Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

prepo me kurkozord danas u gradu :D nisam znao de sam haaaahaah

sreo sam i tasu, rurovci na sve strane, u kurac :)

danas mi pocele pripreme za GMAT, bio na predavanjima do 9 uvece posle sljake, raspao sam se. jedan svedski faks daje stipendije za stanovnike istocne evrope za smer na kom sam diplomirao, elektronska vlada. sledece godine, eto mene u svedskoj ako bog da, krenule su stvari da se kotrljaju, pakao :)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Posto mi se zivot sveo na sranje tj. od svih zivotnih planova uspeo sam da ostanem u Boru jos jednu godinu, upisao sam ovde fax onako kao da ubijem vreme do sledeceg prijemnog jer mi je ovo Ujedinjeno Kraljevstvo jebalo kevu samo tako, mada fax je uzasno sranje pa sada imam nesto kao gap year i pokusavam sto bolje da ispunim vreme da ne bih besposlicario, tako da sam se odlucio za Teretanu i kurs Spanskog i Nemackog :D

Yeah morao sam ovo da podelim sa nekim !!!

Link to comment
Share on other sites

Zapravo to ti je dobar odluka,ja isto planiram da pored toga shto cu da ochistim prvu godinu,idem na kurs Francuskog,da konachno polozim za kola(i kamion),i naravno gym se podrazumeva :D

Btw, Japanska Pravoslavna Crkva sv. Nikole

800px-Nikolai-do.jpg

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Pa to ti kažem. Jedina dva izgleda koja bih furao su full air max zeldi ili full-opremljeni death metal sa kožnajom i municijom za šarca na kaišu, al za ovo drugo nemam pare (a ni za ovo prvo, osim trenerke iz koje ionako ne izlazim)...

Pa skini patike nekome. :)

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

Sinoc vecerao pre 8, seo na krevet da pogledam malo tv i u roku od 5 sekundi sam zaspao i tako sve do pola 7. Jes da nisam odradio neke stvari i da sam iskulirao par poziva, ali se zato jutros osecam kao KRALJ SVETA....

danas ce biti lep dan.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

od kad ti tu radis ?:D ja sam sve vreme mislio da ti radis dole u metrou u nekoj prodavnici za komp opremu :D hahahahh :D odakle mi to ne pitaj me :D

[roflmao]

Ni meni nije jasno odakle ti to, ali ajde ;)

Elem, ovde sam od maja ove godine.

@topic

Smor u najavi...

Link to comment
Share on other sites

@krule

Gde ides na pripreme i sto nisi zvao onog lika, lol? :)

www.iacbg.org

a egana cu zvati od novaka, nemam ni para, ni vremena da paralelno spremam i jedno i drugo.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...