Jump to content

Mobilni, internet.


noiser_

Recommended Posts

Prvo za mobilni da pitam. Potreban mi je neki dobar mobilni na touch screen, ali da to ne budu nikakvi kineski anycool ili tako neshto.

Drugo zanima me da li se isplati da predjem sa EUNET adsl-a na sbb internet. Cuo sam da sa sbb-om na nemackim serverima radi perfektno dok sa adsl-om i nije bas perfektno, ali da sbb ima nekad problema sa nasim serverima.. Posto mi cela zgrada prelazi sa vektora na sbb kablovsku uzeo bih paket interneta i kablovske. Znaci da li mi se isplati i recite mi neka vasha iskustva o sbb-u.

Link to comment
Share on other sites

Pa nisam nesto primetio, sve mi radi bolje nego na eunetu. e sad da li malo brze otvori neki inostrani od domaceg, nisam primetio.

Sto se telefona tice, ja imam 5800 i zadovoljan sam. E sad, plastika je uzasna, tako da kome to smeta (meni ne) on neka zaobidje telefon. Mada da imam 600 evra uzeo bih HTC HD2 bez razmisljanja, igrao sam se sa drugarovim malo i vrh je.

Link to comment
Share on other sites

važi da je sve vrhunski na njemu :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Uzasna je zato sto krcka ko blesava na svaki malo jaci dodir. Ponekad krcka cak i prilikom normalnog koriscenja, znaci dok blago pritiskam TS. Onda i stylus je poceo da ispada iz lezista, iako sam ga koristio mozda 10 puta do sad (imam telefon skoro godinu dana).

Opet kazem, meni to nije bitno, ali znam da su se ljudi dosta zalili na to.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam na EUnet ADSLu, doduše ne igra Counter ali pikam Team Fortress 2, i ping je sjajan i nemam nikakve probleme. Stavio sam u filterima ispod 50ms, ima gomile nemačkih, francuskih i britanskih servera, sve šljaka kul.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam na EUnet ADSLu, doduše ne igra Counter ali pikam Team Fortress 2, i ping je sjajan i nemam nikakve probleme. Stavio sam u filterima ispod 50ms, ima gomile nemačkih, francuskih i britanskih servera, sve šljaka kul.

eunet_adsl.gif

Budi i ti glavni baja.

Prijavi se odmah!

www.eunet.rs

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...