Jump to content

Boxee Box by Dlink


kruko

Recommended Posts

Ja koristim ovo http://wdc.com/en/pr...cts.aspx?id=330 sto je slicna stvar i super mi radi posao. Mislim da Ivan_ ima Boxee, ali koliko sam skontao on je discontinued, tako da dalje nece biti updatea za njega, ne znam kako stoje s ovim nezvanicnim stvarima. Za ovaj WD ima i brdo nezvanicnih firmware-a, ali meni i ovaj standardni sasvim ok radi posao pa se dosad nisam baktao s time.

Edit: Pritom je Boxee oko 24k din, dok je ovaj moj WD bio oko 14k. Ima ok i onih Asus varijanti, ali ne znam koliko su oni softverski podrzani od strane nezavisnih programera.

Edited by Zwerko

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

nemam ja boxee, ja imam ovo: http://www.sapphiretech.com/presentation/product/?psn=0001&pid=1088&lid=2

samo za puštanje video fajlova na televizoru je overkill, al meni na njemu radi i par malih kućnih servisa/servera, plus nameravam da namestim streaming muzike sa njega na mobilni, da ne moram da kupujem nexuse od 32 giga (poz za peru :D)

kupio sam od vudua drugara, ne znam pošto je u radnji.

Link to comment
Share on other sites

jel mogu da mu se kače tastatura/miš i ima li wireless?

Ne mogu mis i tastatura, tj ne znam nijedan media player na koji to moze, a realno ti ni ne treba, bar ja nikada nisam osetio potrebu za tim. Wireless ima, mada je meni ponekad bagovalo pustanje Full HD filmova kada je isao preko wifi-a, ali mislim da je to pre do dometa mog rutera koji je bedan.

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

koliko sam video, ovaj wd je pobeda za ove pare.

zverino, samo me zanima sljaka li korektno kad vuce vece fajlove iz kucne mreze (bezicno ofc)?

edit: dok sam ja iskucao, odgovorio si mi :)

imam i ja fail ruter, defualt telekom huawei...u svakom slucaju, to je to, ustedeli ste mi sto evra :D

Edited by Kung Lao

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Pazi, meni su se ta zastajkivanja desavala vrlo retko, a tipa metar dalje od mesta gde je bio i kevin laptop ponekad izgubi domet. Kapiram da uz iole normalan signal ce da radi sve ok. Kao sto rekoh, ako gledas da ustedis pogledaj i Asuse, ima i oni neki Samtec, ja sam na kraju ipak uzeo ovaj WD jer mi nekako brend uliva poverenje, a procitao sam i dobre opise po netu i meni je fakat sasvim odgovarajuci, ali mozda za to sto ti oces radi i nesto drugo posao.

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

sjajno, taman izbacim zenin komp i sto koji i ne koristi vise (tu je kuhinja lol) i ubacim ovaj wd

hvala rurovci

edit: samo vidim da mu je cena kod nas bila 120 eur, a sada je nesto preko 170 u emmiju :|

edit2 :P u stvari to je varijanta sa 1tb hardom, he

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

A da, vidis, znao sam da je bilo jos nesto zbog cega sam odustao od njega osim vise cene. Ali ono, softver i to je isto, a meni je to bitno da mi radi sve kako sam zamislio - cita stvarno sve moguce formate videa, titlova, nasih slova, i generalno dobro radi to sto treba da radi :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

nemam ja boxee, ja imam ovo: http://www.sapphiret...&pid=1088&lid=2

samo za puštanje video fajlova na televizoru je overkill, al meni na njemu radi i par malih kućnih servisa/servera, plus nameravam da namestim streaming muzike sa njega na mobilni, da ne moram da kupujem nexuse od 32 giga (poz za peru :D)

kupio sam od vudua drugara, ne znam pošto je u radnji.

ček, pa ćeš da sa svog kompa strimuješ muziku na fon kad si negde napolju i da arčiš 3G?

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ima se, moze se.

jedva cekam da uzmem ovaj wd, ne razumem se u konverziju videa i kako sve to ide sa razlicitim inputima, ali iako imam usb port na tv-u za gledanje filmova, prvi put kad sam pre neki dan pustio sa lapa hd video sa vimea kroz hdmi bio sam :O

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

ček, pa ćeš da sa svog kompa strimuješ muziku na fon kad si negde napolju i da arčiš 3G?

ostaviću fazon 500mb muzike na telefonu da se nađe za situacije bez dometa i u roaming-u. a kad god sam duže napolju, pazarim lokalnu prepaid karticu, neću sigurno da dajem pare norveškim lihvarima :D

Link to comment
Share on other sites

ček, pa ćeš da sa svog kompa strimuješ muziku na fon kad si negde napolju i da arčiš 3G?

ja bih ovo isto radio, samo imam problem sa lošim mobilnim netom. ono, ne mogu vesti da čitam normalno dok se bus kreće, a kamoli da razmišljam o streamingu muzike :)

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

vidiš, ni meni mobilni net nije sjajan. kapiram da bi mi trebalo neko rešenje koje daunsempluje na 64k, mada je to pomalo shit kvalitet, ali za autobus je dovoljan. ili možda streaming i nije rešenje, nego čisto pristup fajlovima, pa možeš da promeniš muziku na telefonu kad nađeš negde wifi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...