Jump to content

UPLATA WOW ACC-a


wirtual

Recommended Posts

Pa evo ovako : Ako bas nemozete da nadjete gamecard ,ako bas nemozete da nadjete nekog da vam uplati acc preko kartice,onda se obratite meni :P ,ugradjujem se 3e po mesecu dakle :

1 mesec = 16 e (trenutno 1350 din)

2 meseca = 32 e (trenutno 2700 din)

3 meseca = 45 e (trenutno 3700 din)

6 meseci = 84 e (trenutno 7000 din)

euro je trenutno 82-84

info i dogovor na 061-178-3963

Edited by marrko
Link to comment
Share on other sites

Pa evo ovako : Ako bas nemozete da nadjete gamecard ,ako bas nemozete da nadjete nekog da vam uplati acc preko kartice,onda se obratite meni :P ,ugradjujem se 3e po mesecu dakle :

1 mesec = 16 e (trenutno 1350 din)

2 meseca = 32 e (trenutno 2700 din)

3 meseca = 45 e (trenutno 3700 din)

6 meseci = 84 e (trenutno 7000 din)

euro je trenutno 82-84

info i dogovor na 065 - 6100-927

Pametan potezz ali stvarno ce ti banovati karticu!!

I tebra realno totalni si derikoza sa cenama :D koliko se ja secam 3 meseca kosta 36 evra a 6 oko 60 ili 65e ali nema weze vazno je zaraditi ;)

Link to comment
Share on other sites

Pametan potezz ali stvarno ce ti banovati karticu!!

I tebra realno totalni si derikoza sa cenama :D koliko se ja secam 3 meseca kosta 36 evra a 6 oko 60 ili 65e ali nema weze vazno je zaraditi ;)

Pa uplacivao sam do sad ortacima, na 4-5 razlicita acc-a, i za sad kartica nije blokirana a sto se tice cena kao sto rekoh 3 eura po mesecu.

Znaci ako bas nemate nacina da uplatite svoj acc, ja cu izaci u susret, naravno za pare :P

Pitanje : Da li su nekome blokirali karticu zato sto je uplacivao na vise acc? Meni (za sad) radi sve ok.

Link to comment
Share on other sites

Zasto bi blizzarda boleo k kolko on uplacuje accountova njima su samo pare vazne tako da imo 100 % nece ti banovati karticu..

I ja se slazem.Mogu da blokiraju placanje karticom, ali ne iz razloga zato sto si promenio karticu, nego zato sto mozda imas neki virus ili ti je acc hakovan, pa zbog tvoje sigurnosti blokiraju placanje karticom, inace svoj acc sam placao sa 4 razlicite kartice i nikad nisam imao problem.

Edited by marrko
Link to comment
Share on other sites

Pa uplacivao sam do sad ortacima, na 4-5 razlicita acc-a, i za sad kartica nije blokirana a sto se tice cena kao sto rekoh 3 eura po mesecu.

Znaci ako bas nemate nacina da uplatite svoj acc, ja cu izaci u susret, naravno za pare :P

Pitanje : Da li su nekome blokirali karticu zato sto je uplacivao na vise acc? Meni (za sad) radi sve ok.

Pitanje : Da li su nekome blokirali karticu zato sto je uplacivao na vise acc? Meni (za sad) radi sve ok.

Mom drugaru su prihvatili uplatu ali su je posle 2 dana stopirali odnosno zamrznuli acc i trazili sve podatke o vlasniku kartice. Posle neki par dana su mu aktivirali acc ali nije vise mogao sa te kartice da uplacuje na taj acc (Jeste da nema logike ali istina ziva) a samo zato sto je tom karticom placao kome je stigao...

P.S. jeste da je off ali prica se produbila.. :D

Link to comment
Share on other sites

Sa jednom karticom mozete najvise 3 account-a da uplacujete. Ako nekome uplatite 4ti, Blizzard ce tom prilikom zamrznuti taj Acc dok ne ustanovi identitete vlasnika i vlasnika kartice, znaci samo nevolja...

Netacno. Placao sam na 5 acc-a do sad, kako kome, nekome 1 mesec, nekome 3 meseca, + sam radio transfer sa servera na server, na totalno drugim acc-ovima,change nick name da ne pominjem :D

Link to comment
Share on other sites

nama su blikorali vec dve kartice

predpostavljam da je fora u kom vremenskom roku se sve to odradjuje, znaci mi smo selili 5karaktera sa jednom karticom i posle 3 karaktera je dosao blok

onda zoves blizzard pa im objasnjavas da zivis u SRBIJI

tako sa se blokade verovatno odnose na selidbe

ali znam da jedan momak sa jednom karticom ima oko 15-20 acc koje upljacuje svaki mesec bez problema

Link to comment
Share on other sites

pa ako posle uplate , kanceluje account ( uplatu ) onda nece.

Upravo tako, za sad sve radi OK ,radim i transfer i change nick

Pa evo ovako : Ako bas nemozete da nadjete gamecard ,ako bas nemozete da nadjete nekog da vam uplati acc preko kartice,onda se obratite meni :P ,ugradjujem se 3e po mesecu dakle :

1 mesec = 16 e (trenutno 1350 din)

2 meseca = 32 e (trenutno 2700 din)

3 meseca = 45 e (trenutno 3700 din)

6 meseci = 84 e (trenutno 7000 din)

info i dogovor na 061-178-3963

BUMP...

Link to comment
Share on other sites

Upravo tako, za sad sve radi OK ,radim i transfer i change nick

Pa evo ovako : Ako bas nemozete da nadjete gamecard ,ako bas nemozete da nadjete nekog da vam uplati acc preko kartice,onda se obratite meni :P ,ugradjujem se 3e po mesecu dakle :

1 mesec = 16 e (trenutno 1350 din)

2 meseca = 32 e (trenutno 2700 din)

3 meseca = 45 e (trenutno 3700 din)

6 meseci = 84 e (trenutno 7000 din)

info i dogovor na 061-178-3963

BUMP...

Kupujem Paladina samo da nije Tauren ili Troll, Moze gnome ili Undead.PM

Link to comment
Share on other sites

Upravo tako, za sad sve radi OK ,radim i transfer i change nick

Pa evo ovako : Ako bas nemozete da nadjete gamecard ,ako bas nemozete da nadjete nekog da vam uplati acc preko kartice,onda se obratite meni :P ,ugradjujem se 3e po mesecu dakle :

1 mesec = 16 e (trenutno 1350 din)

2 meseca = 32 e (trenutno 2700 din)

3 meseca = 45 e (trenutno 3700 din)

6 meseci = 84 e (trenutno 7000 din)

info i dogovor na 061-178-3963

BUMP...

uplatio sam Preko njega,extra lik!

free bump

Edited by BGDPRO1

Kupujem Paladina samo da nije Tauren ili Troll, Moze gnome ili Undead.PM

Link to comment
Share on other sites

uplatio sam Preko njega,extra lik!

free bump

tnx ...evo malo i boljih cena da ne budem toliki derikoza kako kaze shuki :P

1 mesec = 13 e (+300 din)

2 meseca = 26 e (+400 din)

3 meseca = 36 e (+500 din)

6 meseci = 65 e (+600 din)

transfer = 25e

change nick = 10e (ako radite transfer na drugi serv change nick je besplatan)

edit mob : 061-178-3963 :)

Edited by marrko
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...