-
Topics
-
Posts
-
By Dick Warlock · Posted
Huh, zadnja svetlosna grupa izgleda kao osmeh klovna ili neki bulky crtani lik -
Ne računa se dok ne pipne! Ali ne znam šta vam je sa tim prednjim delom, pa meni ovo izgleda bolje od Kodiaqa... I mogu reći da ne izgleda kao Kinez što je u današnje vreme vrlo pohvalno.