Jump to content

snowboard


Recommended Posts

gledao sam da li da podignem neki stari topic, ali imaju 25+ strana i prestari su, pa ajde novi, vi vidite pa preselite / radite sta hocete samo nemojte delete :)

na samom pocetku bih zamolio da se ne zagovnjava topic borderi vs skijasi prepirkama i hejtom ako pogresim negde ili sl. jer sam nedovoljno upucen...

e sad, skijao sam 4 godine, na kopaoniku, prosle godine stao na board, i 2 dana sa drugom koji je border nekih 8-9 godina, cisto isprobao...video sam da mi je dosta zanimljivije i uzbudljivije (ne, ne lozim se na one pozere sa ultra sirokim ski pantalonama, zajebanom jashom koji su mnogo kul na bordu),pa ako imate neki savet za pcoetak, informaciju o nekoj snowboard skoli na kopu, posto nemam drugi izbor i to..ovo poslednje mi je najbitnije :)

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@exile, upravo to me je zanimalo, drug mi je pricao o instruktoru kod koga je on bio, kaze da je jedan od najboljih, ne secam se nadimka...moram ove godine ranije da se obezbedim, da vidim kako ide i oko opreme i svega, jer cu morati da iznajmim tamo ofc...

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Secam se kad sam prvi put i poslednji vozio snowboard,pokidao sam se ko slika jer nisam znao da zakocim i sada me bole ledja na samu pomisao :S

ali moram priznati da je veoma uzbudljivo i kad bi isao na planinu neku obavezno bi isao ponovo ako bi skupio hrabrosti :p

A reci ti meni vLada,taj instruktor bi ti pomagao samo dok si tih 7,10 dana na planini,jel moze da se nauci nesto za to vreme?

Link to comment
Share on other sites

da teglim opremu koju bih ovde iznajmio, ne pada mi na pamet, zbog 500-1000 dinara, nek ide u qratz, a o kupovini ne razmisljam trenutno, iako sam 100%siguran da se na skije necu vracati :)

exile, koju ski/sboard skolu bi ti preporucio bla bla bla, jos ako bi bilo nesto na netu da se vidi super, jer mi je frka, imacu samo par sati kad stignem da se organizujem i to...:)ima vremena uostalom

Edited by vLaDa_

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

evo ti moj prijateljski savet.Ja koji sam prvi put prosle godine stao na dasku......

nisam uzeo instr....par drugara su me naucili osnove i onda brate 3 dana lomljave i onda se ustosish...za pocetak karaman pa onda sve ostalo.

prosle godine sam imao toliko pehova (izgubio pass za 9 dana 10k din,sjebao vezove,sjebao nogu itd) ali

vredi sve jedne jedine pare date i sjebanog dela tela..ove godine kupio svu opremu i idem da mu

jebem kevu...ako bog da u martu u francusku!

niste ni svesni...

Link to comment
Share on other sites

brate, ne mogu da trazim drugu koji je na bordu nekih 6-7 godina, da se vuce sa mnom po masincu, karamanu, statijaznam :/

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

brate, meni je cilj da sto bolje naucim, i steknem dobru osnovu za tih 7 dana, za sledecu godinu kada cu ici sam....nije mi cilj da se izlomim za tih 7 dana i naucim nesto tu i tamo, i da naucim normalno za 3 godine... nhf ;)

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

To to, slushaj ti njega, odmah prvi dan na Karaman i uchis sam!!!11

Srsly, nemoj da se zezas sa time

Nabavi instruktora, i uchi pocetne stvari sa njim, i posle radi sam. Dacu ti ja broj od instruktora u Snow Stars ski/snowboard skoli, znam ih tamo sve, pa ces lako sa njima da prodjesh to sto ti treba da bi mogao sam da se snalazish na planini!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...