Jump to content

PIVO 2014


Recommended Posts

dobar je Zaječarac, ne prdi kili

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

pa Erdinger jeste realno bolji, ali Zaječarac je skroz fino pivo, pre bih ga uzeo u prodavnici nego Jelen/Lav varijante

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

pazi, dobri su i Paulaner i Erdinger mutni ali oni su jebenih 250+ din u svim kaficima..mnogo je velika razlika u ceni..

 

cenim da smo njih uzimali za zurku da bi ceh bio bar 2-3x veci na ovu kolicinu piva..pritom sam primetio samo tocena ta piva, ne znam dal ima u flasi uopste da se kupi Erd/Paul..verovatno samo u nekim boljim fensi dragstorima..

Link to comment
Share on other sites

Zaječarsko (u staroj zidarskoj flaši) je najbolje pivo trenutno u Srbiji. Pitko, uvek istog ukusa. Ne boli glava.

 

Dobio si plus za fotografiju.

 

Edit: kada kažem u Srbiji, mislim na piva koja se proizvode kod nas.

Edited by Santa

Svakoga dana u svakom pogledu, sve više napredujem

Link to comment
Share on other sites

bravo santa

 

potpisujem, napravili su govna od lava i jelena, lav je slatko pivo vec par godina a jelen su usrali poslednjih godinu i nesto vise

 

zajecarac je odlican ali u staroj ambalazi onaj u novijoj je prosek (da razlicite su recepture) - dokle ce tako da bude videcemo

p.s. amstel je poceo da se radi u srbiji i sada je jeftiniji od lava i jelena... kontam da ce da se domaci brendovi za nekoliko godina da se toliko marginalizuju da ce se biti isto kao da se ne proizvode jer evo i hajneken 0,4 je tu negde sa lavom kombinacijom a cini mi se da on stize iz madjarije

Edited by G!!!

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

pritom sam primetio samo tocena ta piva, ne znam dal ima u flasi uopste da se kupi Erd/Paul..verovatno samo u nekim boljim fensi dragstorima..

ima da se kupi u maxiju, bar ovde prekoputa televizije pink. flasa 200+ din, ali je stvarno odlicno pivo. 

erdinger.jpg

mada, u tom cenovnom rangu, corona mi je i dalje najbolje pivo ikada!

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

Морам још једном да кажем да је Зајечарац добро пиво и пијем увек то пиво кад га има, пошто га нема свуда као нпр. ЛАВ.

Али је вића извићовао, класика, зато што сам ја рекао да није ТОЛИКО добро колико су се људи изложили. Још као сви праве разлику измећу Зајечарца у зеленој и црвеној амбалажи :))) а разлика је реално мизерна. Мада на крају, шта серем ја... који курац се ја нешто питам кад немам 2к чепова!

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Нисам рекао за два лол, мада је и то истина :)

Ретко кад се напијем од пива, али баш ретко (тј. ретко кад попијем више од 5-6). У релативно кратком периоду сам имао прилику да попијем једно вече 6-7 Зајечараца, друго 6-7 Ердингера. Небо и земља.

Делује снобовски ово што причам, али стварно је тако, јебига...

чуо сам и ја то за Ваљевско пиво, ал' нема нигде да се купи :с

Edited by алфа

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...