Jump to content

Chau-Chau dogenzi


Recommended Posts

Nemam pojma, jako dugo sam gledao neke pse (iako sam machkarosh) i doshao sam do zakljuchka da mi se jedino ChauChau dopada od pasa. Da li je to sad zato shto mi podsvesno lichi na machku ili zato shto me donekle asocira na bivshu ili zato shto moj komsha ima jednog genijalnog takvog, nemam pojma, ali sam odluchio da ga uzmem.

1. Moj komsha ima nekog Ajnshtajna od ChauChaua, tako da mi je on potpuno neurachunljiv, mozhe li neko da mi ukratko opishe karakteristike ovog (prosechnog) psa.

2. Koliko para i gde mogu da ga nadjem? Prvenstveno mi je bitno da je lep, jebe mi se ko mu je cale i keva.

3. Da li neko ima isqstva sa ovim lepotanom iz Kine? I kakva su isqstva?

4. Drzhao bih ga na kratko (max. mesec dana) u gajbi dok mu ne sredim neku kucicu/box u zgradskom dvorishtu, da li to nije mnogo strashno zato shto ima dlaku kao bizon? I svi ti tripovi oko odrzhavanja ako neko mozhe da mi ukratko opishe, jer ovaj pas nije bash obichan po tom pitanju :)

I to je to.

P.S. Pitao bih sve ovo komshu ali on je otishao sa kerom za USA, i ko zna kad cu ga videti.

Thx unapred na odgovorima!

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 64
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Kakve veze ima shto ce biti sa mnom narednih 15 dina?

Ja bolje hranim svoju machku (koju usput vec imam) nego shto se neki ljudi hrane :D

Kazhem ti, da ima tu brdo stvari josh koje treba da saznam o keru da bi se odluchio da ga uzmem, dajte neki JEBENO VALJANI KOMENTAR O PSU OR GTFO sa mog topica!!!

Over & out.

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

Nemam pojma, jako dugo sam gledao neke pse (iako sam machkarosh) i doshao sam do zakljuchka da mi se jedino ChauChau dopada od pasa. Da li je to sad zato shto mi podsvesno lichi na machku ili zato shto me donekle asocira na bivshu ili zato shto moj komsha ima jednog genijalnog takvog, nemam pojma, ali sam odluchio da ga uzmem.

znači roflcopter, posebno deo za bivšu

64_21.jpg

kupi machku leba ti... nije hejt ali NE VOLIM KUCHICE JEDINO MI SE CHAU CHAU SVIDJA UZO BI GA JER ME PODSECA NA BIVSHU... alo budalo prichash o zhivom bicu koje treba da bude sa tobom narednih 15 godina...

[roflmao]

Over & out.

Prešlo ti u naviku to over and out

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

brate ovo sa zgradskim dvoristem je nesto najgluplje sto sam cuo.Ili ga istrpi u stanu ili nemoj da ga uzimas.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Chau Chau je zeznut pas, i sto se tiche naravi i sto se tiche "odrzhavanja". Ono sto je plus je sto ne zahteva da bude neshto posebno aktivan i kul mu je zhivot u stanu uz shetanje naravno, ali posto ti hoces da bude u garazhi, onda ne znam sta da ti kazhem. Nisu bash druzheljubivi osim prema gazdi i ostalima koje dobro poznaju, a umeju da budu tvrdoglavi pa cak i agresivni, osim ako ih dobro ne dresirash.

Kad kupujesh kuche u gradu, ili je sa tobom u stanu, ili imash dvorishte pa mu je tu kutjica pa on mozhe da trchi i da radi sta hoce. Varijante da je u garazhi su big no-no. Posebno sto to "samo nocu" nema neke veze sa zhivotom, posto je isto dal' je dan ili noc, kucici prakticno ceo dan spavaju ;)) A ako hoce da se iskenja iskenjace se u bilo koje doba dana i noci, a ako ga lepo dresirash, nece, nego ce samo kad ga izvedesh napolje.

Link to comment
Share on other sites

Sta mackam moze u stanu a pas ne ju ju koja diskriminacija . A to da ga drzis u garazi je tako idiotko razmisljanje da nemam reci i to sve sto si naveo .

PS: ja imam psa u stanu i ponasa se bolje cak i od nekih ljudi , spava samnom i sta kao crazy sam a a a ?

Edited by Dino
Link to comment
Share on other sites

Nije to ona klasik garazha... Jebeno dvorishte ima i travu i sve shto treba keru. Naravno da bih ga shetao, ali svakako ga ne bi drzhao u stanu 24/7 jer nije to bilo koji pas, vec masivan i dlakav jako + ne zhelim da mi stan na kraju mirishe na kera. Komsha ga isto drzhi leti u tom dvorishtu i ne vidim da njemu bilo shta fali, bash suprotno, ker je genijalan i prelep.

Ne znam shta me je privuklo, ali sam hteo da pitam par ljudi ako ishta znaju o tome, iskreno i to je moja stvar na kraju da li cu da ga pojedem, shta vas boli kurac?

Jednostavno mi lepo odgovorite ako hocete.

Laki & Starbak hvala za reply, jedino ste vi neshto ovde umeli konstruktivno da odgovorite. Ako je jako tvrdoglav, nemam nameru da ga uzimam, zato shto imam vec tvrdoglavu machku, mada ako bih njega uzeo morala bi machka na selo :D, nishta raspitacu se ja josh. Mozhe lock opushteno ako nece vishe niko bilo shta da kazhe normalno.

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

Nije to ona klasik garazha... Jebeno dvorishte ima i travu i sve shto treba keru. Naravno da bih ga shetao, ali svakako ga ne bi drzhao u stanu 24/7 jer nije to bilo koji pas, vec masivan i dlakav jako + ne zhelim da mi stan na kraju mirishe na kera. Komsha ga isto drzhi leti u tom dvorishtu i ne vidim da njemu bilo shta fali, bash suprotno, ker je genijalan i prelep.

Bilo da ti je pas u kutji dva sata ili 24 sata, kolichina dlaka ce biti slichna :) plus ce ti stan slichno mirisati :) A to sto je veliki nema veze, postoje veliki psi kojima je ok da budu u kuci i veliki psi kojima nije ok da budu u kuci.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...