Jump to content

Chau-Chau dogenzi


Recommended Posts

Nije to ona klasik garazha... Jebeno dvorishte ima i travu i sve shto treba keru. Naravno da bih ga shetao, ali svakako ga ne bi drzhao u stanu 24/7 jer nije to bilo koji pas, vec masivan i dlakav jako + ne zhelim da mi stan na kraju mirishe na kera. Komsha ga isto drzhi leti u tom dvorishtu i ne vidim da njemu bilo shta fali, bash suprotno, ker je genijalan i prelep.

Ne znam shta me je privuklo, ali sam hteo da pitam par ljudi ako ishta znaju o tome, iskreno i to je moja stvar na kraju da li cu da ga pojedem, shta vas boli kurac?

Jednostavno mi lepo odgovorite ako hocete.

Laki & Starbak hvala za reply, jedino ste vi neshto ovde umeli konstruktivno da odgovorite. Ako je jako tvrdoglav, nemam nameru da ga uzimam, zato shto imam vec tvrdoglavu machku, mada ako bih njega uzeo morala bi machka na selo :D, nishta raspitacu se ja josh. Mozhe lock opushteno ako nece vishe niko bilo shta da kazhe normalno.

To nije tvoja stvar opet idiotsko razmisljanje nije pas igracka ili sladoled pa da mozes da ga pojedes ako hoces , za to se decko ide u zatvor u normalnim zemljama .

A to ako je lepo dvoriste i sredjeno onda se nismo razmumeli tu da boravi je ok ali sa tobom naravno , a psa mozes da okupas pa nece smrdeti :)

Sto se spavanja tice pobogu pa jer ne moze na tepihu da spava ?

To da ti kenja po kuci nema sanse , od malih nogu ga dresiras i cao moja lady se nije od kada sam je dresirao nikada posrala i popisala u stanu , trpi sve dok je ne izvedem a i sama trazi ako hoce nesto .\

Stvar psa je volis zivotnije ili ne a ne dal je in ili ne imati kera , a i najbolji su .

PS: Dlake su jedino problem malo veci treba da cistis stalno .

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 64
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ne znam... Videcu AKO ga budem uzimao... da mi bude u stanu na neko "trial" vreme dok ne vidim kako mi sve to ide i kako se on ponasha.

Dotle, videcu da se posavetujem sa ljudima koji se time profesionalno bave.

Rejvene dodji da mi ga pojedesh ololol!

EDIT: Word za vudija. Chitajte malo ono izmedju redova, botovi! :D

Edited by VoOdoO...

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

yorkshire-terrier-0127.jpg

najjaci pas na svetu, das mu sto dinara dnevno da kupi sebi pljeskavicu, i mirna backa

Edited by Krukozord

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

dj vooododdododoo Dotle, videcu da se posavetujem sa ljudima koji se time profesionalno bave.

Ali ovo je ROFLMANIA .

kakvi ljudi koji se profesonalno bave ahahahhhhhhhhhhhhahhaha daj bre pa jer si ti imao peta u zivotu ? , tj jel imas ti brata , sestru ili brata od tetke ?

Mislim stvarno jebote .

Link to comment
Share on other sites

Tj. trazhim dobar recept.

pa nista, sprema se k'o svaka zivina, samo ga dobro oderi da se ne zadavis dlakom.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Gay dog , realno :)

Ali ideja je genijalna u svakom sluchaju ,

brate jesi razmishljao o podrumu ? moze tamo preko zime da iskulira ?

A leti ga vezhi za drvo ispred zgrade imace hlad i sve.

Edited by Juice R

Gotta learn the rules

so i can break dem properly!

Link to comment
Share on other sites

macka je za tebe... ona ti je u kuci stalno,ne moras da je izvodis napolje,das joj samo vode i hrane i to je to. a posto vec imas macku znas sve to :)

pas je malo vec obaveza i cim ti unapred pricas da ce da stoji u garazi ili tom dvoristku,kako god,ne valja. i nekako mi je glupo da svako vece kera odvodis dole da spava,sta ce on jadan da pomisli? :) a zamisli jos zimi,zao bi mi bilo da ga gledam ispred zgrade onako.

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

sve sve ali likovi koji reaguju na to sto covek oce da uzme psa zato sto mu je lep, jok nego ce da uzme kuce koje mu je ruzno lol

+100000000000000 za vudija, necu da drzim stranu, nalupetase se i jedni i drugi, jebote koje ste przenice i paladini svi odreda, a kad vam ja to kazem, onda znaci da stvarno nesto nije u redu s ovim topicom:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...