Jump to content


  • Topics

  • Posts

    • Do Halkidikija je duze preko Sofije, makar prema Guglu? Mozda zbog ovih oznacenih radova? NIje neka razlika, ali je ima. Btw, nIje mi ni ponudio bugarsku rutu, dok nisam stavio medjutacku na obilaznicu oko Sofije.       Sad, argument jedne granice stoji, ali poenta je u zadrzavanju na istim. Prosle godine sam proveo oko 15-20 minuta ukupno na obe granice, i u odlasku i u povratku, a to je bilo na prelazu jula u avgust, dakle sami spic sezone. Ima mnooooogoo uticaja  kojeg dana u nedelji se putuje.   Btw, kolike su putarine u Bugarskoj? Nasao sam, vinjete https://web.bgtoll.bg/Evignette/ValidityPeriod?vignetteVehicleTypeID=1
    • https://store.epicgames.com/p/rollercoaster-tycoon-3-complete-edition - bilo https://store.epicgames.com/p/voidwrought-ce8f4b
    • biće pak'o svakako već vidim. kupuješ kutiju dobijaš kod, već su skenjali ove što bi da dele pare da kupe igru pa je razmenjuju. onda će ljudi biti pogubljeni sa tim da li radi ili ne, već sam video na gamecentru da su rekli da radi sa EU store, ne radi USA a UK nije sigurno, tako da će morati i to da sređuju ili prave nove naloge. pa onda i kad staviš nov nalog ajde download pa pošto će da bude sporo igraš igru za jedno pet dana.
    • respekt https://kotaku.com/two-game-retailers-are-refusing-to-sell-gta-6-until-theres-a-disc-2000710134   a navodno će ipak biti i disk verzija, kasnije, od decembra https://www.vice.com/en/article/rockstar-games-responds-to-gta-6-physical-disc-backlash/
    • aha, ok, više se onda odnosi na migrante i uvoz novih stanovnika a ne na novorođene žitelje Švajcarske, nisam to baš gledao iz tog ugla, mada kad kažeš ne treba broj da pređe 10 miliona, čak i ako ti je fokus na "uveženim" radnicima, doći ćeš do toga da ti i novorođeni budu "problem" u jednom trenutku, kad ti migranti doteraju broj na 9,9 miliona 🙂 nemam problem sa tim, više mi je neobično a ponekad i smešno, ali i za to moraš da imaš disciplinu, kad bi bilo koja druga zemlja probala da se time pozabavi imala bi 10% izlaznosti za tako neka "trivijalna" pitanja kao korišćenje leafblowera u dvorištu 🙂 otpr 🙂 još pride izlazi u vreme kada stiže i GTA koji neće moći da se igra na ovome 🙂
×
×
  • Create New...