Jump to content

Hi-End PC


Pura.

Recommended Posts

  • Replies 66
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bratjori ako si vec u Austriji, idi na ovaj link

http://www.xmx-shop.de/shop/product_info.p...7d8736a1c76d52d

i tu lepo mozes jos da izmenish konfu, ides tamo na konfigurieren und bestellen i dodash recimo taj radeon, (ona je + 110 jura tu, taman ce oko 1500 da te izadje) ili nesto drugo sto ti se svidi, ima svasta tamo da se bira.

Ovi svi kompovi klokuju oni kod njih, imaju svi vodeno hladjenje + ga testiraju ga kod njih kad ga klokuju, tako da ti stigne mashina u full-u

Posto si u evropskoj uniji nemash carinu kad naruchujesh iz nemachke, jedino ce prevoz da te kosta jedno 40-ak evra sto kontam da ti nece biti problem

a mashina mislim da je vrhunska

+ naravno imas i original windowse da uzimash isto uz tu konfu, cak i jeftinije dosta dobijesh

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Monitor : Samsung T220 22''

CPU : Intel C2Q q9550

CPU COOLER : Thermaltake Big Typ 120 VX ili Scythe Mugen SCINF-1000 + Noctua NT-H1 pasta :)

Ram : 2x2048MB Kit OCZ DDR2 1066MHz CL5 Reaper HPC ili Corsair DIMM 4 GB DDR2-1066 Dominator EPP Kit

Mainboard : Asus P5Q PRO ili GA-EP45-DS3

GPU : HIS,MSI,Gainward,GA ili Asus 4870 X2

Napajanje : Corsair CMPSU-750TX ili Chieftec CFT-750-14C (750w obadva)

Kuciste : Thermaltake SopranoRS 100 VG6000BNS

HDD : Seagate Baracuda 500gb

SoundCard : Creative X-Fi Titanium Fatal1ty Professional Series

OVo je ono sto planiram da uzmem .... Cena je negde oko 1500-1600e

Eto ako ima neko neki predlog ili bilo sta sto ce mi pomoci da konacno dobijem final config.. :) neka post replay

Link to comment
Share on other sites

Bratjori ako si vec u Austriji, idi na ovaj link

http://www.xmx-shop.de/shop/product_info.p...7d8736a1c76d52d

i tu lepo mozes jos da izmenish konfu, ides tamo na konfigurieren und bestellen i dodash recimo taj radeon, (ona je + 110 jura tu, taman ce oko 1500 da te izadje) ili nesto drugo sto ti se svidi, ima svasta tamo da se bira.

Ovi svi kompovi klokuju oni kod njih, imaju svi vodeno hladjenje + ga testiraju ga kod njih kad ga klokuju, tako da ti stigne mashina u full-u

Posto si u evropskoj uniji nemash carinu kad naruchujesh iz nemachke, jedino ce prevoz da te kosta jedno 40-ak evra sto kontam da ti nece biti problem

a mashina mislim da je vrhunska

+ naravno imas i original windowse da uzimash isto uz tu konfu, cak i jeftinije dosta dobijesh

Ja bas kontam da je taj kupon univerzalan i da vazi svuda u svetu!

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

sto lepo ne uzmes nesto sto ti ne treba, i izvadis iz kompa i prodas, uzmes nesto love, umesto da budzis neke gluposti, samo da bi dostigao cifru od soma i po...

ali hard od 500 giga na onakvu zver, lolnuo sam jako.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

sto lepo ne uzmes nesto sto ti ne treba, i izvadis iz kompa i prodas, uzmes nesto love, umesto da budzis neke gluposti, samo da bi dostigao cifru od soma i po...

ali hard od 500 giga na onakvu zver, lolnuo sam jako.

ali why je to loL?

Oces da kazes da ce mi 1tb hdd doneti znatno vise performansi ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...