Jump to content

Topic za PRAVE navijache...


Bartuc

Recommended Posts

Ja se i nesecam Barija ali se secam 5 godina bez poraza u derbiju,secam se da grobari,posto se uopste ne chuju na tekmama kako bi privukli paznju potuku medjusobno(da vidi svet kako su jaki),kako ni najednom derbiju jug nije bio pun,kako ni na svom stadionu nisu napravili ni jednu normalnu koreografiju,kako se evropske utakmice na JNA igraju pred svega 15 000 ljudi,kako su isterani sa juga na prekinutom derbiju i kako su ih Delije jurile oko JNA,kako je jug podeljen na Juznu tribinu i Juzni front,pa se sad kao nesto opet sastali ali zapamtite da ste sad mozda

0405_124derbi_9.jpg

i to cete ostati zauvek...

a da...uvek mi ostane nejasno zasto grobari na tekmama koje neigraju protiv Zvezde (evropske...) pevaju pesmu:"sisaj zvezdo,ale"....to samo dokazuje kako nemate vezu sa mozgom...

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Ja se i nesecam Barija ali se secam 5 godina bez poraza u derbiju,secam se da grobari,posto se uopste ne chuju na tekmama kako bi privukli paznju potuku medjusobno(da vidi svet kako su jaki),kako ni najednom derbiju jug nije bio pun,kako ni na svom stadionu nisu napravili ni jednu normalnu koreografiju,kako se evropske utakmice na JNA igraju pred svega 15 000 ljudi,kako su isterani sa juga na prekinutom derbiju i kako su ih Delije jurile oko JNA,kako je jug podeljen na Juznu tribinu i Juzni front,pa se sad kao nesto opet sastali ali zapamtite da ste sad mozda

0405_124derbi_9.jpg

i to cete ostati zauvek...

a da...uvek mi ostane nejasno zasto grobari na tekmama koje neigraju protiv Zvezde (evropske...) pevaju pesmu:"sisaj zvezdo,ale"....to samo dokazuje kako nemate vezu sa mozgom...

Da li si ti uopste bio na derbiju kad je bila tuca na istoku?!

Znas li ti da smo vam uzeli zastavu,potom je zapalili,

vi ste krenuli da bijete ko slepci navijace sa istoka,kada smo mi probili kavez pobegli sto ko najvece p...ice,vratili ste se tek kad je zandarmerija napravila korodon izmedju juga i istoka tako da nemoj da lupas.

Kao drugo mi barem igramo evropske utakmice na kojima moze da se pravi koreografija, a vi redovno ispadate posle dve-tri tekme.

A kao trece mi grobari pevamo Sisaj Zvezdo... zato sto vi mozete samo da igrate Meridian Prvu ligu dok se mi borimo za evropske trofeje

Link to comment
Share on other sites

Da li si ti uopste bio na derbiju kad je bila tuca na istoku?!

Znas li ti da smo vam uzeli zastavu,potom je zapalili,

vi ste krenuli da bijete ko slepci navijace sa istoka,kada smo mi probili kavez pobegli sto ko najvece p...ice,vratili ste se tek kad je zandarmerija napravila korodon izmedju juga i istoka tako da nemoj da lupas.

Kao drugo mi barem igramo evropske utakmice na kojima moze da se pravi koreografija, a vi redovno ispadate posle dve-tri tekme.

A kao trece mi grobari pevamo Sisaj Zvezdo... zato sto vi mozete samo da igrate Meridian Prvu ligu dok se mi borimo za evropske trofeje

U jeeee lavovi! Uzeli ste zastavu... pa je jos i splalili,ne razumem,gde je tu car navijanja? Sto vi sebe koj moj kurac nazivate navijacima kad se igrate capture the flag-a po tekmama...

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

U jeeee lavovi! Uzeli ste zastavu... pa je jos i splalili,ne razumem,gde je tu car navijanja? Sto vi sebe koj moj kurac nazivate navijacima kad se igrate capture the flag-a po tekmama...

Bili smo 10 puta glasniji!

Pevali celu utakmicu, vi ste samo vadili neke transparente i pevali pune tribine...

Kakve koreografije,kakvi bakraci vi ste p..ke navijaci!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

@black knight...ajde procitaj svoj post i reci mi da li imas jake argumente! a kao drugo pricam za tekmu polufinala kupa prosle godine kad su se potukli South family i young boys...

moze da se pravi koreografija! pa sto nepravite slepci...

covece koliko ste opasni,krenuli ste na navijace sa istoka,kako ste jaki strasno...

black knight...jel kapiras da si sad sam sebe zajebao sada...???

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

U jeeee lavovi! Uzeli ste zastavu... pa je jos i splalili,ne razumem,gde je tu car navijanja? Sto vi sebe koj moj kurac nazivate navijacima kad se igrate capture the flag-a po tekmama...

lol capture the flag :)

Inache, navijam za zvezdu, veliki sam fan i volim da gledam utakmice, navijanje je sastavni deo svake utakmice, sve to skupa napravi jednu lepu atmosferu, ali ovo prozivanje mi jednostavno nije jasno... Necu nikog da prozivam ili bilo sta, ali ukrasti zastavu sa istoka je po meni vishe chin pi*aka...

Mislim jesi baja... uleteo si na istok i ukrao zastavu, neznam sad lupam, Vranje ili tako nesto... Neznam kako mozete da se kurchite time...

Link to comment
Share on other sites

@black knight...ajde procitaj svoj post i reci mi da li imas jake argumente! a kao drugo pricam za tekmu polufinala kupa prosle godine kad su se potukli South family i young boys...

moze da se pravi koreografija! pa sto nepravite slepci...

covece koliko ste opasni,krenuli ste na navijace sa istoka,kako ste jaki strasno...

black knight...jel kapiras da si sad sam sebe zajebao sada...???

Nismo mi ti koji su tukli ljude na istoku kralju!!!!!

Vidi se da si informisan!

Navijac do bola nema sta

Link to comment
Share on other sites

@black_knight

Na vasem jugu se stvorila zastava "Mi smo picke najvece"....husshhh,little baby...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...