Jump to content

Koliko srece imate sa rollovima?


Maelkum

Recommended Posts

Juce je bio dan za pamcenje, bar sto se wowa tice.Prvo, u jutarnjem 5-man lbrs quest runu droppa mi valor belt i nesto kasnije droppa myrmidons signet epic ring od non elite bube pred sam kraj instance.Bio sam prijatno iznenadjen kada sam ga osvojio rollom od 31.Konacno sam zavrsio warlords command q, i uzeo FTH q za ubrs.Late night raid u ubrs i od drakkishe droppa valor chest.Isti treba meni i jos jednom warru i rolamo.Ja rolam 35 i vec u sebi kazem e jbg kad ortak rolla 16 .

Heh i to sve dan nakon sto sam u stratholmu izgubio roll za orb of deception 85:89 :)

Ima li dana koji ce i vama ostati u secanju po extremno dobrim/losim droppovima ili rollovima?

Choke on it !!!

Link to comment
Share on other sites

kakve to veze ima sa lvlom ??? rofl

elem , ja sam covek koji je verovatno najvishe rolao 1 u istoriji wowa ... takodje mnogo rolam i 100 ili 99 ... a standardan roll je izmedju 20 - 35 ...

ffs no luck , luck is for noobs ;)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

@ Maelkum

Ma sa tobom ne idem vise u lbrs. Samo padaju tvoji itemi nista za mene :)

Sa rollom nisam imao previse srece ali ima jedan interesantan gde smo ja i jedan lik rollali za neki item iz epic armour questa, on rolla 93 a ja 94. Jedini put da sam tako nesto dobio za dlaku, sto bi se reklo, pa mi je zato ostalo u secanju kao interesantan roll.

MUNZE KONZA !!!!

Link to comment
Share on other sites

moj nabolji roll je 97 na ovo - http://www.thottbot.com/?i=38057 [:D]

(mada odmah posle mi stigao /tell od nekog shaman da ono ovu sekiru hoce oduvek i da ce da mi da 2.000 kruna da mu ostavim loot ... sto sam i uradio, znate koliko piva moze da se kupi za 2k kruna (oko 5k dinara) :P - ionako nije neka)

Edited by coll

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

AAaa ispao vam riper :) :) ja ga sinoc cekao, nas troje su imali dkp da rolaju...

Ispao stit, a uzeo drugi saman....Inace ispale 2x hunter tier2 leggins omfg ;(((

Mada sam od majordomoa dobio http://www.thottbot.com/?i=37426, extra stvarcica al ocajan gfx

A sto se tice ranijih rollova, dobijao sam sve sto sam rolao, extremno brzo sam dobio sve set potrebne iteme sem chesta iz ubrsa koji je pao kad mi nije trebao :)

Bio je jedan momenat, imam negde screenshotove, posto sam ceo lifetime sa samanom igrao s ortakom iz ukrajne, i sad jedan dan zapamtio a smo rolali 93 oboje i on dobije item, nebitno koji. Sutradan rolamo na nesto plavo i rolamo oboje 93, i ono lololol, aj kao re-roll i opet na /random izrola 93 :):)...to sam eto zapamtio

Ko laze taj i krade ko krade ima cokolade

Link to comment
Share on other sites

meni se desilo da zajedno sa likom rollam isti broj, i u ponovljenom

rollanju opet isti, pa je on postao vlasnik itema tek posle 3eg kruga rolanja gde je on prvi rollao 12, a ja sa osmehom na licu 2. umro sam od smeha i nisam se mnogo nervirao

Ne kontam ovo. Pre neki dan smo ja i lik sa kojim sam igrao rolovali 100 i on je dobio item, valjda zato

Screw You Guys, I'm Going Home!

Link to comment
Share on other sites

Hehehe meni pricas o nesreci :)

Padne u Maraudonu epic ring, svima je bilo jelte N i pocne roll. Ja prvi roll-10, ja reko e sunce ti srece. Kad pocese rollovi 1,4,8 i 11!!!! Ja stao gledam ne verujem, znaci sve mali rollovi i ja izgubim za 1. Pa onda vidi malera bre :)

Skoro pade i onaj epic opet ring of saviours. Svi roll a ja umesto da kliknem kocku, kliknem pass i kao pitaju me sto sam pass, ja da se napravim da znam sta sam uradio "i don't need, so g" a u sobi sam sve prevrnuo i hteo sam monitor kroz prozor da izbacim :)) :))

Link to comment
Share on other sites

Rolujem sve zivo i 1,2,3 i 100,99,98...cak nepamtim da sam rolovo nesto 50-+...

Strat Baron run , ispadnu beastalker bracers , zatim beaststalker boots, izgubio sam roll ali sam mu ponudio nesto golda )6g/7g( i kupio od njega, bile su mu potrebne pare, zatim od barona beaststalker legs !!! ALL MINE ALL MINEEE!! :))

posle tog jednog instance, isao sam u scholomance najmanje 10puta, ubrs 2 puta, i nista nisam dobio od beaststalker,,, ni head,ni chest...jbg ;) nikada necu imati bas me nece...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...