi u kojoj ga iole pa

metan war pojede. Da bi druid bezao mora biti u travel formi u kojoj ga bilo koji war sa pola mozga isto pojede. Trinket, intercept, hamstring, frostshok, earthbinding totem. Druidova travel forma kosta 13% base mane a da bi skinuo sve od prethodno navedenog mora da se shiftuje.

PVP resto druid može ladno da ima spec 8/11/ostalo, s tim da u resto ima Furor kao t1 osim sad za pvp već besmislenog imp motwa. Dakle, ne popija interrupt dok kastuje roots i cyclone, ima charge i ako baš zagusti shift bear/imp bash/cyc ili roots. Naravno, ako je pametan i kreće se, biće van rangea totema i shockova. Osim toga, kada je frka, može i cat/dash, pa eventualno full heal. Naravno, druid mora da ima resilience i mnogo stamine da bi preživeo malo wara na sebi, ali kapiram da ovi high rating timovi to imaju.

Ne kažem da je to imba, ali činjenica je da većini igrača koji neće da uče/prilagodjavaju se hotovi i mnoge druidove opcije za kite i bežanje predstavljaju nerešiv problem.

Link to comment
Share on other sites

Ne ,stvarno combo je jako zajeban (Resto dr00d,warr) naravno ako likovi znaju da igraju.

Nikad nisam igrao warra tako da nemogu nikakav savet da ti dam na ovu temu.

Ali svidja mi se ovo za Purge i mozes ga slomiti brzo uz slow (totem,Hamstring etc) i plus windfurry totem koji zabada za tebe.

Ali ipak to je resto dr00d.Kad mu ovaj baci purge i kad u purge lifeblood on dobija instant head kao kad lifeblood istekne pa dobijes oko 2k heal,a zatim ima jos milion instant healova ...

Ako dobro odigrate mozda i mozete da ih dobijete.

I to da tvoj healer nije picka sto ne bezi ,to je cista glupost. Nije nigde zabranjeno bezanje i kitovanje. Tako da i on to moze.

Bez h8a !

Hvala

Link to comment
Share on other sites

To sto hiler ne bezi,to ne znaci da nije picka,vec da nema gram mozga....pa eb totem+frost shock=kituje warra oko stubica do sutra,a war ne da ne moze sam da rokne shamana,nego je to smeh.

Shaman ima es na sebi+talenat da kada god padne na manje od 30% hiluje se za 10% svog hp-a(standar u arena opremi je oko 1k da se hiluje)=nema execute range.

Naravno sve se na kraju svodi na to kako ko odigra,ali brate mili da se ne lazemo : WF je majka mara u areni,i ti bi trebalo sa wf totemom da olomis svakoga,dok sa druge strane war koji bije resto shamana(pvp specc ofc) ne moze da ga ubije brzo nikako,dok ti pod wf-om lomis druida.

Opet kazem niti igram warr-a niti shamana/druida ali da je nemoguce dobiti to je glupost.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...