Jump to content

Dead Space


exile

Recommended Posts

Instalirao, izgleda isto ko na konzoli

Elem je l' jos neko ima problema sa mishem, onako kursor kasni ako me razumete ? Znaci nije ko kad stavite sve na previshe high setovanja pa da krene da mish kasni, igra nije zahtevna izgleda tako da sve glatko teche, osim kursora.. :(

ne moze tako da se cilja uopste lepo, nije igrivo

Da nije mozda do losheg kreka ili tako nesto ?

Enivej kao sto rekoh na nekom topicu, igra rula, skinite je i OBAVEZNO igrajte u mraku i sa povecanim volumenom :D

Link to comment
Share on other sites

ovo ne može da se igra na kompu uopšte. u životu nisam video igru sa toliko lošim interfejsom i kontrolama, a igrao sam čak i deus ex 2.

Onda nisi igrao Alone in the Dark novi, ubedljivo najlošije kontrole u istoriji. U DS je to urađeno, čini mi se, namerno kako bi se dobilo na atmosferi i neizvesnoti jer glavni lik nije nindža koji šiba po nivou. Samo nasviraj sensitivity na mišu i kad se navikneš nema problema.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

ubio sam vsync još pre igranja (čemu služi ta opcija u igrama uopšte? nisam je koristio otkako se ispostavilo da smara fiziku u q2), nema leba, prosto su komande retardirane konzolaške i tu ništa ne možeš

Link to comment
Share on other sites

Ne znam na kakvoj mašini igraš, ali meni je grafika preterano dobra (naročito Ajzakov suit, izgled protivnika (naročito Brut klasa) i izgled zadnjeg nivoa).

Usro sam se na zadnju scenu [:0] , mnogo dobro.

Nego, jel neko ko je prešao stigao da kupi Military Suit, video sam na youtubetu kako izgleda, ali me interesuje šta još, osim više energije, donosi? (mrzi me da igram ispočetka).

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Ne znam za grafiku, mislim da sam sve nasvirao na maksimum, i lepo je to, ali teksture deluju bledo i isprano, kao da je Sony a ne XBOX igra (svaki, ali svaki jebeni Sony SPS je imao premalo memorije, i dok soni postoji izbacivace konzole sa premalo memorije, sto se svodi na ekstra posveceni dizajn i animaciju i sve, i kolorit i teksture koje je neko gurnuo u ves masinu na 90 sa domacim praskom za beljenje)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...