Jump to content

Sacred 2 Fallen Angel


G!!!

Recommended Posts

Pitas totalno pogresnog coveka :)

Neam vremena a ni zivaca vise za rpgove, tako da samo kupim Qove i proveravam mapu gde se odradjuju, tja kad naletim na nesto naletim. Ako mislis na Fo like Qove, nema, jbga.

Na pocetku se bira da li se igra evil ili good kampanja ali uopste nisam skontao u chemu je razlika sto se Qova tice (za sada su isti i za jednu i za drugu "stranu")

Jedino sto smara je sto se sve respawnuje posle nekog vremena i instant ako udjes pa izadjes iz npr pecine, tja posle ucitavanja, a na sve to respawnuju se neprijatelji istog lvla kao char koji se vodi. Ja vise volim genocid varijante.

Anyway, uglavnom idem okolo, lutam i divim se kolko su detaljno odradili svet, koji je jebeno ogroman.

E da, i ne mora da se ide nekim ustaljenim redosledom, sto je dobro.

Ima novina u igrama ovog tipa, dodali su dosta stvarcica koje modifikuju char i opremu, tako da ne mora svaka klasa da se stalno na isti nacin budzi. Taj deo je takodje zanimljiv.

Ko ima vremena stvarno bi trebalo da proba.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

vredi li da skidam 12 gb !?! znam da je kec bese bio neki diablo klon i nisam ga puno igrao.... al ako ovo valja javite , mada 12gb... hmm...

kontam da je isti kao prethodni deo samo nabudzenije slichice i zbog zahtevnosti smanjen broj npc-eva.

Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih pređemo odlaskom u nemoguće.

76561198022439373.png

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Najzad sam uspeo da je instaliram i polu patchujem (poslednji patch nije hteo), i ono.. prelepa igra, ali mnoooogo bagovita. Mini mapa nece ni da mi se pokaze, creshuje, invalid verzije itd. itd... Cuvacu je cisto za coop mod, al ce taj drugi morati da gleda u mapu :).

Inace instalacija je ukupno sa patchovanjem trajala 2 sata.. uzas jebeni.

Buy original games kids!

Zastava101Mala.jpg
Link to comment
Share on other sites

Najzad sam uspeo da je instaliram i polu patchujem (poslednji patch nije hteo), i ono.. prelepa igra, ali mnoooogo bagovita. Mini mapa nece ni da mi se pokaze, creshuje, invalid verzije itd. itd... Cuvacu je cisto za coop mod, al ce taj drugi morati da gleda u mapu :).

Inace instalacija je ukupno sa patchovanjem trajala 2 sata.. uzas jebeni.

Buy original games kids!

chovac bre gde si to uzeo???

meni sve extra radi instalirao i Elite GFX Textures znachi...prelepo!!!

Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih pređemo odlaskom u nemoguće.

76561198022439373.png

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...