Jump to content


  • Topics

  • Posts

    • Meni je tu interesantno i kako se to gleda zakonski, tipa jel to sranje sa maks brzinom od 55 km/h sme da izađe na auto-put? Mislim ok, kod nas verovatno niko ne kontroliše ništa, nego i ovako teoretski me zanima. 
    • Jasno mi je da su postigli cilj, nego gledam to iz perspektive live service igre, sad je kao sve ok i ok je igra, ali kada neko dodje na Steam a da recimo ne zna celu priču može da vidi "mostly negative" reviews i da ga onda to odvrati od kupovine igre, bez da dalje ulazi u detalje kako i zašto. A to opet smanjuje broj igrača gde je onima koji igraju zapravo u interesu da ima što više igrača 😄  Inače naletoh i na ovo, ne znam ni da li je primenjivo u praksi niti kako, ili je samo trol i zezaju se, ali interesantna fora 🙂    
    • malo će se srediti ali ne previše 🙂 pa ovo što kaže cali, na koji drugi način bi se promenila odluka? neko kukanje po tviteru verovatno ne bi dalo rezultate, ovo na steamu svakako može da da. Doduše u pitanju jeste velika firma sa sigurno direkt kontaktom sa Steamom pa čak i sad mogu da dogovore neki "feature" na naslovnoj i malo peglaju itd. Ne verujem da će svi koji su dali negativnu ispraviti u pozitivnu, a i nekako bi se suviše "lako" izvukli kad bi sad sve bilo puj pike ne važi. 
    • Može i ovde kapiram 🙂 4. maj je bio Star Wars dan (May the Fourth) https://www.wnep.com/article/news/local/bradford-county/heathrow-airport-celebrates-star-wars-day-with-perfectly-themed-departure-board/523-9ef917ed-c916-4e7f-959f-0535dc42fa71      
    • Review bombing je imao smisla, preokrenuli su odluku.
×
×
  • Create New...