Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

boze

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

bannersamhain2008.gif

Uuuu RUR marketing. Moze, moze! :)

NOVO U PONUDI MOJE RADNJE - zatvorena polukruzna hidromasazna tus kabina 90x90 model "RUR90"! :P

kabina1.jpg

kabina2.jpg

kabina3.jpg

- hidromasaza sedeca, sa osam prskalica, masiranje tabana

- rain shower sa krova i pokretni tus sa tus crevom

- dva dozera za tecni sapun/sampon/etc.

- ogledalo

- LED osvetljenje

- klimatizacija

- FM radio

- AUX-IN za mp3 plejer

- spikerfon za fiksni telefon sa opcijom zvanja

- touch-screen kontrola

AKCIJA: Redovna cena 60.000 din, onaj ko dodje sa RUR majom - 50.000 din!

Akcija traje dok je evro ispod 85!

:)

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

brate, na neke stvari mi ne bi bilo zao da puknem pare ;)

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

- hidromasaza sedeca, sa osam prskalica, masiranje tabana

- rain shower sa krova i pokretni tus sa tus crevom

- dva dozera za tecni sapun/sampon/etc.

- ogledalo

- LED osvetljenje

- klimatizacija

- FM radio

- AUX-IN za mp3 plejer

- spikerfon za fiksni telefon sa opcijom zvanja

- touch-screen kontrola

AKCIJA: Redovna cena 60.000 din, onaj ko dodje sa RUR majom - 50.000 din!

Akcija traje dok je evro ispod 85!

:)

UZIMAM!

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

UZIMAM!

Pa naravno, ti barem imas kesha! :P :P

jel ima negde u toj kabini da se sedne kao covek. ja se tusiram po pola sata u proseku i nikada ne stojim svo vreme

Pa naravno - sednes dole na za bulju predvidjeno mesto, a u ledja te shibaju prskalice, a stopala u plasiras u poseban deo za masiranje... milina. :)

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Šta radiš pola sata u kadi, aman zaman? Aj da imaš kosu do dupeta pa da razumem...

covece, pa nema lepseg osecaja od tog.

secam se dok sam trenirao plivanje, da sam 15 (sta petnes, nekad i dvaes) minuta pre kraja treninga "bezao" pod tus, ne bi li se tusirao tih 15 minuta vrelom vodom.. jos mogu zamisliti ovu perverziju. doduse, zamolio sam moje za tako nesto, kazu kad dodje na red \o/

Edited by daki_
Link to comment
Share on other sites

nisam znao da su te hidromasažne tuš-kabine toliko pojeftinile. čini mi se da su bile 3-5 hiljada evra kad sam gledao, pre jedno pet godina.

in other news, Fallout.3-RELOADED

Link to comment
Share on other sites

ma ima i jeftinije,kinezi prave za dz sada...

imam ja na tu foru nesto,kinesko isto. (naravno,bez ovog lcd ekrana i tako tih zajebancija),sve u svemu, prskalice koje trebaju da ti masiraju ledja su zaribale a i dok su radile,bezveze skroz,ne mozes ni da osetis mlaz. ovo sranje sto ima na vrhu je puklo (ne znam kako,uglavnom je od plastike neke jeftine),jedino sto je ostalo su radio i svetlo,a radio ne slusam nikad (samo u kolima) tako da jedino sto je ostalo je obican tus i crevo :)

sad ne znam kakvo je ovo dovlino,ali pretpostavljam da dovla ipak pazi na svoje musterije te im prodaje samo kvalitetne stvari :)

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

ko pogodi na cemu je aca lukas na pinku dobije 3 kikija ;)

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...